Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Primárně odhákovací silné nerezavějící kleště

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #323381
  sachlj
  Účastník
  (277 odpovědí)
  byl(a) online před 10 dny

  Po zkušenostech loňského roku kdy jsem měl na moři s sebou normální delší kleště z hobby marketu které hned začali rezavět a já je tedy měl v krabici s výbavou v krabici pod zadkem kde jsem seděl na lodi. Moje 80 ka se zamotala do kolegova návazce a my vytáhli naráz chuchvalec háčků a jednu nervózní tresku. To jsem vytáhl na úzkého prostoru mezi konzolu řízení a bord lodi. Já se k tomu dotat nemohl a tak se kolega na metrových vlnách, 15 km od břehu snažil to nějak rozmotat a odháčkovat tu tresku. To, že neměl v ruce kleště které by mu pomohli se mu vymstilo tím, že treska s sebou škubla ve chvíli kdy se jí snažil vypáčit prsty trojhák z huby. Škubla s sebou a další trojhák na pilkru se mu zapíchl do palce a prošel skrz. Fuj, brrr. Když si na to vzpomenu. Pro mě ponaučení. Ty kapsy na obleku nejsou na parádu. Příště do nich dát obvazy, náplasti a desinfekci. A hlavně mít s sebou nerezavějící velké a silné kleště. Kleště na vytažení háčku z tlamy. Primárně. Na kroužky a krimplování mám kleště jiné.

   

  Poradíte nějaké kvalitní?

  #323383
  ValhallaValhalla
  Účastník
  (52 odpovědí)
  byl(a) online před 1 měsíc

  Po zkušenostech loňského roku kdy jsem měl na moři s sebou normální delší kleště z hobby marketu které hned začali rezavět a já je tedy měl v krabici s výbavou v krabici pod zadkem kde jsem seděl na lodi. Moje 80 ka se zamotala do kolegova návazce a my vytáhli naráz chuchvalec háčků a jednu nervózní tresku. To jsem vytáhl na úzkého prostoru mezi konzolu řízení a bord lodi. Já se k tomu dotat nemohl a tak se kolega na metrových vlnách, 15 km od břehu snažil to nějak rozmotat a odháčkovat tu tresku. To, že neměl v ruce kleště které by mu pomohli se mu vymstilo tím, že treska s sebou škubla ve chvíli kdy se jí snažil vypáčit prsty trojhák z huby. Škubla s sebou a další trojhák na pilkru se mu zapíchl do palce a prošel skrz. Fuj, brrr. Když si na to vzpomenu. Pro mě ponaučení. Ty kapsy na obleku nejsou na parádu. Příště do nich dát obvazy, náplasti a desinfekci. A hlavně mít s sebou nerezavějící velké a silné kleště. Kleště na vytažení háčku z tlamy. Primárně. Na kroužky a krimplování mám kleště jiné. Poradíte nějaké kvalitní?

  Slušný kleště za dobrou cenu jsou tyto, každopádně je potřeba po každým návratu do přístavu všechno opláchnout sladkou vodou, nejen kleště. Dost to prodlužuje dobu, než vercajk začne chytat lišku.

   

  Tyhle kleště používáme úplně na všechno!

  A pokud jde o náplasti, tak po letech tápání zkoušení jsme zůstali u Snogg. Vydrž ve vodě, neodlepuje se a je šetrná k pokožce. I můj osmdesáti letej tata si ji nemůže vynachválit. Má nějakej problém s pokožkou a tadle jedinná, mu neělaá strupy a nijak neškodí.

  #323430
  sachlj
  Účastník
  (277 odpovědí)
  byl(a) online před 10 dny

  takový kleště na kroužky a kde co ještě mám. Jen mě sere, že se furt rozevírají díky té “pružině” a drží to ve špičce je kousek bužírky..doma jsem ji jednou hledal dva dny jak je průhledná..a už to vidím v metrových vlnách ve 3 v noci..a že se musí opláchnout? tak to raději doničím ty moje obyč z hobby marketu. No co, natřu je sádlem a snad to rybám nebude vadit…jinak bych je stříknul wd40..apropo objednal jsem si už kleště tyhle https://www.tropicliberec.cz/kleste-rapala-rcd-8-magspring-pliers/

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Primárně odhákovací silné nerezavějící kleště

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa

Jaký způsob lovu v Norsku preferujete?

(244)
(96)
(153)
(84)

Nahrávání ... Nahrávání ...