Nápověda Doporučujeme:

Vingsand

Registrovaný kemp s možností vývozu 18kg filet na osobu

Informace a pobyt vám zajistí Michal Simčo mobil 00420 776 845 524 nebo email rybolovnorsko@gmail.com

 

Fantastické místo – skvělá atmosféra – neskutečný rybolov přímo za dveřmi chaty. Tato lokalita se nachází 190 km SZ od Trondheimu na poloostrově Fossen. Majitel má pro vás chaty od 3-4 osoby a výborné benzínové lodě Kvaerno 630 s výkoným motorem Yamaha 100HP lodě jsou vybaveny echolotem GPS a námořními mapami Garmin Blue chart. Poradíme vám horká místa, kde si dobře zachytáte. Pokud se rozhodnete navštívit Vingsand, budete ubytováni v těchto krásných domech, které jsou postaveny na pilotech, přímo nad mořem. Každým dům má koupelnu s pračkou kuchyň s el.sporákem, myčkou, ledničkou a mrazákem, kompletní výbavou nádobím, obývák TV, ve všech chatách je možnost internetového připojení WIFI zdarma, jídelna, 2 ložnice. Součástí pronájmu chat jsou povlečené postele a ručníky. Benzín je na místě v kanystrech a zajišťuje ho majitel. Benzín se doplácí extra na konci pobytu. Nejbližší obchod s potravinami je jen 4,5km vzdálený. Pro rybáře, kteří přiletí letadlem zajišťujeme transfer za cca 2.000,-NOK/osoba Trondheim-Vingsand-Trondheim. Cena se může navýšit dle aktuálních cen PHM.

Poslední volný termín jaro – léto 2024

16.5.- 24.5.24  2x chata 2x loď

 

Chaty pro čtyři osoby

 

Cena za chatu pro 4 osoby + 1x loď Kvaerno 630/ 100HP Yamaha na týden pobytu je 18.120,-NOK. Možno objednat i desetidenní pobyty za 25.880,-NOK.

 

 

Apartmán pro čtyři osoby

 

Krytá filetárna a mrazáky

Lodě

Rybolov je zde nenáročný, protože se chytá mezi fjordy, které chrání toto místo před velkými vlnami z oceánu. Chytá se na velmi pohodlných lodích Kvaerno 630 osazených motory Yamaha 100HP. Jsou zde fantastické podmínky pro přívlač i pilkrování. Hlavní cílenou rybou je halibut, treska obecná, mořská kočka a keler. Uvnitř fjordů jsou rozsáhlé písčité partie, které dávají dokonalé podmínky pro hojný výskyt halibuta. Pro fanoušky rybolovu na otevřeném oceánu je tu fantastické místo u sundu mezi ostrovy Raudoya, kde začíná mořský šelf s velkou populací velkých tresek obecných a tmavých. Na pronájem lodi je nutné uzavřené rybářské pojištění Allrisk, objednejte zde https://rybolovnorsko.cz/allrisk-a-s/

 

 

Grilovací dům – maják

 

Možnosti rybolovu

 

Informace a pobyt vám zajistí Michal Simčo mobil 00420 776 845 524 nebo email rybolovnorsko@gmail.com

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(48)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...