Nápověda Doporučujeme:

Chorvatsko

Informace a pobyt vám zajistí Michal Simčo mobil 00420 776 845 524 nebo email rybolovnorsko@gmail.com

 

Chcete spojit rodinnou dovolenou s rybolovem? Pokud ano, tak Chorvatsko je pro Vás jedinečnou destinací, kam můžete vyrazit s manželkou a dětmi. Nabízíme rybolov na odlehlém místě, kde si dobře odpočnete, zarybaříte a ještě vyvenčíte manželku a děti. Zveme vás na ostrov Žirje, který je vyhlášen výskytem velkých tuňáků, amberjacků, dorád, zubatců nebo mečounů. Na naši lokalitu nepotřebujete vlastní výbavu, vše potřebné vám půjčíme na naší lodi.

 

Podmínky rybolovu

Celé to funguje tak, že si u nás domluvíte například sedmi denní pobyt a 2x si vyrazíte s naším zkušeným kapitánem na ryby. Večer se vrátíte na apartmán a můžete se dál věnovat rodině. Ideální je když spolu vyrazí dvě rodiny a tátové si vyrazí na rybolov 2-3 za pobyt. Celodenní vyjížďka na velké lodi s profesionálním kapitánem stojí 650,-Euro. Na této lodi mohou rybařit až 3 lovci. Rybářská povolenka je v ceně vyjížďky. Vzdálenost na dobrá místa je jen 15 min od přístavu. Vyjížďky na lodi jsou až na výjimky celodenní , zpravidla se začíná v 8-9hod ráno a končí v 17-18 hod večer. Nedaleko našeho místa se nachází chorvatský národní park Kornati, který je velmi bohatý na ryby, protože rybolov je zde přísně střežen a regulován o úlovky tuňáka 50-200kg zde není žádná nouze.

 

Apartmány

Pobyt Vám zajistíme v tomto nádherném apartmánu, přímo na břehu moře. Za koupáním nemusíte nikam dojíždět, můžete se koupat přímo před domem. Pokud toužíte po soukromý, ostrov Žirje nabízí několik utajených pláží, kde budete téměř sami. Ostrov je mimo hlavní turistický ruch, žádné přecpané ulice a hlasité diskotéky až do rána zde nečekejte. S majitelem apartmánů se domluvíte česky, stejně tak i s kapitánem.

 

Ceny apartmánů

červenec a srpen hlavní sezóna – letní prázdniny

Apartmán 4+1 osoby 75,-Euro/noc

Studio 2+1 osoby 52,-Euro/noc

 

červen a září

Apartmán 4+1 osoby 60,-Euro/noc

Studio 2+1 osoby 47,-Euro/noc

 

Sezóna

Sezona probíhá prakticky celoročně, nejlepší období pro lov velkých tuňáků je červenec-říjen. Loví se na otevřeném moři nedaleko Žirje, nejvíce metodou volně unášené nástrahy. Zimní a jarní měsíce jsou vynikající pro jigging a lov na živého kalamára. K pobřeží připlouvá velké množství kranasů amberjack a také ostatních druhů jako chňapalů, zubatců.

 

Informace a pobyt vám zajistí Michal Simčo mobil 00420 776 845 524 nebo email rybolovnorsko@gmail.com

 

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Duben 2021

Maledivy » Únor 2021

Dyrsfjord » Září 2020

Anketa

Těšíte se stále na rybolov v zahraničí?

(484)
(100)
(30)
(29)

Nahrávání ... Nahrávání ...