Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sever 2024-shaním volné misto

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351972
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (1 odpovědí)

    Zdravím norci.

    Zkouším poptat jedno volné místo na příští rok  na sever.Ve strednim norsku jsem byl 6x na stejném místě.Zkušenosti nějaké mám.Vlastni vybavení také.Chtěl bych vyzkoušet něco nového a hlavně se podívat na sever…Naše parta příští rok nechce jet..Ale já bych rok bez Norska nevydržel…Preferoval bych spíše leteckou dopravu…Je mi 40let ,pohodář…severní Morava..

    #352891
    Jenik
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Ahoj máme misto v dubnu na Soroya 21.4-1.5. Kdybys měl zájem zavolej  603439759 (taky jsme Morava ) Honza

    #352911
    Frantisek B.
    Účastník
    (1 odpovědí)

    Ahoj. Vypadl nám jeden člověk, možná i dva. Výlet na Tromso. Letecky. Cena kolem 30 tisíc letenka, ubytko, loď a transfer z letiště. Kdyby jsi měl zájem, tak se ozvi. 777623302,klidně mi předem napiš, já ti zavolám

    #353072
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (2 odpovědí)

    Ahoj. Máme jedno volné místo do Dyrsfjordu v termínu 22.4. – 2.5.2024 letecky  Praha – Oslo – Tromso a zpět. Jsme dvě party po 4. Pohodového rybáře berem. Bližší info na joekarel@seznam.cz , tel. 731603330

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Sever 2024-shaním volné misto

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(143)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...