Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #350333
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Bakkan jede. Kluci z Blanska už začali zabírat a ostatní se snaží . Borečáci už mají nachytáno a Pražáci už k tomu nemají daleko. Já jsem dnes vyjel s novou partou, která ještě nelovila v norských vodách a všichni si vyzkoušeli jak pilkr,tak i vláčku.
    Najeli jsme na hloubky u Storflua a bylo to super. Každé nahození záběr a kelery 60 – 80 cm jen tak litali z vody.
    #350355
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Nezvykle klidný den na Bakkanu. Rozloučili jsme se s Borečáky, Moraváci si dali oddychový den a pražská parta vyjela na noc. Jedině nováčci a družina polská se věnovali lovu. Potěšila nová generace, která se rychle učí.
    Večer všichni dostali fishcake a zítra přijíždí nové party.
    #350372
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Mládí vpřed. Kluci si to užívají a počasí je perfektní. Trochu nám zaspaly moravské party,ale zítra se to určitě zlepší. Já jsem měl dnes údržbářský den,ale večer jsem to nevydržel a na 2 hodinky jsem si vyjel k Zelenému ostrovu. Polaci byli aktivní a za 2 hodinky jsem měl 8 kousků. Pražáci jsou zase na nočním výjezdu a doufám, že taky dodají nějaké foto.
    Ráno jedu s Bennovou rodinkou nachytat něco na gril
    Na zaver dne jeste dobroty z udirny
    #350407
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)

    Pár fotek od kluků z Blanska a zbytek z našeho výjezdu s Procházkovci. Ráno jsem absolvoval výjezd s Bennovou rodinkou a vzhledem k tomu, že se účastnily i malé děti,tak to byl spíše výlet. Navečer jsem vyjel s Pepou a Vaškem na Husoya. Do 3 metrových mořských vln ze severu se tlačily větrné vlny ze západu a moře, přestože moc nefoukalo,bylo pěkně divoké. Polaci moc nebrali i když se nám jich pár pěkných podařilo chytit. Po půlnoci jsme zkusili kelery a opět přišel sen každého norka. Používali jsme vláčáky s 80g jigem a kopytem. Na každé nahození v hloubkách od 60 do 100m jsme ve sloupci cca 30 m pod lodí zasekávali kelery od 70 cm do 100 cm. Prostě nádhera

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Sim.
    #350420
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)

    Poklidný den na Bakkanu. Přijela mi nová českomoravská parta, která hned ve zkušebním kole dokázala nalovit pár pěkných polaků,od pražské party jsem konečně dostal nějaké fotky a rozloučili jsme se s Procházkovci. Zítra opoznávací výjezd s čechomor partou.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #350442
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Dnes jsme se rozloučili s nadějnými rybáři Jakubem a Damianem. Zaznamenali výborné výsledky a po zásluze oba dostali tričko Fisherman nb 1. Pár fotek jsem dostal i od party z Dolní Lhoty a já jsem absolvoval poznávací jízdu s partou čechomor.
    Pražská parta už má odchytáno,tak se jenom baví.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Sim.
    #350506
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)

    Dnes jsem vykonal rajóny ve filetarně a v šatnách. Rybáři vesele chytali a fotky dodali. Odjíždí pražská parta a zítra najíždí německé rodinky. Dopoledne dokončím hygienický den a večer vyrážíme s novou partou na noční lov.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Sim.
    #350520
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Teď jsem se vrátil z přístavu a hlásím, že noční výjezd byl úspěšný. Do půlnoci byla voda jako sklo a aktivita ryb nulová. Pochytali jsme jen pár náhodných polaků. Po půlnoci se rozjely drifty a postupně se situace zlepšovala.

    Husoya opět nezklamala a keleři na vlacku je super zábava

    .

    Solny ml. má za sebe super náhradníky. Jedou jako pila.
    Rozloučili jsme se s Dědou Zdeňkem a jeho partou a najely mi nové party německých rodin a Šandovci. Dnes asi ani nepůjdu spát
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Sim.
    #350534
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)

    Lodě a benzin vydané, noví i staří lovci úspěšně pokračují v lovu. Průběžně probíhá výměna hostů já se právě chystám na další noční výjezd.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Sim.
    #350539
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Noční lov na Husoya byl fajn. Polaci opět slabší,ale když jsme se posunuli na větší hloubky a nasadili na vláčáky těžší jigy,tak jsme zažívali krásné souboje s kelery okolo 90 cm.
    Skončili jsme poměrně rychle, protože se dost moře rozhoupalo. Ale na plnou bednu stačí 5 ryb okolo 10 kg a tak jsme spokojeně ujížděli pod ostrovem, který nás kryl před mořskými vlnami,do mateřského přístavu. Přes den jsem si pospal a večer ještě vyrobil fishcake pro celý kemp.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Sim.
    #350562
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)

    Asi nechápu. Dnes jsme s nováčky strávili cca 11 hodin na moři. Ryby aktivní nebyly,ale i tak se nám podařilo na každé lodi nachytat 2 přepravky. Po příjezdu jsem vydal lodě novým partám,vybral jsem klece s kraby, vyměnil očko na udici,nasolil mniky a makrely, uvařil kraby a teď nemám nikoho,kdo by mi poslal fotky. Všichni zaspali. Venku je ještě světlo, já mám chuť na štamprličku a není s kým. Prostě nechápu

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    #350571
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Asi nechápu. Dnes jsme s nováčky strávili cca 11 hodin na moři. Ryby aktivní nebyly,ale i tak se nám podařilo na každé lodi nachytat 2 přepravky. Po příjezdu jsem vydal lodě novým partám,vybral jsem klece s kraby, vyměnil očko na udici,nasolil mniky a makrely, uvařil kraby a teď nemám nikoho,kdo by mi poslal fotky. Všichni zaspali. Venku je ještě světlo, já mám chuť na štamprličku a není s kým. Prostě nechápu

    Dědo, neboj za týden jsme tam😁😁

    #350572
    Sim
    Správce
    (11239 odpovědí)

    Hledáme rybáře do kempu Bakkan Wahl v termínu 9.8.-19.8. vozidlo i trajet zajištěn tan i zpět. Pavlata 602 440 254. cena cca 25tis kč kompletní cena.

    #350588
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)
    Až do půlnoci zcela klidný den. Všichni na vodě, úlovky parádní a spokojenost všeobecná. Za zmínku stojí i 110 cm keler v podání Šandy ml. a jinak pěkné úlovky všech lodí.
    Večer se všechny lodě vrátily do přístavu,jen tři lodě SK party chyběly.Před půlnocí jsem dostal telefonát, že se vracejí,ale možná jim nevystačí benzín. Vítr zesílil na 8 m/s a tak to bylo kritické. Nakonec vše dobře dopadlo, dvě lodě v pohodě přijely,ale třetí asi 3 km před přístavem fakt došel benzín. Takže rychlá akce a v zesilujícím větru jsem jim přivezl palivo a šťastně jsme se velkými vlnami probili domů.
    Dnes si nemůžu stěžovat, že bych si nemohl dát štamprličku na dobrou noc
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Sim.
    #350615
    Dedo145
    Účastník
    (2431 odpovědí)

    Klidný a vcelku úspěšný den. Ti co odjíždí už mají nachytáno a ostatní se věnují výběrovému lovu. Německá rodinka okounikum a Šandovci jsou ještě na moři, takže uvidíme,jak dopadnou

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci uživatelem Sim.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...