Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #349523
    fiske
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Super aj tento recept vyzerá chutne, vyskúšame určite 😀 Ak by aj tak niekto vedel sem dať link na ,,dedov bakkanský šalát ” boli by sme viacerí radi 😀 😀 😀  dík

    #349538
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Zase jsme našli okno v rozfoukaném dni a od 19,00 do 23,00 se dalo vyjet. Mimo nováčků, kteří jen testovali nářadí zachytali všichni. Jarošovci parádně zavláčili,Vranov zachytal na Asenu, Kájov pod Husoyou a Jakabovci na Lysoyi. Největší úlovek byl halik od kluků z Kájova 18 kg. Zítra zase spíme, protože zase fouká.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #349572
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Výměny hostí jsou v plném proudu. Počasí je pod psa,ale do fjordů se vyjet dalo. Ryby vůbec nebraly,ale halik 9 kg a pár doršů a jednoskvrnek se chytilo. Návrat byl poněkud nepohodlný,ale všichni to dali na jedničku.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #349637
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Těžký den,ale aspoň se dalo vyjet. Nové party Laušovci a Boušovci se dnes jen rozchytavali. Burdyovci přivezli z Husoya bedničku doršů a polaků,ale halik, který jim zabral nebyl zdolaný.
    Jarošovci si drží svůj standart a Slezakovci byli dnes se mnou. Asenští keleři nezabodovali a tak jsme zkusili polaky. Opět dobrá volba. V oceánských vlnách a větrných vlnách ze západu to bylo trochu dobrodružství,ale výsledek se dostavil. Krásní polaci brali až na 25 – 30 m hloubce a bylo jich dost a v pěkných velikostech. Minimálně 3 nad 90 cm a mnoho 70-80 cm.
    Zítra zase vichřice, takže spíme.
    #349640
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Dnes jen krátce. Na moře nevyjel nikdo a rozloučili jsme se s Jakabovou partou. Že je týden málo,se znovu dokázalo. Je to první parta, která si veze domů jen cca 10 kg na osobu. Prostě je počasí nepustilo na moře.
    Včerejší polakovačka mi dala dost materiálu na výrobu fish cake pro celý kemp.
    Zítra ještě dost náročné počasí,ale potom se to má ustálit.
    #349736
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Konečně jeden den bez větru. Všichni to využili a vydrželi na vodě celý den. Linda opět zabodovala metrovým doršem,kluci bratislavští absolvovali se mnou Husoya a přivezli jsme 5 beden krásných polaků a kelerů. Bohužel už zaspali a tak fotky budou zítra. Já jsem si udělal ještě druhou směnu a vyjel jsem za moravskou partou večer na Melstein.
    Kluci si vynahradili ty rozfoukané dny a přivezli plné bedny. Mimo salátovek se jim podařilo i hodně pěkných ryb a já jsem vytáhl další metrovku.
    Zítra zase fučák a tak bude čas na posbírání ostatních fotek.
    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #349762
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Včerejší zážitek s hejnem kosatek na Husoya byl úžasný. Ještě pár fotek od bratislavské party z parádního rybobraní.
    Dnes celý den pršelo a foukalo,ale navečer se počasí trochu umoudřilo a tak jsem vyjel s benešovskou partou na noční lov. Ryby moc aktivní nebyly,ale i tak jsme přivezli na naší lodi 2 bedny polaků a doršů. Druhé lodi se dařilo o trochu méně,ale myslím, že je spokojenost. Dnes zase počasí nanic,ale večer se má zlepšit, takže si asi nastavíme noční režim
    #349791
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Pár fotek od brněnské party ze včerejšího večera. Dnes jen krátký výjezd s bratislavskou partou a spousta bedničkových polaků a slušných tresek. Rozloučili jsme se se třemi skupinami a už nám najíždí nové.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 4 týdny uživatelem Dedo145.
    #349829
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Střídání je v plném proudu. Dnes jsem měl údržbářský a opravářský den, takže na moře jsem se nedostal. Benešov si udržel svůj průměr,ale nejlépe zabrala Kódlova parta. Halik 95 cm a krásný keler/ mimo jiných ryb/ jim dnes zpříjemnil první den.
    Zítra vyrážíme až na večer, takže nevím,jestli zvládnu report po noční šichtě
    #349863
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Kodlovci na Melsteinu a Benešov se mnou na Husoya. Všichni jen vlačili a úroda byla výborná. Krásné ryby, perfektní počasí a super nálada. Brno se vrátilo dřív,a fotky z jejich kelerobraní snad dostanu později. Najeli mi noví hosté a tak ráno/ tedy za chvilku/ jim vydám lodě a jedeme dál.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #349932
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Kodlovci a Grunerovci jedou na 💯 procent. Dnes se mi zaplnil kemp novými rybáři a uvidíme jak si v zítřejším parádním počasí povedou

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 3 týdny uživatelem Sim.
    #349954
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Parádní letní den. Všichni se vraceli s plnými bednami a ve filetarně vládla úplná pohoda. Včera jsme měli menší nehodu. Jeden z rybářů si udělal pořádnou bouli na hlavě o nízkou střechu filetarny. Benn to dnes vyřešil a koupil květináče, které postavil na inkriminovana místa.
    Drobná nepozornost zase způsobila škodovou událost a tentokrát to nebude laciné. Loď už je v garáži a zítra se vrhneme na opravu.
    #349988
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Ahoj dedo, tak po 20 letech ježdění do Norska nakonec skončím u tebe na Bakkanu. Nikde v mém termínu nebylo místo a tak zavítám do Mekky středního Norska a doufám, že dorazím na bájný Melstein. Již několikrát jsem byl okolo vás a nikdy jsem se tam kvůli počasí nedostal. Přijedu se synem 12.8 na týden. Máme tu malou chaloupku pro 2. Přichystej nám supr loďku s pěkným stádem koníků. Kdyby jssi něco potřeboval přivézt, neváhej napsat. Jinak nechci prolézat všechny vlákna s tvé destinaci, je zapotřebí si něco přívézt , jak je to s povlečením a ostatmi potřebnostmi? Všude to je jinak, tak se raději ptám. Díky za odpověd

     

    radek

    #349996
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Ahoj dedo, tak po 20 letech ježdění do Norska nakonec skončím u tebe na Bakkanu. Nikde v mém termínu nebylo místo a tak zavítám do Mekky středního Norska a doufám, že dorazím na bájný Melstein. Již několikrát jsem byl okolo vás a nikdy jsem se tam kvůli počasí nedostal. Přijedu se synem 12.8 na týden. Máme tu malou chaloupku pro 2. Přichystej nám supr loďku s pěkným stádem koníků. Kdyby jssi něco potřeboval přivézt, neváhej napsat. Jinak nechci prolézat všechny vlákna s tvé destinaci, je zapotřebí si něco přívézt , jak je to s povlečením a ostatmi potřebnostmi? Všude to je jinak, tak se raději ptám. Díky za odpověd radek

     

    K nam nic nepotrebujes privezt.Lozni pradlo,rucniky,toaletni papir,tablety do mycky,saponaty,praci prasek, tekute mydlo ,pytliky do kose a jine doplnky jsou v cene .

    #350007
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Tak nám zase zafoukalo. Jezdí se druhý den jen ve fjordech a okolo pobřeží. Nedělají se žádné masakry,ale i zde se dají nachytat pěkné ryby. Někteří využili slunečného počasí a vyšlápli si Koppan a užili si krásné vyhlídky.
    Průběžně se nám mění party a já využívám trochu volnějšího času na údržbu lodí a přístavu a výrobu dobrot pro naše hosty
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...