Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351248
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    objíždky jsem nějak nenašel, hlavně mě zajímá objiždka RENA- TYNSET

    #351254
    Radim Linka
    Účastník
    (85 odpovědí)

    no dle google mapy to vyhazuje objizdku jen jednu – prave z Reny doprava na most a nahoru po levem brehu Glommy a za 49 km navrat na trojku (obec Stai). Vetsinou google nekeca, ale je to jen od klavesnice.. situce se snad ale bude uz jen lepsit….

    #351255
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    no sleduji norské weby usilovně a očekává se ještě vzestup hladin v dané lokalitě

     

    #351256
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    no sleduji norské weby usilovně a očekává se ještě vzestup hladin v dané lokalitě

    Dnes mi prijela ceska parta a mimo par objizdek se jimpodariloprojet bez problemu.

    #351267
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Výlet s nováčky byl inspirativní. Ryby moc aktivní nebyly,ale nachytalo se dost polaků. Ostatni bojovali na Melsteinu a německým klukům vyšel pěkný 12kg halik. Prostějov zkusil kelery a.prišlo i pár pěkných doršů

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #351295
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Mírný vítr,polojasné počasí a průměrná aktivita ryb. Hornasovci se pěkně pochlapili a prostějovská parta na našem společném výjezdu už prakticky naplnila limity.
    Zítra mně zase čeká školení nováčků a potom snad výjezd na Husoya.
    #351308
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Prostějovská parta dnes měla poslední výjezd. Rozloučili se s Bakkanem opravdu pořádně.
    Já jsem vyjel s norskou a českou lodí na polaky na Asen a bylo to dost trápení. Bez driftu a hladina jako sklo. Ale na hraně z 20 m do 100 m jsem je objevil a tak jsme odjížděli spokojení.
    Zítra mám tři lodě nových bakkaňáků na seznámení s podmínkami a uvidíme jak to všechno dopadne
    #351321
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Výjezd se třemi loděmi nových bakkaňáků v super počasí a podmínkách jsme začali na 82- ce a bylo vybaveno. Moře bylo plné salátovek a bedničkových kelerů a tak do oběda všichni naplnili bedničky a odjeli filetovat. Já jsem ještě s jednou lodí zůstal na Melsteinu a protože Vláďa, ani po 30 ti letech v Norsku, ještě neměl chyceného okounika,tak jsme to hned napravili.
    Situace je zatím výborná, všechny ryby jsou na svých místech a aktivita je dobrá. Dnes mi přijela brněnská parta a zítra vyrážím s německou partou.
    #351352
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Ještě něco z včerejšího Horňasovského lovu. Fotky přišly až po mém reportu. Dnes výjezd s německou lodí. Situace se od včerejška trochu změnila. Na 82 ce byla jen obrovská hejna malých kelerů a tak jsme se přesunuli na 92 ku na jih Melsteinu. Tam to žilo a 70 ký kelery jen tak litaly z vody. Do poledne jsme měli plnou bednu na každé lodi a pak jsme se na 3 hodinky pověnovali okounikům. I když byl netypický drift,tak se nám pěkně dařilo a ve 3 hodiny odpoledne už jsme byli ve filetarně. Zaťkovci měli dnes poslední den a taky si jej pochvalovali. Na samý závěr Tomáš chytil největší rybu a připravil děvčata o tričko nejj rybáře.
    Zítra výjezd s kladeňáky
    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #351386
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dnes rybky moc nekousaly. Chytilo se pár pěkných polaků,ale aktivita byla podprůměrná .

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #351402
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dnes jsem si udělal sanitární den a naši lovci bojovali sami. Němečtí rybáři se věnovali okounikům,Kladno těžilo kelery a pod nimi ulovili pěknou metrovku, brněnská parta je věrná vláčení a dnes vyvláčila i pěkného halibuta. Volfovci zkrátili pobyt a tak jsme se rozloučili se dvěma partami. Večer ještě uzení makrelek.

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #351435
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Tak se nám to nějak rozfoukalo. Několik skupin nám i předčasně skončilo a nové party se vozí po fjordech a přebírají makrely.
    Využil jsem situace a pomalu pripravuji zítřejší párty. Už mám dva druhy salátů,kraby a chystám další dobroty.
    Zítra to bude obdobné a chytat se bude dát až odpoledne.
    #351462
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Pánové to byla jízda.Venku pršelo a tak byl čas nachystat narozeninovou párty. Účast byla 100 procentní. Celý kemp se dostavil a užívali si všech dobrot, které se mi podařilo připravit.
    Užili jsme si parádně a teď se vracíme do normálního života a zítra jedeme na ryby.
    #351473
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Počasí jak na objednávku, slabší drift a ryby neaktivní. Keleři nejevili zájem a tak jsme vyzkoušeli okouniky. To bylo jiné kafe. Okouníci zobali o sto šest a i když nás bylo celkem 5lodí,tak si každý nalovil téměř plnou bednu.
    Zítra výjezd s napajedelskou partou
    #351527
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Vyjeli jsme s napajedelskou partou k Asenu a popasovali se místními kelery. Nebyl to žádný masakr,ale slušné kelery braly téměř v každé driftu a ty největší přišly na vláčecí pruty.
    Chtěl jsem ještě po naplnění bedniček vyzkoušet polaky na severní hraně,ale foukal trochu nepříjemný vítr, tak jsme to po dvou pokusech vzdali.
    Ostatní se vraceli se střídavými úspěchy. Slovenská parta a Černajovci zachytali výborně, ale další jen se slabšími úlovky .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...