Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #350034
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Úspěšný i když stále větrný den. Většina lovců se schovávala za Asen nebo do fjordů. Malý halibut v Koet fjordu si svobodu vybojoval a velký ji od Jardy dostal a čeká v moři na dalšího lovce.
    Večer ještě loučení a něco malého z udírny
    #350043
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)

    Větrné počasí přeje lovu halibutů. Dnes další cca 20 kg kousek zdolán a opět dostal volnost. Večer opět výroba a rozdávání dobrot.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #350051
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan.

    Tak jsme úspěšně doma. Tak zas budeme čekat na další rok 2024. Termín už máme.

    Díky Dedo 145

    #350065
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Počasí se nám konečně zlepšilo a hned to bylo znát na celkových úlovcích. Dnes nachytali všichni. Já jsem s lounskou partou masakroval kelery a polaky na Husoya. Byla to paráda. Na vláčku jsme tahali kelery 70-80 cm prakticky na každé nahození. Mezi nimi přišlo i pár polaků, doršů a i jeden halik.
    Další 4 lodě zažívaly něco podobného na Asenu,i když tam byly ryby v trochu větší hloubce. Holanďané si užívali ve fjordech a ostatní se věnovali hlavně doršům.
    Zítra zase fajn počasí,tak uvidíme co se bude dít.
    #350086
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)

    Konečně úplně letní den. Teplota 25 ° C a moře klidné. Všichni už mají víceméně nachytáno a tak se baví. Další halik byl uloven na Melsteinu a druhová rozmanitost úlovků je pozoruhodná. Večer jsme si vyjeli k Zelenému ostrovu chytit pár polaků na sashimi a byla to fajn zábava. Na Honzakově mělčině to bralo téměř na každé druhé nahození a ani se nám nechtělo domů.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #350108
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Na jaké hloubce chytáte ty okouníky a na co?

    #350109
    Milan69
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Chytil jsem ho na cca 170 m na pilker, původně jsem si chtěl přerovnat šnůru na elektrice 🙂

    #350120
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Krásná polakovačka s Ciskou a Johnem na Asenu. Příjemné počasí,drift do 1 km/hod a polaci při chuti.
    Ostatní party jen dochytávají, protože už mají splněno. Přišel i další halik.
    Večer ještě fishcake a zítra zase hurá na polaky a kelery s Boškovskou partou
    #350142
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Tropický den na Bakkanu. Moře jako rybník, téměř bezvětří a drift nulový. Prostě absolutně nevhodné podmínky na rybolov. Aktivita ryb byla taky slabá,ale přesto se nalovilo dost. Benešovská parta lovila jen chyť a pusť,Louny obdobně a já s Boškovci dělal co se dalo aby jsme naplnili bedny neaktivními kelery a polaky.
    Holandská dvojice využila včerejší nácvik a dnes už sami přivezli pěkné polaky. Večer ještě loučení s končícími partami a vydávání lodí dvěma novým německým partám.
    #350155
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)

    Ještě pár fotek ze včerejšího lovu. Dnes nám zafoukalo a tak přišel den oddychu. Někteří jej prospali a jiní si udělali výlet na Fort Austrat

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #350189
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)

    Po dvou dnech nám přestalo foukat a všichni se pořádně vyřádili na moři plném ryb. Dopoledne při nulovém driftu to bylo slabší,ale před obědem se voda začala hýbat a byla to paráda. Měli jsme i noční jezdce a ti si to taky pěkně užili.

    • Odpověď byla upravena před 10 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #350221
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Výlet s německými loděmi na Husoya byl v dopoledních hodinách super
    Pěkní polaci, pár kelerů a třešnička na dortu – 14 kg halibut. Odpoledne už to bylo slabé. Plzeň si zase vyřizovala účty s kelery na Melsteinu a další parta se kochala ve fjordu. Chytali ze břehu jen pro zábavu, protože už jsou plní.
    #350254
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Tropický den. Holanďané opět krásné úlovky,Borečáci na našem společném tripu přetrpěli počáteční fázi slabé aktivity ryb a potom jsme se na jednom podmořském kopci zahojili. Ryby braly jen od 15.00 do 17.00 a potom zase útlum. Voda se za den ohřála o 3°C a odpolední východní vítr ryby úplně uspal.
    Denní teplota na Bakkanu byla 31° C a ještě ve 20,00 ukazovala stanice 28° C
    Večer loučení se dvěma partami a zítra znovu na trip s německými hosty
    #350285
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Výlet s německou partou byl úspěšný,ale bohužel se mi nedostaly žádné fotky. Nová parta se pomalu dostává do kondice a borečáci si jedou svůj standart.
    Zítra nám trochu zafouká a tak si udělám oddychový a nákupní den.
    #350297
    Dedo145
    Účastník
    (2418 odpovědí)
    Rozloučili jsme se s holandskou dvojicí věčně usmátými Johnem a Ciskou. Nové party už najely,ale ještě jsou ve filetarně, takže nějaké foto bude až zítra. Já jsem dnes absolvoval výjezd s Písečáky a nebyla to žádná velká radost. Na Storflua bylo v prvním driftu spousta kelerů,ale byli hluboko a aktivita byla slabá. Za jeden půl kilometrový drift jsem mě půl bedny a ve druhém driftu jen dva kousky. Klukům se moc nedařilo a tak jsme přejeli na Asen. Tam to bylo obdobné. Prostě ryby nebraly i když jich tam bylo spousta. Zkusili jsme polaky a výsledek byl obdobný. Prostě noční lov se nám nevydařil.
    Ještě děkuji všem za přání k svátku a oslavy se vlastně konaly jen ve filetarně.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...