Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #348187
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Ahoj Peter. Výborné fotky a info a ešte by nás zaujímalo, čo je s TORFRIDE a s ARILD, prístav pre tieto chatky, Prečo vypadli s ponuky.

    Pretoze sme sa s Bennom dohodli,ze mame tak plno,ze sa nemozem starat aj o lode,ktore nie su udrziavane podla mojich predstav.V minulom roku sme tam mali jednu partiu a aj tak som im dal radsej nase lode.

    #348194
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Ráno se nám podařilo naložit výstroj jednoho nejmenovaného rybáře a odvézt do skladu. Já jsem si na oběd vyjel do fjordů nachytat nějaké maso do polévky pro Bennovy hosty na zítřejší akci. Fjord byl neskutečně plný ryb a užíval jsem si jak na pilkr,tak i na vláčku.
    Vávrovci zakončili pobyt dalším halikem a zítra se s nimi loučím.
    Dnes mi přijela nová parta vychodňárů a už se těším na další úlovky.
    #348208
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Benn dokončil nové verandy a vrátila se nám zima. Dvě nové party si v sněhových přeháňkách vyjely aspoň vyzkoušet výstroj a zítra jdeme na to.

    • Odpověď byla upravena před 1 rokem uživatelem Dedo145.
    #348337
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    V uplynulých dnech jsem si dal trochu pauzu a protože se nedalo jezdit, tak jsem si udělal očistnou kůru i sám na sobě. Dnes bylo počasí úžasné a tak všichni vyjeli. Úspěchy byly střídavé ,ale ryb se nachytalo dost.
    Poprvé jsem si vyjel na Husoyu vyzkoušet polaky a bylo to super. Na jedné mělčině jsem zůstal asi 3 hodinky a vytěžil jsem 22 polaků.
    V každém driftu dva až tři záběry a velikost 70 cm +.
    Zítra se má počasí zase pokazit,ale dopoledne se ještě zaloví.
    #348372
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Ráno to vypadalo krásně a tak všichni vyjeli na moře. V podstatě se zadařilo všem,mimo SK party. Za odměnu všichni dostali fishcake.
    Zítra zase oddychový den, protože se blíží bouřka
    #348398
    kikyn
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Ahoj rybáři, nabízíme dvě volná místa na Bakkan Wahl v období od 15 do 25.5.2023 na chatu Jomfburet. Pro bližší info prosím volejte: 732 763 832. Rozpadla se mám parta, Chebsko.

    #348411
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Hrozné počasí nám moře nepovolilo. Já jsem se po měsíci pořádně vyspal a jedna parta vyrazila na výlet do Trondheimu. Dodali krásné fotky a prověřili tkzv. pěší trajekt. Velmi si jej chválili. Takže žádný problém s parkováním v Trondheimu a příjezd lodí vlastně až do centra.
    Teď mi právě přijela další parta, tak si jdeme dát welcome drink
    #348437
    Hanes K
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Ahoj Dedo, pristi patek k tobe opet vyrazime a uz se nemuzeme dockat tvych fishcake 😉 Nevis, jak vypada cesta? Mame nechat radeji zimni pneu nebo uz muzeme na letnich?

    #348443
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Ahoj Dedo, pristi patek k tobe opet vyrazime a uz se nemuzeme dockat tvych fishcake 😉 Nevis, jak vypada cesta? Mame nechat radeji zimni pneu nebo uz muzeme na letnich?

    Urcite zimni. polovinaNoru jezdi jestena hrotech

    #348450
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Dnes to bude na dvakrát. Včera mi všichni zaspali než jsem se vrátil z přístavu a tak jsem fotky nedostal. Počasí bylo typicky norské, vítr, sníh, déšť. Proto jsem s nováčky vyrazil do Koet fjordu a tam jsme dělali školení.
    Moc jsme toho nenachytali,ale na závěr mi přišel halik 14 kg na vláčák a to byla super jízda
    #348460
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Trochu lepší počasí nám dovolilo vyjet i dále od břehu. Většina lovců se věnovala ještě lovu ve fjordech,ale já s nováčky jsme vyrazili k Asenu. Chvíli trvalo, než jsem našel kelery, protože v nejlepších místech byly sítě,ale pak to vypuklo a nachytala se spousta ryb .

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 4 týdny uživatelem Dedo145.
    #348491
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Tak se nám to pěkně rozjíždí. Nováčci už vozí plné bedny,Sojkovci a Poláci vydrželi se mnou i v gigantických oceánských vlnách a sousedi z Drengstua balí o den dříve protože mají nachytáno.
    Kemp už se plní a tento týden už budeme úplně obsazení.
    #348493
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Tu je jednoznačná odpověď na otázku letních či zimních pneumatik na cestě do Norska. Dnes v noci -3° C a do toho sníh. A to jsme u moře.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #348516
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)

    Sice bylo pěkné počasí,ale vzhledem na příliv nových hostí jsme dnes s Bennem ládovali další lodě na vodu. Naši rybáři se dnes trápili s malou aktivitou ryb a nic zvláštního se nechytilo. Otročín dnes předčasně končí a těším se na tuto partu i příště

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #348565
    Dedo145
    Účastník
    (2416 odpovědí)
    Ráno jsem vydával lodě novým hostům a tak jsem se dostal na vodu až v poledne. Zkoušeli jsme okouniky,ale i když byly super podmínky,tak se nám moc nedařilo. Sjeli jsme o km na jih a podařilo se pár pěkných tresek a kelerů. Nováčci brousili okolo přístavu a první ryba, která zabrala byl halik 85 cm. Protože se první ryba pouští,tak dostal svobodu.
    A uzeny halibut k pivu a vinu je supeeeer
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...