Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #348596
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Parádní počasí,aktivita ryb průměrná,ale zážitky skvělé. Super zabodovali Sojkovci a Bulikovci dali první metrovku. Moje 80 cm jednoskvrnka je asi zatím můj osobák. Polaci jedou a velikost 70-80cm je taky super. Němci ještě přivezli ďase a tak byl den velmi úspěšný.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #348629
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Nováčkové z Boskovic jedou jako pily. Ostatním se dařilo střídavě a já jsem si po obědě udělal malý výlet na Asen.Polaci kousali parádně,ale většinou ve větších hloubkách. Na hraně z 30 do 100 m to byl zážitek. V každém driftu jeden až dva záběry a velikost od 70 do 90 cm. Nováčkové z Boskovic jedou jako pily. Ostatním se dařilo střídavě a já jsem si po obědě udělal malý výlet na Asen.Polaci kousali parádně,ale většinou ve větších hloubkách. Na hraně z 30 do 100 m to byl zážitek. V každém driftu jeden až dva záběry a velikost od 70 do 90 cm.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #348652
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    Dnes neskutečný den. Všichni mimo Němců a Švédů nachytali a přesto, že byl minimální drift a sluníčko pálilo téměř celý den,tak ryby byly aktivní.
    Kluci z Třebíče dostali halika 12 kg a my ostatní jsme přivezli tresky a polaky do metru.
    #348717
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    Dnes to už nebylo tak snadné a ryby trochu ztratily apetit. Všichni už ale mají nachytáno a tak se jen snaží o nějakou raritku. Bulikovcům se podařila oliheň a další kluci bratislavští už chytají polaky catch and release. Já jsem vyjel dnes s německou partou a školil jsem je v přívlači. Po krátké době se naučili pracovat se zoomy a byla velká spokojenost. Dnes mi štěstí moc nepřálo a upadlo mi několik pěkných ryb. Přesto jsem přivezl pěkné kousky a daroval je německým kolegům.
    Moc děkuji Honzákovi a Mira sta za jigy. Od začátku mám na udici teprve druhý a polaků už jsou snad stovky.
    A na tom talířku jsou uzené jikry
    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #348752
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    V Koet fjordu jsme dnes udělali výlet s moravskými nováčky. Krásné počasí,ale rybky moc nekousaly. Přesto se něco nachytalo. Ostatní party byly na moři a docela úspěšně.
    Večer ještě 100 fish cake pro celý kemp a teď rychle do postele.
    #348810
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    Husoya nezklamala. Prvních pár mělčin byla pohodová chytačka – jeden až dva záběry,ale okolo páté se to rozjelo. Na mělké vodě polaky okolo 80 cm a v hlubší vodě kelery do 90 cm. Na vláčecí pruty prostě pohádka.
    Kluci filetovali až do jedenácti hodin.
    Ostatní party taky jely naplno a tak bylo veselo.
    Za odměnu dostali všichni sashimi z čerstvého pollaka
    #348816
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Zdravím přátelé,
    Jestli má někdo zájem přidat se k rybolovu v lokalitě Bakkan Wahl, tak volejte.
    Jsme čtyři pohodoví borci z Blanenska, se zkušenostmi s Norským rybolovem. Na Bakkanu jsme už několikrát byli, takže místní terén známe a vždy si suprově zachytáme, jak na pilker, tak na vláčku. Je to skvělé místo na ryby a servis na místě je přímo perfektní.

    Pobyt máme v termínu 28.6-8.7.2023, odjezd je 27.6.2023 v ranních hodinách.

    Hledáme dva pohodáře s rybářským srdcem.

    Kdo má zájem, ať se ozve a ostatním přeji hodně rybářských zážitků.
    Michal 778766430

     

    #348845
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    Počasí nám stále drží a tak se dá jezdit kamkoliv. Moravská nováčkovská parta už si našla svá oblíbená místa a většinou vláčí. Švédové nám dnes odjeli a Němce jsem nestihnul, protože když jsem se vrátil z přístavu,tak už spali.
    Bulíkovci už mají nachytáno, takže dnes jen loučení s vodou a zítra končí.
    Já jsem měl tak trochu pracovní den a večer bylo super počasí,tak jsem se rozhodl, že si vyjedu na salátovky aby měli noví hosté salátek hned na první večer.
    Melstein a ostatní místa byla úplně zahlcena miliardami malých kelerů. Při hledání správné velikosti na salát se mi dvakrát podařilo dostat pod obrovské hejna a hned z toho byly 80-ky tresky. Potom jsem při testování nového držáku na udice zkusil i na na maso a přišla metrovka.
    Voda vře rybami a doufám, že to tak výdrži
    #348879
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Dnes velké střídání,odjeli Němci, Švédové a dvě party Cz. Najeli Švédové a Cz a zítra čekám další. Moraváci se jen baví, protože už mají nachytáno a já jsem se věnoval přípravě posledních lodí, které jdou na vodu.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #348910
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Moraváci se dnes v mé společnosti loučili s Bakkanem při krásné polakovačce na Husoya. V klidné vodě a mizivém driftu se polaci a keleři asi zbláznili. Zase jedna rybářská pohádka. Katka vyškolila ostatní mužské osazenstvo a zaslouženě vyhrála tričko nejlepšího rybáře. Přijeli mi i Plzeňáci a to je záruka pěkných fotek. Dnes jen začínají a úloha dne byla nachytat salátovky. Nová parta se rozjíždí a už mají prvního halika. Zavedl jsem je na keleroviště a tak jsou ještě teď ve filetarne a fotky budou zitra.Ja jsem si jen cestou chytil 4 sedumdesatky kelery na zitrejsi fish cake

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #348972
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    Dnešní výjezd se Švédy byl velmi produktivní. Vyjeli jsme až odpoledne,kdy jsme využili hodinové okno západního větru. Vlny byly nepříjemné,ale schovali jsme se za ostrovy a počkali tam na utišení větru. Potom jsme za tři drifty naplnili všechny bedny krásnými kelery a a několika dorši. Největší 101 cm.
    Litoměřice zase dobře zalovili, tentokrát na Asenu. Mimo kelerů a polaků se jim podařil už druhý halik během dvou dnů. Oba měli 92 cm.
    Plzeňáci si udržují vysokou normu a spolehlivě dokumentují. Teď už mi ale zaspali. Ve filetarně ještě bojují Švédové se zpracováním dnešního úlovku a slovenské lodě jsou ještě na vodě. Moře je plné ryb a aktivita velmi dobrá. Doufám že zítřejší vichřice nám to nepokazí.
    #349026
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)
    Krásný den jen do 14 ti hodin. Pak přišla hlášená bouřka. Posádky to využily naplno a vrátily se v doporučeném čase s nádhernými úlovky.
    Nerad dávám fotky z filetarny,ale dnes jsem si to nedal ujít.
    Večer ještě dostali všichni za odměnu fish cake a teď nás čeká minimálně jeden den oddychu, protože zítra ještě bouřka neskončí.
    #349058
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Na moři to dnes nešlo,tak se každý věnoval zábavě a kulinářskými výtvorům. Někdo domácí speciality a jiný zase salát z mořských darů. Já jsem si konečně pospal a odpoledne připravil filetarnu na další masakry. Večer ještě rozdávání uzených mniků.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #349148
    Dedo145
    Účastník
    (2413 odpovědí)

    Den rozdílů. Ráno zalovili kluci na pilkr v hlubší vodě a odpoledne téměř nic. Vlackaři na Melsteinu ráno slabě,odpoledne v pohodě a k tomu par okouniku. Nejvíce se dařilo klukům z Mariánek na Husoya. Další halik a krásné kelery a polaky na vláčku.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci uživatelem Dedo145.
    #349151
    Krbi75
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Ahoj chlapi, salát vypadá úžasně, nebyl by recept?

    A ještě bych poprosil o radu, viděl jsem jak někteří nakládají filety z makrel do kbelíků se solí, jaký je postup a co s nimi potom???

    Přeji krásné počasí a úspěšný lov.

    Martin

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(108)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...