Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351025
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Další krásný den za námi. Já jsem dokončil rajóny a po šesti letech odešel na věčnost starý Karcher. Během dvou hodin dodal Benn nový a poněkud výkonnější. Mimo to jsme ještě instalovali novou digitální váhu.
    Naši němečtí kolegové si vedou výborně a vozí krásné úlovky.
    • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem Sim.
    #351028
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Peter. Tak sme prišli na to,prečo sme nachytali len 10kg na osobu.Nie zlé počasie a silný vietor,ktorý nás nechcel pustiť na vodu a miesto 10 dní len 7, ale váha nová digitálna bola príčinou.Teraz je to už v poriadku. Inak všetko naj k Tvojim narodkám praje Jardo,Láďo a JAKABO.

     

    #351036
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Masakr. Výjezd s novou partou z Kostelce v příjemném počasí jsme začali v 10,00 a o půl druhé jsme se vraceli z Melsteinu s plnými bednami.
    Večer ještě fishcake z čerstvých ryb
    • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem Sim.
    #351066
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Zase krásný den. Počasí bylo velmi příjemné a na Melsteinu se to hemžilo našimi loděmi. Keleři začali brát až před vrcholem přílivu a většinou jen na přívlač. Kluci s pilkry si zachytali jen chvilku,ale nám to na gumičky bralo podstatně déle.
    Němečtí kolegové se zase věnovali okounikům.
    Večer ještě uzené makrelky
    • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem Sim.
    #351123
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Německá parta vyjela skoro ráno a využila ještě slušné počasí. Krásné okouniky a k tomu ještě halik 45kg. Prostě paráda. Během dne mi nastoupily 3nové party a protože foukalo,tak se pověnovali makrelkám v Koet fjordu.
    Zítra vichřice a silný déšť, takže budeme spát a likvidovat zásoby alkoholu
    #351125
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Dedo, rostou houby? Máme vzít sušičku?

    Jinak koukám na počasí ( přijedeme v sobotu) a až ve středu příští týden by se to mělozkazit, co říkají místní rosničky?

    #351206
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Dedo, rostou houby? Máme vzít sušičku? Jinak koukám na počasí ( přijedeme v sobotu) a až ve středu příští týden by se to mělozkazit, co říkají místní rosničky?

     

    Zatim na houby nikdo nechodil,ale snad zitra to omrknu.Pocasi na pristi tyden neuhodne ani Sibila

    a susicku klidne vem,protoze ted prsi a fouka teply jizni vitr

    #351214
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)
    Chvíli se nám vítr uklidnil a v oku bouřky jsme dokonce mohli vyrazit na moře. Vyjel jsem s prostějovskou partou a bylo to docela výživné. Na 82 ce bylo plno kelerů ,ale museli jsme hodně přebírat, protože se tam motalo spousta salátovek. Potom jsme to zkusili i na jižní hraně Melsteinu a bylo to obdobné. Protože se blížila hlášená bouřka,tak jsme skončili cca o 14,00 hod a kluci filetovali až do večera.
    Večer rozloučení s Kosteleckou partou, výroba salátu a zítra spíme, protože bude foukat 14ka vítr
    #351221
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Podle aktuálních zpráv tady v Česku se prý dá jen velmi těžko dostat z jihu na sever, konkrétně z Osla do Trondheimu. Prý E3 i E6 jsou v některých místech uzavřené. Máte někdo nějaké aktuální zprávy? Zkoušel jsem různé zdroje, ale velmi kusé informace.

    Díky všem, jedu pozítří…..

    #351222
    lubos59
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ahoj nemáte nějaké zprávy o situaci na norských silnicích směrem na bakkan teď jsem četl že je to neprujezdne

    #351224
    snori
    Účastník
    (787 odpovědí)

    Ahoj nemáte nějaké zprávy o situaci na norských silnicích směrem na bakkan teď jsem četl že je to neprujezdne

    Ahoj nasi nori davali na FB co je neprujezdne viz foto. Situace se furt meni a je dosti neprehledna…

    #351228
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    no to je paráda, 140 km na 3 v čudu a do objížděk bych se nepouštěl, na 6 ještě větší masakr

    #351235
    Dedo145
    Účastník
    (2422 odpovědí)

    Ahoj nemáte nějaké zprávy o situaci na norských silnicích směrem na bakkan teď jsem četl že je to neprujezdne

    Zatim se da z Osla doTrondheimu projet jen za cenu lokalnich objizdek. podle vseho je lepsi jet po E3 ,ale situace se meni kazdym okamzikem. Ale uz prestalo prset a doufam,ze do zitrka se situace znormalizuje

    Hooodně to dnes zafoukalo a tak nikdo nevyjel ani do fjordů. Dostal jsem ještě dvě fotky ze včerejšího lovu od německých rybářů a měl jsem dost času na oddych a výrobu tresky v majonéze.
    Zítra bude školení úplných nováčků ve fjordech
    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 4 týdny uživatelem Dedo145.
    #351237
    radek
    Účastník
    (683 odpovědí)

    Prosím pokus se přes Bena získat nějaké aktuální informace, u nás se stále mluví jen o tom, že se protrhla hráz jižně od Elverumu a že jsou silnice E3 a E6 mezi Oslem a Trondheimem neprůjezdné.My vyrážíme v pátek ráno v 6 hodin, v Norsku budeme cca o pulnoci z pátku na sobotu, tak by se nám nějaká dobrá a aktuální inormace dost hodila. Pojedme podle aktuálních údajů v navigaci, ale znáš to, rozhodně to bude dost složité. Díky a měj se. Kdyby něco, pošli mi info přes mail : volf@rvtrans.cz

    #351246
    Planchet
    Účastník
    (22 odpovědí)

    https://www.vegvesen.no/. Tady najdeš všechny uzavírky a objížďky….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...