Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351538
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)
    Těžký den. Ryby absolutně neaktivní,hejna kelerů maličká a pomalé drifty byly vhodné snad jen na okouniky.
    Přesto se nám podařilo něco nachytat a těšíme se na zítřejší den.
    #351557
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Mohu vědet na co chytáte ty okouníky, v jaké hloubce a jakých místech?

    #351558
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)

    Mohu vědet na co chytáte ty okouníky, v jaké hloubce a jakých místech?

    Prijed na Bakkan a dostanes presne misto a navod. Pokud jezdis na Bessaker nebo na Sulu taky muzu

    dat koordinaty. Nasel jsem je vsude kde jsem pusobil.

    #351566
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)
    Dost nám to dnes zafoukalo a tak se většina lodí vozila po fjordech. Pár pěkných doršů a jednoskvrnek se chytilo,ale hlavní cíl byly makrely. Voda ve fjordech doslova vaří makrelami a jen je třeba třídit, protože je tam dost malých.
    Já jsem zkusil s napajedelskou partou i chvíli polakovat v závětří Zeleného ostrova,ale aktivita ryb byla minimální. Tak jsme se také svezli do fjordů a makrelky na uzení už jsou nasolené. Rozloučili jsme se s černajovskou partou a čekám na další hosty
    #351577
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)

    Dnes při silném větru se pustila do fjordu jen Slovenská parta a udělali si závěrečnou makrelovačku. Ostatní využili čas na nákupy a houbaření.Rozloučili jsme se s Karlovarskou partou a přijely mi dvě nové skupiny.

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #351649
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)

    Odpoledne se nám vyčasilo a tak jsme zkusili vyjet na Husoya. Konečně se nám polaci probrali k životu a krásně jsme si s napajedelskou partou zachytali. Hlůžkovci svůj první den absolvovali ve fjordech a udělali masakr makrel. Rozloučili jsme se se slovenskou partou a ostatní dnes mimo družiny polské, která nachytala úctyhodně, oddychovali. Zitra prší a fouká, takže spíme.

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #351704
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)
    Dost nám to dnes zafoukalo a tak se většina lodí vozila po fjordech. Pár pěkných doršů a jednoskvrnek se chytilo,ale hlavní cíl byly makrely. Voda ve fjordech doslova vaří makrelami a jen je třeba třídit, protože je tam dost malých.
    Já jsem zkusil s napajedelskou partou i chvíli polakovat v závětří Zeleného ostrova,ale aktivita ryb byla minimální. Tak jsme se také svezli do fjordů a makrelky na uzení už jsou nasolené. Rozloučili jsme se s černajovskou partou a čekám na další hosty

    Na Bakkan nejedem. Myslel jsem všeobecně. Na jakých hloubkách? Pilkr, maso?

    #351762
    zok
    Účastník
    (543 odpovědí)

    Pro Vydru

    Na Bakkan nejedem. Myslel jsem všeobecně. Na jakých hloubkách? Pilkr, maso?[/quote]

    Okouník je stanovištní ryba. Konkrétně na Bakkanu se chytají cca ve 120ti metrech kousek od Melštainu ideálně na filátko z makrely. Jedeš si tam pro něj jako do samoobsluhy. Obecně bych je hledal od 100 metrů níže, někdy je to náhodný úlovek při lovu kelerů.

     

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 1 týdnem uživatelem zok.
    #351773
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)

    Těžká polakovačka na Husoya. Moře jako talinskej rybník,drift nulový a moře plné makrel a malých kelerů. Až při západu slunce se dravci probrali k životu a i v těchto těžkých podmínkách se nám začalo dařit.

    • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #351805
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Těžká polakovačka na Husoya. Moře jako talinskej rybník,drift nulový a moře plné makrel a malých kelerů. Až při západu slunce se dravci probrali k životu a i v těchto těžkých podmínkách se nám začalo dařit.

    Jsou vidět na echolotu?

    #351813
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)

    Parádní fotky. Díky

    #351887
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)
    Loučení s odjíždějícími partami, příprava na nové hosty a mezitím jeden výjezd se slovenskou partou.
    Ryby jsou naprosto přežrané malými kelery a makrelami,ve fjordech i sledi, takže jejich aktivita je minimální. Musíte strávit na vodě hodně času aby se podařilo vystihnout dobu krmení. Podařilo se to u polaků po dlouhém paběrkování na Melsteinu. Navečer při západu slunce zase začali s krmením keleři.
    Dlouhý den na vodě,ale s dobrým koncem.
    #351895
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)
    Se švédskými rybáři jsem dnes absolvoval okruh Melstein -Asen. Keleři na 82-ce byli při chuti a tak jsme naplnili bednu a vyměnili pilkr za vláčku. S polaky to už bylo horší. Já jsem měl tak půl bedničky a na druhé lodi jen jeden kus. Přesto to byl krásný výlet v příznivém počasí.
    Událostí dne však byly oslavy zlaté svatby Burdyovců. Takže ještě jednou velké blahopřání ke krásnému výročí
    #351913
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)
    Dnes jen krátce protože na mně padá únava.Berankovci a některé další party se bavily na kelerech jiní ve fjordu na makrelach.
    Krásně se uvedla parta z Českého Brodu halibutem 27 kg. Velká gratulace Pedrovi
    #351943
    Dedo145
    Účastník
    (2425 odpovědí)
    Omlouvám se,ale nestíhám. Kemp je úplně plný a práce nad hlavu. Počasí nám moc nepřeje,ale fjordy vaří makrelami a tak i v silných větrech jezdíme. Někteří se pověnovali houbám, jiní sběru lesních plodů. Vecery si krati kazdy po svem.
    Party se mi střídají jak na běžícím pásu a do konce září se to nezmění
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...