Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 2 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #347805
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Peter. Bude sa dať zaplaťiť benzín do lode kartou,prípadne eurami? A aká je aktuálna cena benzínu do lodí? Díky za info. JAKABO

    #347873
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ahoj Peter. Bude sa dať zaplaťiť benzín do lode kartou,prípadne eurami? A aká je aktuálna cena benzínu do lodí? Díky za info. JAKABO

    To je tu mozne stale. NOK,Eur a karta funguje.Cena benzinu je nekde okolo 23 NOK, zalezi,jak se bude dale vyvijet

    #347894
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Během týdenní vichřice jsme těžce makali na zkrášlování kempu a přístavu, připravovali lodě,upravovali prostředí.
    Téměř všechny domy mají nové sedačky a některé dostanou nové, větší verandy.
    Dnes jsem svoje spolupracovníky a spolulovce odvezl do Trondheimu na letiště a teď to už zůstává jenom na mě a Bennovi.
    Včera nám přijeli dvě nové party. Švédové se hned uvedli halibutem 95 cm, kterého mi poslali hned z moře na cestu na letiště. Česká parta dnes vyjela 2x . Dopoledne na 47- ce dostali pár pěkných doršáků a odpoledne přivezli z fjordu přepravku bedničkových doršů. . Bohužel bez fotek.
    Počasí se nám zlepšilo a vypadá to že celý týden bude pohoda.
    #347918
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Počasíčko jak v Karibiku. Měl jsem však ještě povinnosti na přípravě lodí, konečně se mi podařilo naimpregnovat poslední kombinézu do půjčovny a připravil jsem si loď na zítřejší výjezd se Švédy, kterým se dnes v tom nádherném počasí vůbec nedařilo.
    Česká parta opět přivezla dostatek doršáků,ale zatím bez metrovky
    #347939
    vydra-cz
    Účastník
    (212 odpovědí)

    Ahoj Dedo145 čím ty obleky impregnuješ

    #347968
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ahoj Dedo145 čím ty obleky impregnuješ

    Nano impregnace

    #347976
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Zase Karibik. Nádherné počasí, příjemný drift a dobrá nálada. Se Švédy jsem to zmáknul,ryb se nachytalo dost i když moc aktivní nebyly.
    Černajovci klasicky těžili tresky ve fjordu a musím se jim omluvit,ta včerejší treska měla 105 cm. Nová parta Vávrovců se hned po příjezdu prezentovala halikem a několika pěknými kelery
    #348005
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Počasí stále drží a opalujeme se
    Ryby braly lépe ráno a ti kdo vyjeli až později jen paběrkovali. Večer pak byl úplný klid. Jak na hladině,tak i pod hladinou.
    #348020
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Ani celodenní mlha nezabránila rybářům vyrazit na loviště. Další halibut/96 cm/ v podání Černajovců a úspěšné polakování na Honzákově 12-ce.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #348072
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Poprvé v této sezóně jsem si užil sen každého Norka. Všechny lodě mi do oběda vyjely a tak jsem si asi v 13,00 řekl, že si udělám menší průzkum na Husoya. Cestou jsem se zastavil na malé jámě cca 55 m hluboké. První nahození mi vzal krásně zbarvený štítník a potom to začalo. Pár menších obecňaček a pak super jízdy od velkých kelerů. Na vláčáku se 150 g pilkříkem jsem tahal jednu rybu za druhou. Dvě metrovky a spousta devadesátek.
    Za tři hodinky jsem měl dvě plné bedny a ruce vytahané jak opice.
    Cestou domů jsem ještě potkal jednu naši loď a tak jsem tam kluky poslal a taky si to užili.
    #348073
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Dedo dedo krásna prace no tu krv si si mohol odpustit.

    #348149
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)
    Ještě pár pěkných fotek ze včerejšího lovu. Dnes se mi dopoledne podařilo v klidném počasí vybrat klece s kraby a v poledne přišla hlášená bouřka. Zítra se nám snad podaří aspoň na chvilku vyjetí do fjordů
    Večer rozdávání fish cake a udírna jede do rána
    #348171
    Dedo145
    Účastník
    (2396 odpovědí)

    Polská družina ukončila předčasně pobyt, protože už měli nachytáno a v těchto rozfoukanych dnech už se jim nechtělo brázdit místní vody. Parta Vávrovců vyjela do Koet fjordu a mimo bedničkových doršů přišel i slušný halik. Já jsem se věnoval přístavu a na doplněk k večernímu posezení jsem vybral uzené jikry a mnička.

    • Odpověď byla upravena před 11 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #348179
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ahoj Peter. Výborné fotky a info a ešte by nás zaujímalo, čo je s TORFRIDE a s ARILD, prístav pre tieto chatky, Prečo vypadli s ponuky.

    #348182
    fotr
    Účastník
    (13 odpovědí)

    Ahoj Dědo 145, tak se nám to krátí. Ve středu jsme tam jak na koni. Už se moc těšíme, že se zase uvidíme. Tak ve středu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...