Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 249 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 249)
  • Autor
    Příspěvky
  • #351963
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Loučení a vítání. Dnes dost foukalo a tak většina rybářů využila den k nákupům a já k uzení.
    Jediná loď baránkovců vyjela do Koet fjordu a mezi milióny makrel vnadili na halika. Povedlo se až navečer a stál za to. Krásná ryba 121 cm byla zaslouženou odměnou za celodenní boj s větrem.
    #351985
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Konečně pěkné počasí vyhnalo na moře všechny lodě. Kelerovistě na 82 ce bylo plné našich lodí,ale ryby se toho asi polekaly a drželi se u dna a jejich aktivita byla slabá. Po obědě se probrali k životu polaci a pěkně jsme si zachytali. Český Brod přivezl dalšího halika a další velký jim utekl u lodi.
    Rozloučili jsme se se třemi partami a zítra čekám na další hosty
    #352017
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Ráno jsem si musel přivstat abych stihnul všechny přípravy na dnešní den.Dopoledne jsem odevzdal lodě novým partám a dovařil halibutí polévku. Odpoledne jsem vyrazil s Lindou na kelery salátovky. Na 82 ce nám jako naschvál zase brali keleři nad 60 cm a salátovek bylo velmi málo.
    Moře bylo úplně klidné a rybařina pohodová. Ryby jsou stále málo aktivní,ale i tak se daří pěkné úlovky.
    #352044
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Nádherný slunečný den, příjemné drifty,aktivita ryb průměrná a úlovky bohaté.
    Konečně se před koncem pořádně rozjela i parta z ČB . Holanďané dostali halika 110 cm a filetarna byla večer plná.
    #352058
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Trochu se nám to rozfoukalo a tak se většina věnovala makrelkám anebo přírodě.
    Loučili jsme se s ČB a přijely mi noví hosté .
    Zítra uvidíme kam se vypravime, protože předpověď počasí se stále mění
    #352077
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Dnes se jezdilo jen do 14,00, protože pak přišel silný vítr. Slovenská parta se pověnovala kelerům,Šandovci jezdili hrany a já se dvěma skupinami hloubky. Šlo to docela dobře a jen škoda,že jsme to museli tak brzy zabalit

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #352092
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Těžký den. Počasí ufoukané a většina lodí ve fjordech. Já jsem se pokusil se Šandovci něco vybojovat na moři,ale bylo to docela složité. Utíkali jsme před lokálními bouřkami a snažili jsme se polakovat na přístupných místech.
    Něco se podařilo,ale asi to nestálo za vynaložené úsilí.
    Večer jsme ještě v oku bouře aspoň vybrali klece s kraby a teď nám prší vodorovně.
    Ráno ještě silný vítr a tak se těším na to, že se po delší době pořádně vyspím
    #352104
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Hodně střídání, málo chytání. Vždy se najde jen pár hodin na rybaření a to ještě člověk musí hledat místa mezi mraky ze kterých nám vždy zaprší a zafouká.

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #352135
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Zase jen krátká přestávka silného větru a na pár hodin zklidněné moře. Polaci v největším odlivu absolutně neaktivní,ale v jiném čase se na moře nedalo vyjet. Přesto jsme si užili krásné chvíle s lovícími sviňuchami a nádhernými obrazy slunce a mraků.
    Slovenská parta zabrala na kelerovišti na 82 ce,ale ještě filetují,tak snad zítra budou nějaké obrázky.
    #352158
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Dnes se polaci trošku probrali k životu.Nebyl to žádný masakr,ale záběrů bylo více jak včera.
    Zítra zase fučák a tak se dostaneme asi jen do fjordů
    #352192
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    Poslední výjezd Jarošovců na polaky, loučení se Šandovci a Hradečáky, plný kemp družiny polské a super úspěšný zátah slovenské party.
    Já už nevydržel čekání na SK partu, protože jsou ještě ve filetarně.
    #352214
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    SK parta včera super zabrala. Mimo bedničkových kelerů dostali i krásné obecňačky. Dnes to dopoledne bylo sjízdné jen ve fjordech a KV parta toho využila naplno. .Ti kteří měli už nachytáno se věnovali houbaření. Rozloučili jsme se s několika skupinami a teď čekám na nové hosty

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #352347
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)
    SK parta už odjela a po dvou dnech silného větru se dnes navečer trochu moře uklidnilo a hned to bylo znát na aktivitě v přístavu. Moc se toho dnes nenachytalo,ale snad zítra to napravíme.
    Já jsem využil volnější den a všichni dostali fishcake.
    #352359
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    V hustém dešti,ale slabém větru a příjemném driftu jsme dnes s německou posádkou absolvovali kelerovačku. Sice nám zatékalo do rukávů a za krk,ale kluci německý filetovali až do půl desáté

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #352385
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Dnes,téměř bez deště, jsme udělali poslední výjezd s KV partou. Keleři byli na svých místech a i když jejich aktivita byla podprůměrná, tak se nachytalo pěkné množství. Na závěr ještě pár okouniků

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 249)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...