Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31581
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    monty1 napsal:

    2 sroubek:

    Vidím Harťas v klidu, co…………

    úplně,zatím je všude plno ledu…:-?:-?

    #31585
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    2 sroubek:

    To je tak na brusle………..a nebo u Jelena na svařák…..

    😎

    #31588
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    A tak vypadá Slezská Harta v březnu,nemá to s Norskem nic společného,ale klidně se podívejte..,v dáli je vidět ještě dost zasněžený Praděd…

    Kamarád tam jezdí na kapry co ty ?8-)

    #31595
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kikibut napsal: sroubek282 napsal:

    A tak vypadá Slezská Harta v březnu,nemá to s Norskem nic společného,ale klidně se podívejte..,v dáli je vidět ještě dost zasněžený Praděd…

    Kamarád tam jezdí na kapry co ty ?

    já na okouny a plavanou,plotice,kapříci,jelci ,cejni….

    #31598
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    2 Sroubek v červenci tam jedeme na 3 dny zavláčet štiky s loďkou. Ale je to velká plocha no uvidíne 😀

    #31600
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kikibut napsal: 2 Sroubek v červenci tam jedeme na 3 dny zavláčet štiky s loďkou. Ale je to velká plocha no uvidíne

    to je dost brzo na štiky a zrovna tam..září…

    #31602
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    🙁 Jenomže já mám tak rybářsky napráskaný prázdniny z toho 2x Norsko , že mi zbylo trochu času na začátku července no 🙂 A taky je to celkem dálka od nás. Ale co když 3000km a více tak proč ne ? :-D:-D:-D Co tam máš největšího ?

    #31640
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Dotaz na

    sroubek282 jak dostáváte video na stránky,foto jsem už zvládl ale to video to je problom aspon pro mě. Jsem už starší člověk a ta technika mi dává zabrat.:-E:-E:-E

    #31668
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dedek napsal:

    Dotaz na

    sroubek282 jak dostáváte video na stránky,foto jsem už zvládl ale to video to je problom aspon pro mě. Jsem už starší člověk a ta technika mi dává zabrat.

    Ahoj,musíš se zaregistrovat na YouTube,potom jak si natočíš své video,foťák nebo neco takového,tak to nahraješ na tento web..ono to nahrávání někdy trvá-dle kvality a velikosti videa,které chceš nahrát..max.délka videa,která jde nahrát,je myslím 20min..

    Jak sa to nahraje,tak se Ti objeví odkaz,který zkopíruješ a vložíš to zde na stránky.

    Klikneš zde na stránkách na Youtube video a zkopírovaný odkaz vložíš a odešleš..

    Zde máš odkaz na Youtube kde se musíš zaregistrovat.Registrace je v pravo nahoře..Vytvořit účet

    #31713
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    Dedek napsal:

    Dotaz na

    sroubek282 jak dostáváte video na stránky,foto jsem už zvládl ale to video to je problom aspon pro mě. Jsem už starší člověk a ta technika mi dává zabrat.

    Ahoj,musíš se zaregistrovat na YouTube,potom jak si natočíš své video,foťák nebo neco takového,tak to nahraješ na tento web..ono to nahrávání někdy trvá-dle kvality a velikosti videa,které chceš nahrát..max.délka videa,která jde nahrát,je myslím 20min..

    Dik jdu na to snad se to naučím a můžu sem taky posít nějaké to video

    Jak sa to nahraje,tak se Ti objeví odkaz,který zkopíruješ a vložíš to zde na stránky.

    Klikneš zde na stránkách na Youtube video a zkopírovaný odkaz vložíš a odešleš..

    Zde máš odkaz na Youtube kde se musíš zaregistrovat.Registrace je v pravo nahoře..Vytvořit účet

    :-D:-D

    #31743
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Dedek napsal:

    sroubek282 napsal:

    Dedek napsal:

    Dotaz na

    sroubek282 jak dostáváte video na stránky,foto jsem už zvládl ale to video to je problom aspon pro mě. Jsem už starší člověk a ta technika mi dává zabrat.

    Ahoj,musíš se zaregistrovat na YouTube,potom jak si natočíš své video,foťák nebo neco takového,tak to nahraješ na tento web..ono to nahrávání někdy trvá-dle kvality a velikosti videa,které chceš nahrát..max.délka videa,která jde nahrát,je myslím 20min..

    Dik jdu na to snad se to naučím a můžu sem taky posít nějaké to video

    Jak sa to nahraje,tak se Ti objeví odkaz,který zkopíruješ a vložíš to zde na stránky.

    Klikneš zde na stránkách na Youtube video a zkopírovaný odkaz vložíš a odešleš..

    Zde máš odkaz na Youtube kde se musíš zaregistrovat.Registrace je v pravo nahoře..Vytvořit účet

    Určitě…tak šup sem s videem…8-)8-)

    #31748
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to sroubek282:prosím o pomoc.V zajímavostech jsem se pokusil vložit video,ale neukázalo se.Dělal jsem to podle tvého návodu,ale asi jsem udělal někde chybu.Můžeš se na to podívat?Dík.Mára

    #31756
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to mara45

    Pokud ti sem nejde vidoe vložit,tak mi pošli odkaz na youtube,kde máš video uložené a já se ho sem pokusím vložit. Nebo mi pošli do SZ tel.číslo a zítra to vyřešíme.

    Naki

    #31763
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Šroubek: tohle je východočeská Harta, to mám při tání na zahradě 😀

    #31764
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to sroubek282:prosím o pomoc.V zajímavostech jsem se pokusil vložit video,ale neukázalo se.Dělal jsem to podle tvého návodu,ale asi jsem udělal někde chybu.Můžeš se na to podívat?Dík.Mára

    ne Já to nejsem schopný opravit,to musí admin této stránky..ale jak píše Naki,pošli mu odkaz a nebo mi a napraví se to raz dva… ;-);-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...