Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32266
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Tento film,nebo seriál jde na satelitu,dívám sa na to velice rád,ale je to dřina…

    Viasat Explorer to dával…

    #32268
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    Pokud vím, tak to jezdí na Discovery. Jmenuje se to Deadliest Catch (Nejsmrtelnější úlovek). Možná to někdo najde ke stažení i v češtině. Já bohužel nenašel a tak se dívám v angličtině. Komu nedělá tento jazyk problém, pochytí většinu. Zatím sleduju první sérii, ale je to mazec. Zrovna v dílu, na který jsem se díval včera, jedna loď potopena, 5 mrtvých. A velmi mě pobavila hláška: “Na zítra hlásí výborné počasí, vítr jen 10 m/s a vlny 2,5m. Kéž by takových dní bylo více.” A to podotýkám opravdu nebyla ironie. Je to drsné, ale mnohdy taky lukrativní. Za 48hod vydělat 7000$. Spočtěte si to 😉

    Kdybych náhodou narazil na tu češtinu, hodím to sem 😎

    #32269
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kaqpa napsal:

    Pokud vím, tak to jezdí na Discovery. Jmenuje se to Deadliest Catch (Nejsmrtelnější úlovek). Možná to někdo najde ke stažení i v češtině. Já bohužel nenašel a tak se dívám v angličtině. Komu nedělá tento jazyk problém, pochytí většinu. Zatím sleduju první sérii, ale je to mazec. Zrovna v dílu, na který jsem se díval včera, jedna loď potopena, 5 mrtvých. A velmi mě pobavila hláška: “Na zítra hlásí výborné počasí, vítr jen 10 m/s a vlny 2,5m. Kéž by takových dní bylo více.” A to podotýkám opravdu nebyla ironie. Je to drsné, ale mnohdy taky lukrativní. Za 48hod vydělat 7000$. Spočtěte si to

    Já to sledoval na Viasat Explorer v češtině a na Discovery to šlo taky v češtině…

    Kdybych náhodou narazil na tu češtinu, hodím to sem

    #32337
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Tak jsem navštívil Nakiho a můj zdravotní stav ( norská horečka ) se velmi podstatně zhoršil. Z počátku to bylo normálka. Pokec v autosalonu a kafíčko od sličné Veroniky. To se dalo vydržet. Ale prohlídku nových aut na cesty do Norska jsem už těžce neustál. Naki mi ukázal auťák s kterým naše parta pofrčí v srpnu na Bakkan a hned vedle stál Fordík pro Sima. Auťáky ještě v ochranných foliích. Sedl jsem si za volant upravil sedačku a zrcátka a zavřel oči. A už jsem slyšel šumět vlny a křičet racky, náš trajekt přistával v Trelleborgu. Asi tušíte, že Naki mne probudil, dokonce mě vytáhla z auta a já jsem chtěl nakládat!!! Auta nádherný prostorný, to se snad ani nedá vydržet. Naki je prostě borec.A tak přeji a tiše závidím těm co už mají skoro zbaleno já si počkám na ten srpen.

    Pandion

    PS: do toho čekání vloží c červenci pro jistotu Soroy. Prevence proti nemoci.

    #32338
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Pandion

    Vím přesně o čem mluvíš 😀

    V pátek jsem Nakiho taky navštívil jak jsem jel z veletrhu, ale odvahu si do auta sednout jsem neměl. Už jen kvůli těm pocitům co jsi popisoval. Jsou to pravdu krasavci a už se těším až vyrazíme 13. června směr země zaslíbená…

    #32339
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ty fotografie jsou parádní.

    #32362
    Petr
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Naki pochlub se s autama,ať se máme naco těšit.

    #32364
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Pandion a MifakM: Je to hezké,co jste napsali,za to dík. Samozřejmě budu ještě raději,až tohle budu číst po skončení sezóny až budou všichni zpět bez jakýchkoli problémů.

    to Dezo: Není zatím co fotit,auta stojí na parkovišti ještě s ochranýma foliama,bez SPZ,bez polepů. Jeden novej už je na značkách,další tři jdou začátkem dubna a poslední asi až v květnu.

    Jednoho beru ke Šroubkovi do Spálova

    Díky všem Naki

    #32404
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    4lověk musí být stále ve střehu:-x:-x:-x[yt=dHtGsh5twa8&feature=yt]dHtGsh5twa8&feature[/yt]

    #32407
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    TO je mazák:-P:-P:-P[yt=24Ula6s8kNA&feature=yt]24Ula6s8kNA&feature[/yt]

    #32408
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Když se daří tak se daří:-D:-D:-D:-D[yt=7MJMtn8WYyU&feature=yt]7MJMtn8WYyU&feature[/yt]

    #32416
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Chlapi od horecky Soroy mi hodne pomohlo Polsko ve Wladyslawowu.Vlny a hafo tresek idealni lek.8-)

    #32437
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    fola napsal:

    Chlapi od horecky Soroy mi hodne pomohlo Polsko ve Wladyslawowu.Vlny a hafo tresek idealni lek.

    Tak hoď nějaké foto a informace o lokalitě v PL. Taky bych si někdy zkrátil čekání na Baltu.

    #32438
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Tak to je mazec ta verliba !

    #32450
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Při záběru trošku více přisekl a velrybka vyskočila…….:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...