Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30041
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Chlapi na počitači doma jsem přihlášeny a po kliknutí na rybnorsko jsem autom.přihlášen,ale na mobilu po přihl.mi naskočí iniciály a můžu klikat na přihlášení a nic:-(

    A ještě bych chtěl poradit:ví někdo jaký průměr má vrchní trubka zábradlí na lodích 19″ na Soroy zdá se mi 3/4 díky

    #30043
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    fola napsal:

    Chlapi na počitači doma jsem přihlášeny a po kliknutí na rybnorsko jsem autom.přihlášen,ale na mobilu po přihl.mi naskočí iniciály a můžu klikat na přihlášení a nic.

    No nemáme vyloženě mobilní verzi stránek pro mobily, ale třeba já když se přihlašuji přes iPhone4/iPad2 ve kterém je základní internetový prohlížeč Safari, tak nemám s přihlášením ani s vkládáním příspěvků problém.

    Co máte za mobil a jaký v něm používáte prohlížeč?

    #30044
    Kejra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    fola:

    2,3cm

    #30046
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Viděl jsem tady na nějaké fotce držáky na pruty právě s -GEBO opravným třmenem a spojený vsuvkou s druhým třmenem-vyjde to na 504kč.Já jsem koupil 3/4 a 5/4″. Budu muset tam něco vložit,2,3cm je mín jak 3/4″. Ale díky.

    #30047
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Mám Samsung galaxy miny,na Mrk a Chytej se přihlasim v pohodě:-(

    #30053
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Já mám HTC Wildfire a Mrk a Rybolovnorsko mi jde,ale někdy se taky nemůžu přihlásit. Pokud má Galaxia android ,což si myslim že má. Tak stačí resetnout mobil 😎

    #30253
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Na mobilu mam android 2,3,6,a nic i kolega to zkoušel na svém s mým heslem- nic a pak i s novým heslem a nic.Na jiném PS se nedá přihlásit.Jako kdyby se člověk nemohl přihlásit dvakrát?:-(

    #30269
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Fola tak to je divný a na počítači se přihlásíš ?

    #30432
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Na fishing&hanting začíná 22,20 Soroja rybí království.

    #30435
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Čau fola, náhodou jsem našel článek,kde hledáš mořského vlka na Soroya. Jsem sám a moh bych doplnit, je- li to ještě aktuální. Nejlépe zaslat případné info na vapenikpepa@seznam. cz

    #30440
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tak jsem tu soroju skoukl po několikáté a mám ještě větší horečku a to jedem až v srpnu na loppu.

    #30442
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Tak jsem tu soroju skoukl po několikáté a mám ještě větší horečku a to jedem až v srpnu na loppu.

    Povinný večerníček 😀

    #30535
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Hlapi uz jsem prisel na to co jsem delal spatne na prihlaseni tady na strankach-dal jsem misto prihlasovaciho jmena email – a je vse v poradku.

    #30536
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    Ahoj při cestě na Averoy ,ale západní cestou někteří tvrdí,že se na ní už neplatí,že už je zaplacená.Nejel po ní někdo díky

    #30537
    Dan666
    Účastník
    (128 odpovědí)

    zabjan napsal:

    Ahoj při cestě na Averoy ,ale západní cestou někteří tvrdí,že se na ní už neplatí,že už je zaplacená.Nejel po ní někdo díky

    Pokud máš na mysli Atlanskou cestu, tak je zdarma. Alespoň loni v září ještě byla.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...