Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1,576. až 1,588. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #323461
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Našel jsem na netu, jak úspěšně lovit halibuty zejména ve fjordech. Kdo bude chtít, může vyzkoušet. Norové se rozplývají, jak strašně úspěšná metoda to je.

    #323480
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    No to je dobrý a na jakou hloubku chytaj

    #323493
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Ve Warnemünde už jsou makrely. Letos připlavaly hodně brzo.

    #323507
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Našel jsem na netu, jak úspěšně lovit halibuty zejména ve fjordech. Kdo bude chtít, může vyzkoušet. Norové se rozplývají, jak strašně úspěšná metoda to je.

    Zdar, také by mě zajímalo více informací k tomuto způsobu lovu.

    #323553
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    To Beda: Nemají k tomu žádnou legendu. Prostě jsou tam 4 fotky a nadpis “lov halibuta ve fjordu na splávek”. Logickou úvahou bych na to šel tak, že najdu si píščitou plotnu s hloubkou cca 20m a na splávku si nastavím odhadem 17m, aby to bylo 3m nade dnem. No a nechám se vláčet větrem, načnu pivo a budu čekat. Přeju hodně štěstí při lovu.

    #323562
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    To Beda: Nemají k tomu žádnou legendu. Prostě jsou tam 4 fotky a nadpis “lov halibuta ve fjordu na splávek”. Logickou úvahou bych na to šel tak, že najdu si píščitou plotnu s hloubkou cca 20m a na splávku si nastavím odhadem 17m, aby to bylo 3m nade dnem. No a nechám se vláčet větrem, načnu pivo a budu čekat. Přeju hodně štěstí při lovu.

     

    Jo to by šlo, mě se to takhle taky zamlouvá! :o)))

    #323633
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Sezóna lovu jezerních pstruhů je v plném proudu. Tito krasavci byli uloveni nedaleko města Hamar na jezeře Mjosa. Způsob lovu wobler. Největší kus měl váhu 6kg!

     

     

     

    #323642
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Nedaleko Karasjok, pstruh 6.5kg.

    #323676
    Ludek Kouba
    Účastník
    (48 odpovědí)

    Saltstraumen, zajímavé místo na velké tresky.

    #323910
    Sim
    Správce
    (11221 odpovědí)

    Další úlovky obřích pstruhů 10kg+ z jezera Mjosa. Nástraha wobler Rapala.

     

    #324098
    Prochajda
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Včera se ulovilo pořádné Wahoo 100lbs. Rybář si myslel, že mu původně zabral Marlin. Dle jeho slov to byl souboj, na který do smrti nezapomene.

     

    #324476
    Filip Travnicek
    Účastník
    (63 odpovědí)

    V Brazílii ulovili obří Piraibu 227kg. Tato ryba poslouží jako potrava pro místní vesnici po mnoho dní.

     

    #346705
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (1 odpovědí)

    Rezervoval jsem si letenky do Helsinek pro Tallink přes tuto webovou stránku a cena byla o 50 % nižší než na oficiálních stránkách.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1,576. až 1,588. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...