Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31346
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Rk napsal: Radyn napsal:

    Já tě letos natočím.snad ti zabere pořádný halík.taky si rád sednu a jen se tak kochám.

    Dík, tak už se těším na toho halíka a videoreportáž.

    Budeme silně konkurovat Šroubkovi a Michalovi

    To jako že budou na soroy ve stejnou dobu?to aby jsme jim zaminovaly cestu na halibut bulvár!

    #31347
    Marie Ubánková
    Člen
    (12 odpovědí)

    Prosím o radu : Nevíte kde zjistit na netu lunární interval(LTI) pro Norsko(oblast Aure), kterou potřebuji zadat do hodinek (ono se to dá prý zpočítat, ale mne to není moc jasné). Myslel jsem si že najdu něco takového, joko to mají Angličané – tabulka měst a přístavů s Lunitidal interval, ale bohužel. Prosím zda někdo víte, nebo umíte zpočítat LTI pro Aure, tak mi to napište.

    Krásný den přeji

    Vladislav Maruška, Bílina

    #31353
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    S tou kamerou to mám tiež tak vymyslené. Doma sa to vymýšľa.

    Lenže realita je iná.

    Riadim loď, tak na kameru nieje čas.

    Keď zastavíme, tak sa najskôr spúšťa a tie rybacie “potvory” berú väčšinou všetkým naraz, takže tiež sa točiť moc nedá.

    A keď brať prestanú, tak už točiť nieje čo.

    Preto sa pýtam, ako to máte vymyslené na lodi. Točí každý?

    A ako schovávate kameru.

    Po mojich skúsenostiach z prvého roku, keď mi ju pri búrke zaliala vlna, už ju schovávam.:-?

    #31358
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    maruska napsal:

    Prosím o radu : Nevíte kde zjistit na netu lunární interval(LTI) pro Norsko(oblast Aure), kterou potřebuji zadat do hodinek (ono se to dá prý zpočítat, ale mne to není moc jasné). Myslel jsem si že najdu něco takového, joko to mají Angličané – tabulka měst a přístavů s Lunitidal interval, ale bohužel. Prosím zda někdo víte, nebo umíte zpočítat LTI pro Aure, tak mi to napište.

    Krásný den přeji

    Vladislav Maruška, Bílina

    Maruško,stáhni si Google Earth,nainstaluj si ho a tam máš všechno…

    Já tak třeba sleduju,kdy se bude stmívat,kde je to akde je to…snad Ti to pomůže…

    Ale nevím,jestli to půjde zadat do hodinek…sleduju to na počítači..

    #31374
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Viem, že to sem nepatrí ale dnes som si bol v Poľsku pre novú povolenku a na celý rok s členským, a povolením na všetky vody (horské aj nížinné) pre Opolské vojvodstvo ma vyšla 1180 Kč.:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    A môžem na pstruhy:-D:-D:-D

    #31379
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Dík, tak už se těším na toho halíka a videoreportáž.

    Budeme silně konkurovat Šroubkovi a Michalovi

    To jako že budou na soroy ve stejnou dobu?to aby jsme jim zaminovaly cestu na halibut bulvár![/citace]

    Nevím, jestli tam v tu dobu budou,měl jsem na mysli filmovou produkci a fotodokumentaci. Šroubek byl v loni asi dest dnů na Bakkanu a tady bylo měsíc co číst, jako by tam byl rok. Podívej se na Bakkan 2011.:-E

    #31384
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Rk napsal:

    Dík, tak už se těším na toho halíka a videoreportáž.

    Budeme silně konkurovat Šroubkovi a Michalovi

    To jako že budou na soroy ve stejnou dobu?to aby jsme jim zaminovaly cestu na halibut bulvár!

    Nevím, jestli tam v tu dobu budou,měl jsem na mysli filmovou produkci a fotodokumentaci. Šroubek byl v loni asi dest dnů na Bakkanu a tady bylo měsíc co číst, jako by tam byl rok. Podívej se na Bakkan 2011.

    Zase bude a bude toho opravdu dost….video,foto…atd. atd..

    #31393
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Petře, ty by sis mohl s sebou vozit zástupce ČT1 nebo profíka od F&H.:-)

    #31408
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Tak tuhletu “mírovou holubici” jsme viděli minulý rok na Bakkanu, docela z ní šel strach,vznášela se hodně rychle, a dlouho po ní zůstaval silný zápach z nafty, musí mít velikou spotřebu.

    #31410
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Rk napsal:

    Petře, ty by sis mohl s sebou vozit zástupce ČT1 nebo profíka od F&H.

    nene nepotřebuju,Já si vystačím sám…:-):-):-):-)

    zítra jedu se podívat na Kružberk a potom dál na Hartu,tak se pokusím neco natočit,ale nemá to nic společného s mořem a Norskem… 😉

    #31555
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    A tak vypadá Slezská Harta v březnu,nemá to s Norskem nic společného,ale klidně se podívejte..;-);-);-),v dáli je vidět ještě dost zasněžený Praděd…

    #31556
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #31557
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #31558
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    sypaná hráz Harty má výšku 64.5 m

    #31579
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    2 sroubek:

    Vidím Harťas v klidu, co…………

    😎

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...