Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29958
    Piva
    Účastník
    (788 odpovědí)

    Ahoj mám Mondeo 2,0 tdci a jakmile přijde velký mráz, tak se nejspíš udělá nějaký pucek v naftě a zahlásí to střik kaput.Už jsem ho jednou měnil a pokaždý mě to pěkně vyleká.Dávám aditiva ale myslím si, že ani těm se nedá moc věřit.Jojo to je to jak se tu u nás hospodaří.V Norsku to nikdo nemá za potřebí, aby psal něco co neni pravda.Kupte si směs do odstřikovačů do mínus 40 a po změření nemá ani do mínus 20(nedejbože kdybych tu¨mínus 40 ¨ naředil. Sekat za to prsty8-)

    #29959
    tojekonec
    Účastník
    (90 odpovědí)

    Ahoj, taky si dovolím napsat svoje zkušenosti s palivem. Styl jízdy hraje ve spotřebě určitě velkej kus, ale s přímou kvalitou paliva vliv spotřeby souvisí taky dost velkým poměrem. Jezdím po Evropě poměrně dost a za léta zkušeností musím jenom potvrdit, že nafta koupená kdekoliv jinde než u nás v ČR má na nádrž zhruba 10% podíl na delších a větších dojezdech. Tady prostě na plnou nádrž (nemyslím jen krátké cesty, ale pěkné štreky) najedu stejným stylem jízdy prostě o 10% na nádrž méně. Taky jsem vysledoval, že je dost rozdíl natankovat u značkové benzínky a někde jinde “neznačkově” – tam ten rozdíl je taky dost znát. Pak si říkám, že konečně vím, proč jsou ty neznačkové levnější… A o vliv na životnost motoru auta ani nemluvě.

    Jinak musím říct, že tankuju u Shellu, nepřidávám teď v těch mrazech žádná aditiva, a ještě jsem do teď neměl jediný problém nastartovat… (ťuky ťuk, musím to hned zaklepat) Tolik moje zkušenost…

    #29960
    Franta
    Účastník
    (359 odpovědí)

    To tojekonec: Taky jezdím na Shellku a moje zkušenost je, že na nádrž normální nafty ujedu cca 1000km, na nádrž Shell V-Power 1100-1200km. Problém s palivem jsem neměl. Jezdím větší štreky velmi často.

    #29991
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já u nich beru taky, zatím jsem nikdy “nezamrz”, ale rozdíl mezi V-Power a tou obyč jsem nezaznamenal. Ani ve spotřebě ani v živější jízdě, tak beru tu levnější.

    #29992
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Tak, v sobotu jsem si zapnul baterii, aby se dobila, a dnes ráno jsem ji opět starováním zmařil, okolo auta jen bílý dým, všechny žhavící svíčky jsou v pořádku.

    Už mám vyměněný palivový filtr, ten jsem nechat také venku i s obsahem , a ráno se”pokochám”.

    Posílám fotky jak jsem slíbil, myslím, že každý pozná, o jaké druhy se jedná, závěr si jistě každý vytvoří sám…:-S

    #29993
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    #29996
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To je hlína.

    #29998
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to Step/ no a přímo načepovaná u stojanu, také je vidět, co zoufalců stojí u krajnic:-(

    #30001
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 janek.su

    Tak je vidět, že bílej přírodní jogurt je kvalitnější než ten jahodovej 🙂 Jezdi jen na bílý a máš po problému… jestli ona to nakonec nebude dělat ta jahodová marmeláda 😀

    #30003
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    je zvláštní,že můj šéf ma dost drahé auto Subaru,je to diesel a boxer motor…každý rok,když tu máme -25,tak mu zamrzne nafta a tankuje tam naftu ARCTIC,jiné vozy,které máme na firmě vesele jezdí…

    Minulý týden právě proběhlo rozmrazování auta na dílně,no vlastně jako každý rok…;-);-);-)

    Čím to je?Dodávky v klidu a tak drahému autu zamrzne nafta…do našich aut se v zimě tankuje stejná nafta…

    Menší trubičky na přívod paliva?Menší palivový filtr?Delší palivová soustava?

    Je pravda,že ta nafta stojí za h….. a píšou si co chcou… :-x:-x

    #30004
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Tady jeden maník provádí celkem širší průzkum 😀 …

    Opět -13°C. Tak z dnešních výsledků jsem tak trochu jelen. Patrně proběhne dnes v noci nový testík odolnosti……

    vlevo LukOil, vpravo Ono – přes noc venku,max teplota – 13°C

    Dnes večer po sednutí parafínu (v noci – 21°C) ,teplota při focení – 11°C

    Idealni reseni…

    #30013
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    to MifakM/ no vidíš, to mě nenapadlo, docela jsem se tomu zasmál:-D ale jak je vidět z dalšího příspěvku, tak ten sajrajt převládá

    #30014
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Duky tak všichni z rodiny tankují only OMV a to je prý nejlepší :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #30015
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    janek.su napsal:

    to MifakM/ no vidíš, to mě nenapadlo, docela jsem se tomu zasmál ale jak je vidět z dalšího příspěvku, tak ten sajrajt převládá

    To víž marmeláda 😀

    #30036
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    2 Duke: Pekná ukážka – testík. Díky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...