Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 176)
  • Autor
    Příspěvky
  • #71736
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Zdravím všetkých. Mal by som dotaz, kúpil som si plávajúci oblek a potrebujem ho vyčistiť. Má niekto nejakú dobrú radu ako to vyčistiť a zazimovať ? Dá sa to oprať v práčke, alebo je to nutné dať do čistiarne.

    #71774
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Většina obleků má na sobě upozornění – neprat v pračce.Dám ho do vany,napustím vodu,přidám speciální přípravek Sport – Wash,nechám odmočit a ručně vyperu…:-) . 2x a více vymáchat.Já ho ostříkám na zahradě hadicí.Je to dobré dělat když je hezky,schne to dlouho.

    #71783
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    ZM má pravdu v praní a vysoušení. Lze použít i jiný prací prostředek. Důležité je nechat oblek skutečně důkladně vyschnout, raději více. Špatně schnou místa, kde je hmota, která nás ve vodě povznáší. Zplesnivěli mně rukávy a nohavice, ale funkčnost zůstává.

    #71785
    Miloš
    Člen
    (83 odpovědí)

    Vďaka za rady.

    #71795
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Tak tohle je prací prostředek určený na – cituji Waterproof-Breathables,Gore-Tex…atd,psali jsme o tom i dříve v diskuzi.Jde koupit u nás,v ČR,třeba v Sušici,stojí cca 250,- Kč.Na hodně znečištěná místa použiju Ariel Profesional.Po uschnutí přestříkám impregnací.

    #71800
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Dal jsem do čistírny a nechal naimpregnovat. Vypadá jak nový, ale uvidím, jestli ho to nezabilo:-)

    #71804
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Piva napsal:

    Piva napsal: Mám takový dotaz kamrád si koupil plovoucí oblek značky Behr…po 4 dnech mu prasknul šev v rozkroku.Prodejce mu oznámil vyjádření od výrobce? že je to jeho vina a reklamaci zamítnu.Prý si to má nechat někde zašít.Velikostně je mu parádně a pouze v něm rybařil.Tyto obleky jsme kupovali 2 ks pro stejně velké rybáře.Jeden je ok a proto si myslím, že to jeho vina nebyla. Jaký je Váš názor a máte nějakou radu?

    #71864
    raptor
    Člen
    (11 odpovědí)

    Piva napsal:

    Piva napsal:

    Piva napsal: Mám takový dotaz kamrád si koupil plovoucí oblek značky Behr…po 4 dnech mu prasknul šev v rozkroku.Prodejce mu oznámil vyjádření od výrobce? že je to jeho vina a reklamaci zamítnu.Prý si to má nechat někde zašít.Velikostně je mu parádně a pouze v něm rybařil.Tyto obleky jsme kupovali 2 ks pro stejně velké rybáře.Jeden je ok a proto si myslím, že to jeho vina nebyla. Jaký je Váš názor a máte nějakou radu?

    To stejné se stalo taky mě. Manželka zašila vrchní vrstvu a u Sima jsem koupil impregnaci a našplíchal a byl jsem celou dobu v suchu i když pršelo!

    #71865
    mira.sta
    Účastník
    (1493 odpovědí)

    letos asi taky budu muset impregnovat, nemáte nekdo tip na dobrou impregnaci?

    #71922
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    To raptor: No já si myslím, že jsme opravdu neudělali nic špatně a oblek by měli vyměnit a nebo vrátit peníze.Řeči jako jak jsme se v tom pohybovali a td. mi přijdou u obleku,který má člověku zachránit život laciné.Nechci se nechat jen tak odbít a pokud prodejce neuzná reklamaci, tak to budu řešit dál s někým kdo to posoudí.Pokud neuspěji určitě to také tak udělám,dle rady. děkuji

    #71927
    raptor
    Člen
    (11 odpovědí)

    Piva napsal: To raptor: No já si myslím, že jsme opravdu neudělali nic špatně a oblek by měli vyměnit a nebo vrátit peníze.Řeči jako jak jsme se v tom pohybovali a td. mi přijdou u obleku,který má člověku zachránit život laciné.Nechci se nechat jen tak odbít a pokud prodejce neuzná reklamaci, tak to budu řešit dál s někým kdo to posoudí.Pokud neuspěji určitě to také tak udělám,dle rady. děkuji

    Tak to určitě udělej! Já už ho mám po záruce, tak jsem přistoupil na toto řešení. Držím palce ať ti to výjde;-)

    #71938
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    mira.sta – Impregnace Water-Guard Extreme sprej 300g

    Permanent Water-Guard Impregnace

    http://www.highpoint.cz/udrzba-obleceni/praci-prostredky/permanent-water-guard-impregnace.html

    #72000
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ahoj nemáte někdo zkušenosti s plovoucím oblekem IMAX-2D?

    #72009
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Čau,má ho Květka tak ji zavolej…

    #104778
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Ahoj všem, kamarád má na obleku roztržený rukáv. Není to nic velkého tak 2-3 cm…jak to opravit aby to nebylo složité a fungovalo to. Myslel jsem prošít a pak přelepit něčím jako se lepila duše u kola?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 176)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...