Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 176)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34186
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to romanh2: to video nemá chybu:-D

    #34192
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    2 romanh2

    Co Ti to plave v tom bazénu, to jsou asi nějaký bojky ne, ne to je ten bordel..:-P – to byla nějaká reklama 😀

    Video opravdu perfektní 😉

    #34203
    romanh2
    Účastník
    (17 odpovědí)

    😀 reklama nie a načo nepotrebujem. Len skúsenosť a skúška či to vôbec pláva, pri mojej váhe :-E .4. kg som tomu neveril.

    Škoda, že som si neskoro všimol, že objektív na kamere je zahmlený.

    Ale bola to sranda, nasmiali sme sa.

    #36508
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Tak jsem si nakonec pořídil tohle. Co na něj říkáte?

    Oblek

    #36512
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Tak jsem si nakonec pořídil tohle. Co na něj říkáte?

    Oblek

    Tento model od DAM-u im vyšiel, parametre sú ok a je nenormálne ľahký.Budeš s ním spokojný.

    #36513
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to rastoSE: Měl jsi ho? Tak to dík za info. Navíc jsem ho sehnal za super cenu.

    #36514
    rasto paska
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Vydra napsal:

    to rastoSE: Měl jsi ho? Tak to dík za info. Navíc jsem ho sehnal za super cenu.

    Chytal som v ňom 5dní.Úplne v pohode.Mal som pred tým aj ten starší model(ten vážil tonu 🙂 ).Min. 8 ľudí poznám čo ho majú a sú spokojní. Ja sa najlepšie cítim v jednodielnom overale ale to je len vec názoru.

    #36522
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    to romanh2: to video nemá chybu

    Já osobně mám 2dílný SPRO a nedám na něj dopustit.

    #36529
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Já mám ten ABU GARCIA co je na první stránce,dostal jsem ho od kamarádů k narozkám. Letos ho vyzkouším první týden v červenci a první týden v říjnu, tak uvidím jaké to bude. :-):-?

    #36548
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Tak mi ho dnes přivezli. Teď jsem ho zkoušel. Vzal jsem si velikost L, měřím 180cm a vážím 85kg, ale mi to asi velký. Šle na kalhotech mám na doraz a zdá se mi velký. Podle tabulek a na kg bych měl mít L, ale asi to vyměním za M. Nebo máte obleky taky hodně volné???

    #36549
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Vydra napsal:

    Tak mi ho dnes přivezli. Teď jsem ho zkoušel. Vzal jsem si velikost L, měřím 180cm a vážím 85kg, ale mi to asi velký. Šle na kalhotech mám na doraz a zdá se mi velký. Podle tabulek a na kg bych měl mít L, ale asi to vyměním za M. Nebo máte obleky taky hodně volné???

    Zkus si ho oblíct, obut boty a sedni si na štokrdle, nebo něco tak nízkého jako lavička na lodi, pokud si přesto budeš šlapat po nohavicích, tak si vem menší velikost.

    #36557
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Vydra: Loni jsem pořídil nový oblek XL,(mám 187cm/105kg),od Fledenu.Musím říct,že je super,ale řešil jsem podobný problém s velikostí. Kalhoty mám v pase o dost větší,ale bundu bych menší mít nemohl. Přemýšlel jsem taky o výměně,ale nakonec jsem to vyřešil bederním pásem,který mi kalhoty v pase stáhnou. A jsem naprosto spokojený.

    Naki

    #36887
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Zdravím všechny. Dnes jsem u kamaráda v bazénu zkoušel plovoucí oblek ABU GARCIA a můžu říct, že velikost XL a mých 182cm a 85kg nebyl vůbec problém, opravdu plave a nepotopí se . Jen bych v něm asi nechtěl plavat v březnu ve vodě, která má max. 5 stupňů, vyhřívání k tomu nedávají a voda nateče všude. Hlavní je, že se neutopíte. Kamarád zkoušel oblek od SPRO a s jeho 130kg a výškou 180cm měl problém, tělo lehce plavalo, ale nohy šly hned ke dnu a to jsme neměly boty.:-|

    #36921
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    A co měl ten kamoš za velikost? Taky XL?

    #36944
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Vydra napsal: A co měl ten kamoš za velikost? Taky XL?

    Velikost nevím, ale byl mu tak akorát.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 176)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...