Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #257622
    stanous
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Ahoj Kulíku, budeme v chatě hned u filetovacího stolu. Dneska se vrátili kluci z Hogsetu, což je východní strana Averoy, za týden měl nachytáno každý bednu. Největší treska 93 cm a dokonce jeden štikozubec. Na štikozubce je to dost brzo. Takže tento rok na ryby vypadá dobře. Mějte se.

    #257709
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To stanous: Díky za informace. Už se nemůžeme dočkat, ubytovaní jsme ve “vile” v malovaném pokojíku. Taky se mějte.

    #257710
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Lucky 38, Kamil to vše tak krásně a výstižně popsal, že bych tam jel nejraději ještě dnes, na AVEROY. 😀

    #257744
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Musím si znovu vyzkoušet nahrávání fotek. Za 21 dní již pojedeme na AVEROY. 😀

    #257747
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    No Kuliku hlavne aby bylo co… fotit 🙂 Ale ty uz jsi zkuseny morsky vlk, tak se budu tesit na zpravy 🙂

    #257748
    Lucky38
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Kulik:No jo,poradil mi naramne,to jsem opravdu necekal!Jeste na stare diskuzi jsem se zeptal,jak je to s tema vyvoznima kvotama,ze bysme si treba my ctyri dohromady koupili na jednu bedynku makrel a samozrejme jsem byl okamzite oznacen za nejvetsiho masare ve vesmiru,ale to je jedno!Ted jsem moc spokojeny a rad,ze si nekdo dal praci a predal zkusenosti

    #257757
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Kulíku , tady jsem ti raději poslal čerstvé foto z dnešního ranního rybolovu pro potěchu oka než opět přijedeš :-)) . Ještě kluci vesele filetují a po odpočinku a obědě opět na moře 🙂 .

    #257764
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Kulíku ještě jednu za další partu aspoň i jim se daří a chytat umí .

    #257765
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Hyse, nestraš. Věřím, že bude a Honza Pecina má na polaky nos a tak věřím, že se aspoň něco zadaří.

    #257766
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Milane, díky. Nejvíc se mi líbil ten ĎAS. Všem velká gratulace a přeji ještě hóóódně ryb. 😀

    #258412
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Tak pánové, dnes za 9. Už je vidět na dlouhodobé předpovědi den příjezdu a vypadá to na klasiku, tzn na moře se nedostaneme. A to dlouhodobě.  Asi se z toho už po..ru. Dva roky to bylo stejné. Nic méně: neděje umírá poslední.

    #258595
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdeňku, hlavu vzhůru. Takový mořský vlk jako Ty zdolá i trochu vln a větříku a nachytá všude. Už nyní Ti držím palce a přeji slušné počasí a krásné ryby. 😀

    #258604
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Mám vás doma pozdravit od kluku 🙂

    #258621
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Milane, díky za report a už, abychom tam byli. Máme to za 11. 😀

    #258622
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Oprava, máme to za 18, ale na trvalou dovolenou (důchodu) to mám za 11. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...