Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #261080
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dnes 2 jiné party zdolali dorše 100 cm, ale nefotili.

    #261082
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Kuldo, nenech se přemlouvat a nějakou fotku natáhni….stačí i saláťáka…

    A hledejte dál….jen nevím, co ta oranžáda…já být ryba, tak bych se toho bál…

    Držím palce na ryby a na počasí…a užijte si to..

     

    #261122
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Pavle , posílám ti aspoň po jedné fotce z minulého týdne Jirky a Honzíka jak jsi chtěl a včerejšího ďasa .

    #261134
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Petře, zkusil jsem ty nové “žížalky” co jsi dal Honzovi P. , délka cca 30 cm a oni fungují a dokonce to hltají i menší polaci.

    #261291
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Štefan , mám tě pozdravovat od Kulíka a k tomu přikládám jeho foto s Honzíkem a ulovenými polaky . Dnes si parádně zachytali a to navíc byli jen u majáku 🙂

    #261294
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Správce Milan, má pravdu, byly jsme cca 1.5km od mola u majáku a za  cca 3 hod jsme měli  20 polaků v lodi a to do 80cm. Polaky do 60 cm jsme pouštěli a jak H.P. tak i já jsme o toho největšího přišli. Byla to parádní rybařina.

    Polaci se objevili u ostrovů dnes poprvé a někteří měli v sobě sledě.

    #261304
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Kulík dnes řádí s Honzíkem Pecinou , toto je dnešní druhý příjezd od majáku , podrobnější info ještě po zpracování moc rád dopíše 🙂

    #261305
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Po prvním fotbale jsme se rozhodli podívat ještě jednou k majáku a vyplatilo se neboť cca za 3 hodiny jsme měli na palubě cca 25 polaků, zatím jsme to nesčítali, jako ráno. Nyní jsme se občerstvili a čeká nás opět dřina ve filetárně.

    Polaci tam decimovali obrovské hejno malých sleďů. Uvidíme jak tam tato paráda potrvá dlouho. 😀

    #261308
    Apnea
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Po prvním fotbale jsme se rozhodli podívat ještě jednou k majáku a vyplatilo se neboť cca za 3 hodiny jsme měli na palubě cca 25 polaků, zatím jsme to nesčítali, jako ráno. Nyní jsme se občerstvili a čeká nás opět dřina ve filetárně. Polaci tam decimovali obrovské hejno malých sleďů. Uvidíme jak tam tato paráda potrvá dlouho. 😀

     

    Ahoj Honzo,  zdravím ze severu polakáře. Pěkně jim tam berete míru. V počtu chytaných ryb nás strčíte do kapsy, ale tady jsou zase větší kousky. V Norsku všude dobře. Ať se vám i dál daří.  P.

    #261326
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Petře, Snažíme se. Tobě taky přejeme hodně krásných ryb a zážitků. Budeme mít o čem povídat až budu zase v Třeboni.

    #261349
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Petře, zkusil jsem ty nové „žížalky“ co jsi dal Honzovi P. , délka cca 30 cm a oni fungují a dokonce to hltají i menší polaci.

    Ahoj Kuliku, myslím že jste první v republice kteří tyto magnum Ol monster namocili do moře. Predpokladal jsem, ze to budou brát polaci od 60 + a též dorsi podobné velikosti. V jakých hloubkách jste lovili? Jinak to vypadá, že jste je našli, nebo že najela nová parta Polaků no v každém případě je dobře že to jde správným směrem😋 přeji dobrý lov a mírný vítr.

    #261387
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    To bylo řečí jak se tčší do Norska ,jak bude chytat ryby a koukejte na něj 🙂

    #261397
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoj Honzíku my už taky válčime a po dva dni jsme jeli po velkých rybách.mám problém s vkládaním fotek tak s tím musím něco udělat.zdravím na Averoy…

    #261414
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nojo. když ten můj lodivod jezdí tak pomalu, že to uspává. 😀

    #261415
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Petře, bylo to v hloubce cca 25 m a brali to polaci i menší,

    .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...