Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #255105
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Dnes poprvé i nám méně odvážným vítr dovolil vydat se k mělčinám za maják za plavební dráhu. Po 25 min plavby od majáku směr SSV jsme prozkoumali  mělčiny označené na mapě jako Midttaren. V polakovém království jsme především trhali v chaluhách. Potom jsme se přece jen vzpamatovali na nálezu slušných salátových kelerů. Já jsem bagroval, manželka vypínala a ošetřovala ryby. Výsledkem byl tříhodinový pobyt u filetovacího stolu. Podle předpovědi počasí budeme mít zítra asi poslední možnost jet znovu za plavební dráhu. Budíček v 5.00 , odjezd v 6.00h.

     

    #255107
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Ale jsem rad, ze ses mohl od nas konecne trosku naucit chytat ryby i ty- diky Averoy.

    Dnes jsem byl u Jardy a tak jsem mu  říkal, že jsem tě popíchnul.No netrvalo dlouho a zjišťuju že žiješ.To víš musel jsem tě prubnout jestli jseš ve střehu.Jel jsem k němu na kafe a bylo z toho šest hodin rybolovu.Už je taky pěkně nažhavenej.Tak tam na Averoy neudělej ostudu,když tam na tebe nebudu dávat pozor.-Než pojedu tak ti ještě brnknu aby jsi mě poradil jak na ně.

    #255575
    Štefan
    Účastník
    (30 odpovědí)

    Ahoj Kulik, hlasim sa po dlhej dobe, sledoval som ,diskusiu aj fotky na Averoy, a už počítame , ked tak

    pozeram dufam , že niečo ostane aj pre nás.

     

    Zdravim . štefan.

    #255641
    stanous
    Účastník
    (5 odpovědí)

    Ahoj Kulíku, jede nás devět, soukromě dvěma dodávkama. Brousíme háčky, nemůžeme se dočkat.

    #255728
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak se hlásím a všechny zdravím. byl jsem na rybách nad Plzní ve Vlkošově u Jardy Šefla od čtvrtka do neděle a bylo to moc fajn. Podařil se mi kapřík 15 kg a na feedr  kapřík 66 cm. Počasí krásné a maximální spokojenost.

    #255729
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kucí (Harty a Zdeneko), já bych se také rád něco přiučil. Harty jede letos s Pavlem na Hitru, ale to je úplně jiná voda. Zdenda jede vyzkoušet místa na AVEROY před námi a tak budeme mí ty nejlepší informace. Tak ať se Vám daří. 😀

    #255730
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Kloboukatej: Jsem rád, že se zadařilo a gratuluji. Samozřejmě perfektní report a díky. Koukám, že Tě žena letos nějak šetří, to je divné. 😀

    #255731
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Štefane i já Tě zdravím a je dost, že si se také ozval. Ty jedeš do Norska ještě před naším společným termínem v září, kdy a kam?

    #255732
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Stanous: Tak to bude fajn parta už se těším. Vy budete ubytovaní ve vile a nebo kde?

    #255733
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar správče Milane, nějak si se odmlčel a my všichni AVEROYáci nemáme žádné čerstvé zprávy! Prosím o nápravu.

    #255761
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Ale jsem rad, ze ses mohl od nas konecne trosku naucit chytat ryby i ty- diky Averoy.

    Dnes jsem byl u Jardy a tak jsem mu říkal, že jsem tě popíchnul.No netrvalo dlouho a zjišťuju že žiješ.To víš musel jsem tě prubnout jestli jseš ve střehu.Jel jsem k němu na kafe a bylo z toho šest hodin rybolovu.Už je taky pěkně nažhavenej.Tak tam na Averoy neudělej ostudu,když tam na tebe nebudu dávat pozor.-Než pojedu tak ti ještě brnknu aby jsi mě poradil jak na ně.

    Budu pripraven

    #255762
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Kucí (Harty a Zdeneko), já bych se také rád něco přiučil. Harty jede letos s Pavlem na Hitru, ale to je úplně jiná voda. Zdenda jede vyzkoušet místa na AVEROY před námi a tak budeme mí ty nejlepší informace. Tak ať se Vám daří. 😀

    Budes prvni komu dam info. Hlavne aby vyslo pocasi.

    #255771
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Štefan , nic se neboj ryby budou ale ty si aj tak umíš pokaždé poradit sám . Pozdravuj ode mne i ostatní . To víš Kulíku je tu Míra tak si užíváme rybolovu a také jsme natírali gril , posílám ti foto ze včerejška např . obecná 93 cm .

    #255780
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ještě jednou Kuliku , mám tu už jen jedno foto ze včerejška i když jsem fotil víc ale asi se pokazila kamera budu se to snažit příště napravit .

    #255834
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Milane, díky. Hezké úlovky, gratuluji.

    Koukám, že je na fotkách i sám velký šef a s rybou. 😀

    Nejde kamera a tak Vás nemůžu kontrolovat na dálku. To jste ji schválně vypnuli a nebo nepříznivé počasí jí nesvědčilo?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...