Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #254155
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Kloboukatej: Touto dobou se už objevují makrely v hejnech kelerů a jsou to nahodilé úlovky, které , jak jsi se sám přesvědčil, jsou nadprůměrné a to velikostí i tloušťkou.

    Koukám, že na to jdete přímo vědecky. 😀

    Přeji Vám lepší počasí a stále krásné ryby.

    #254158
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Nazdar Milane, gratuluji k úlovkům i návratu z moře. Co bychom bez Tebe dělali, kdo by byl na nás tak hodný a ve všem nám pomáhal. 😀

    No, už se na ten Tvůj “rybníček” s Honzou těšíme a jsme odhodlaní Ti jej provětrat ještě více než loni. 😀

    Přeji pohodové klienty, krásné rybářské počasí a ještě víc nádherných úlovků.

     

    #254283
    janka
    Účastník
    (2443 odpovědí)

    Averoy

    #254293
    petr semeniuk
    Účastník
    (1 odpovědí)

    už se taky začínám pomalu balit a to máme za 68 dnů..podle zpráv to letos v celé Norsku vypadá na hodně dobrou sezónu…doufám kulíku,že budeš hodně psát

    #254323
    Mr. Snorchl
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Dobrý den chystáme se na Averoy a rád bych věděl co od této lokality mám očekávat. Budeme chytat převážně na přívlač.

    #254348
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    už se taky začínám pomalu balit a to máme za 68 dnů..podle zpráv to letos v celé Norsku vypadá na hodně dobrou sezónu…doufám kulíku,že budeš hodně psát

    Psát budu určitě a už se moc těšíme.

    #254349
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dobrý den chystáme se na Averoy a rád bych věděl co od této lokality mám očekávat. Budeme chytat převážně na přívlač.

    Nevím kam přesně jedete, do jakého kempu. Na přívlač budete převážně chytat polaky, dorše a salátové kelery, ale pověsit se Vám tam může cokoliv.

     

     

     

     

     

    #254969
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    A sezona pěkně vesele pokračuje a tady máš Pavle fotky….

    #254972
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Pěkně,koukám že zlatou rybu chytili,ale přání plnit nebude jelikož v bedně skončila.

    #254982
    lukas tryb
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Krasné úlovky, jsem zvědavej jak se povede mě na averoy, jedu na toto místo poprví jedu 20.6.

    #254988
    Harty
    Účastník
    (1246 odpovědí)

    Averoy je super a určitě se ti bude dařit,Tam nachytá i Zdeněk O…

    #254991
    lukas tryb
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Já předtím jezdil na hogset a docela se dařilo.

    #255002
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Moc me neprecenuj Harty. Kdybych sebou nemel opravdove morske vlky tak bych nenachytal. Ale Averoy je fakt ideál.

    #255003
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Ale jsem rad, ze ses mohl od nas konecne trosku naucit chytat ryby i ty- diky Averoy.

    #255005
    lukas tryb
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Ja mam zatim nejvetsiho kelera 108cm a na averoy bych si rab zvětšit muj úlovek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...