Nápověda Doporučujeme:

Beda

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 640)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Aktuální informace z Norska 2021 #333655
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Mě je úplně jedno kde bydlíš. Nechapes o čem píšu, nemá cenu ti to vysvětlovat. Diskuze na novinkách ti bude vyhovovat. Já bych se radši bavil o rybách.

  Do soukromé citace jsem ti psal kam jezdím, už spustu let a můžu ti poradit. Na novinky nechci psát tam neřeší cesty do Norska pro rybáře!

  odpověď na: Aktuální informace z Norska 2021 #333628
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Vážně je super když někdo neustále sere očkováni do téma rybaření. Doporučuju diskuzi na novinkách, tam si vylívejte srdce do bezvědomí. Zamořená republika … ty jsi vážně ko..t 🙂

  Ty jsi na omylu ten kdo vyráží přes čtyři staty v této době bez dokončených vakcín tak je blázen. A zadělává si na problém nejenom sobě ale celé skupině.

   

  A toho ko..ta mě můžeš přijít říct přímo do očí, bydlím pár metrů nad Simem tomas85!

  • Odpověď byla upravena před 2 roky a 11 měsíci uživatelem Beda.
  odpověď na: Aktuální informace z Norska 2021 #333626
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Opravdu nechápu, proč má někdo opět potřebu se na rybářském fóru vyjadřovat se a odsuzovat nenaočkované lidi. Já osobně naočkovaný jsem. Zařizuji zájezd pro partu lidí, s kterými jsem byl i vloni, kdy pandemie byla v plné síle, nikdo jsme naočkovaní nebyli a hovno se stalo. Letos jeden člověk z této party prostě není naočkovaný. Důvod je jakýkoliv, já to toleruji, nevadí mi to stejně jako ostatním a jen se snažím získat info, co je v tomto případě potřeba. Jedni nazývají druhý ovce, tamti ty první zase nepoučitelnými ignoranty… trochu tolerance a pochopení jedněch vůči těm druhým a svět bude zase OK. A teď prosím zase jen a pouze o tom, o čem toto fórum je. Děkuji

  Minulí rok mě to dvakrát zrušíly a to jednou s celou rodinou. Nakonec jsem se tam dostal sám v říjnu všichni v poho. Vraceli jsme se do zamořené rapubliky a hned jsem to dostal! Kdyby bylo očkování už v roce 2020 šel bych do toho. A díky takovím obhajovačům jako jseš ty se to bude s…t ještě dlouho. A teď abych tady nepsal na veřejném vláknu tak ti písnu na tebe a tam si to můžeme vyříkat!

  odpověď na: Aktuální informace z Norska 2021 #333608
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  ichalR: Díky za info, moc pomohlo. My jedeme ve čtvrtek a máme sebou také jednoho nenaočkovaného tak zjišťuji, co pro něj platí. Dle odkazu na tyto stránky tedy pro nenaočkované aktuálně platí (samozřejmě kromě toho, co jsi již uvedl – tedy PCR test na cestu, vyplnit vstupní formulář a na Norských hranicích podstoupení testu:

  Opravdu nechápu proč má někdo potřebu s cpat přes půl evropy a skandinávie když nemá dotažené očkování do konce (pokud se nejedná o děcka)! To mě teda fakt hlava nebere, ještě když nevíš co bude za dva dny nebo za týden. Mám pocit že určitá skupina lidí v ČR je prostě nepoučitelná!

  • Odpověď byla upravena před 2 roky a 11 měsíci uživatelem Beda.
  odpověď na: Dyrsfjord 2020 – 2024 #327268
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Pěkné video.

  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  To Beda: Nemají k tomu žádnou legendu. Prostě jsou tam 4 fotky a nadpis “lov halibuta ve fjordu na splávek”. Logickou úvahou bych na to šel tak, že najdu si píščitou plotnu s hloubkou cca 20m a na splávku si nastavím odhadem 17m, aby to bylo 3m nade dnem. No a nechám se vláčet větrem, načnu pivo a budu čekat. Přeju hodně štěstí při lovu.

   

  Jo to by šlo, mě se to takhle taky zamlouvá! :o)))

  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Našel jsem na netu, jak úspěšně lovit halibuty zejména ve fjordech. Kdo bude chtít, může vyzkoušet. Norové se rozplývají, jak strašně úspěšná metoda to je.

  Zdar, také by mě zajímalo více informací k tomuto způsobu lovu.

  odpověď na: Veiholmen 2017 #288075
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Krásný a skutečně nevšední úlovky tam máte. Ty olihně jsou vynikající, chytali a jedli jsme je na Maledivách. Béďo, parádní mník, gratuluji. Sám takového ještě nemám.

  Ten mník byl pěkné překvapení a náhodička. Ale podle Indyho to bylo tutové místo na takové krasavce, takže to tam má přečtený :o) Milan jeden.

  odpověď na: Veiholmen 2017 #287926
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Zdravím Norské lovce,
  v neděli 10.9 jsme se vrátily z Veiholmenu. Cesta tam i zpět proběhla bez problémů, Transportéry šlapaly jak hodinky. Počasí nám také přálo, takže jsme byly každý den na moři. Pilkrovali jsme na hloubkách 80 – 180m mníky i tresky sem tam se spletla jednoskvrnka. Zumovačka na mělčinách od 7 do 20m byla úžasná, polaci spolupracovali skvěle. Zkoušeli jsme i těžší přívlač na 80-100gr kopyta v hloubkách 40 -90m a ta přinášela polaky, kelery a tresky obecné. Makrely se daly nachytat ve velkém množství do 40m. O zábavu se staraly všude přítomní ostrouni kteří kradly úlovky a ukousávaly návazce. Celkově se dal limit nachytat za tři čtyři dny. Lodě a ubytování bylo standardní a parta byla pohodová a veselá což je nejdůležitější. Také delegátky T & S se postaraly o bezproblémový pobyt. Bylo to deset krásně strávených dnů.

  odpověď na: Bakkan Wahl 2017 #281400
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Dedo145

  Ale vlastne maji pravdu,protoze nejezdili po melcine,ale po skale.

  To mě rozsekalo!!   :))))

   

   

  Ale stává se to i větším odborníkům.

   

   

  Zdravím lovce S.R.O. z Dolní Lhoty. Pěkné úlovky.

  odpověď na: Aktuální info Veiholmen 2016 #266927
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  To:Indy
  Zdar Indy na tom treku muselo být krásně fakt závidím. Já jezdil na těžko na tři týdny do Rumunska jídlo, stan všechno sebou. A osvědčila se mě obyčejná karimatka kvůli váze potom stan od Jureka (https://www.jurek.biz/jurek/ATAK-2-0-d46.htm) váhově nemá konkurenci a dá se půjčit v (http://www.kudrna.cz/pujcovna-vybaveni/) a spacáky dělá česká firma Prima (http://www.prima-spacaky.cz/prima-classic-tulak-230-comfortable) váží jen 1,8kg a je komfortní jelikož jsme spávali i nad 2000m nad mořem a kosa nebyla. Asi tak k vybavení. Zvěř jste nějakou potkali???

  odpověď na: Bakkan 2015 #120779
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  Zdar Sime

  Parádní reportáž a úlovky super, úplně se mě klepe brada že tam taky nejsu. Pozdravuj všechny a ještě větší úlovky.

  Béďa

  odpověď na: Bakkan 2015 #106001
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  odpověď na: Bakkan 2015 #106000
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

  odpověď na: Bakkan 2015 #105999
  Beda
  Účastník
  (658 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 640)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(139)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...