Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 541 odpovědí. Do diskuze (68 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hombre75 a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 542)
  • Autor
    Příspěvky
  • #278179
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    Je nejvyšší čas založit diskuzi i pro Veiholmen 🙂

    #278180
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    No to je dost ze té to napadlo :-)))

    #278187
    Hombre75
    Účastník
    (279 odpovědí)

    No to je dost ze té to napadlo :-)))

    Já radši chytám ryby, než píšu na fóra… 🙂

     

    #278319
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj kluci, zítra vyrážíme, tak doufám, že dodáme už nějaké zajímavé fotky, hlavně ryb… 🙂

    Jinak kluci co jedou přístí týden mají dvě až tři volná místa, kdyby někdo měl zájem, volejte 776493910, nebo mi napište sem.

    #278323
    Jarda Kovařík
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Čus,my vyrážíme za měsíc,tak pište a nevychytat.

    #278337
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Ahoj kluci, zítra vyrážíme, tak doufám, že dodáme už nějaké zajímavé fotky, hlavně ryb… :-) Jinak kluci co jedou přístí týden mají dvě až tři volná místa, kdyby někdo měl zájem, volejte 776493910, nebo mi napište sem.

    Už se těšíme na ty zajímavé fotky ,ale ty nejzajímavější fotky a videa z Vater wolf budou až od 30.4 do 13.5 Lidi těšte se a ryby třeste se  🙂  🙂 🙂

    #278373
    Fischstar club
    Účastník
    (87 odpovědí)

    Příprava v plném proudu, již za 49 dní a jedeme si vyprat mozkové závity…..Velmi se těšíme na něco nového……

    #278450
    fola
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Chci se zeptat,berete nože-fileťaky-nevim jestli budou na hranicich zase hledat jaké nože vezete. Když budou na hranicich víc kontrolovat. Je nějaký limit na délku nože ? Díky.

    #278452
    Jarda Kovařík
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Nevím,ještě jsem to neřešil ale zatím jsem se nesetkal s tím,že by kontrolovali nože.

    #278454
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    No jen abyste se nedivil. toto tema uz tu probehlo, urcite sa to da dohledat. Ted jen strucne:

    S problemem se muzete setkat uz v Nemecku, kde mezi zakazane zbrane patri vsechny noze, ktere muzete ovladat jednou rukou (vystrelovaci, motylci ..), ale i zaviraci noze s cepeli delsi nez 8,5 cm. (v Dansku noze s cepeli delsi nez 7 cm)

    Take pevne noze s cepeli delsi nez 12 cm jsou zakazane. Ano, teoreticky tedy i mnohe filetaky.

    Ale tady existuje vyjimka pro opodstatnene pouziti noze – tedy i pro rybareni. Samozrejme musite dokazat, ze prave ted ten nuz potrebujete pro vykon vaseho sportu – jako dukaz staci pritomnost prutu a rybarskych potreb.

    Pri jizde by mely byt noze v uzamcene skrince mimo dosah. Nejlepe v kufriku nekde v kufru auta. Urcite ne ve dverich. V Nemecku staci, kdyz je nuz uzavren v odkladacim prostoru u spolujezdce, ale to uz nestaci napr. v Dansku.  Takze nejlepe opravdu ulozene nekde hluboko.

    S kontrolou se muzete setkat kdekoliv po ceste, casto pri nalodovani.

    Docela hezky je to shrnuto v tomto clanku, co jsem prave nasla v cestine http://www.blogovnik.cz/pozor-na-noze-jak-se-ne-stat-turistickym-zlocincem-s-nozem-snadno-a-rychle-201606022111.php

     

     

    #278455
    Bowhunter
    Účastník
    (242 odpovědí)

    Zdeňku proč tebe zajímá délka filetaku vždyť ty. Vždy chytas stylem chyt a pust a filetak zásadně nepouzivas :-))))))))

    #278456
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Zdravíme z Veiholmenu,

    před naloděním na trajekt nás celníci zastavili a chtěli vědět jaké máme u sebe nože, co bylo v zavazadlech je nezajímalo. dál už cesta proběhla bez problémů. Jeli jsme přes Oslo a na Norských hranicích nás zastavili celníci a jen chtěli vědět kam jedeme.

    Počasí nám zatím nepřeje, na tři hodiny jsme se dostali v pátek hned po příjezdu a pak už nic. Kluci se trefili do tresek a nachytali na 10 metrech.

    Dnes jsme s Bernym vyrazily na pstruhy a povedlo se pár pěkných kousků.

    #278458
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Indy , to skoro vypadá jako by si nechal foťák doma … čemuž u tebe teda nevěřím … tak šup sem fotky 🙂

    #278459
    Indy
    Účastník
    (96 odpovědí)

    Fotky mi nejdou nahrát, píše to, že nahrávaní selhalo.

    Dnes jdeme natírat lodě, na vodu nás to nepustí. Snad zítra.

    Odpoledne vyrazíme na mořské pstruhy.

    #278460
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    O problému víme, náhrávání obrázků řešíme.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 542)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...