Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32059
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Tohle je Kalamar.Kolega to ulovil v aure.přivezli to v bedně s trochou vody a pořád to stříkalo tu vodu kolem sebe.domácí Hanz říkal že je to velká delikatesa.mi ani nevěděly jak to zabít.

    #32062
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Také jsme ulovili jednu oliheň za mostem u Aure.Jak jsme ji vytáhli,tak hned pustila tu fialovou vodu a ušpinila nám celou loď.Viděl jsem chytit i klasickou chobotnici.

    #32064
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Trygve Espevik vypracoval neobvyklou chobotnice úterý føremiddag Foto: Mona Grønningen

    To bylo úterý føremiddag, že rekreační rybář našel podivné stvoření v jeho síti, že on viděl ve zvuku Skorpen. Granát stál na 40 metrů.

    – Měl jsem i chobotnice a chobotnice před, ale já jsem nikdy neměl nic, co se podobá tomu říká Espevik.

    Když Kvinnheringen poslal obraz chobotnice na Marine Institute vědecký pracovník odpověděl Jan H. Sundet toto:

    – To je deset rameno chobotnice (na rozdíl od osmi paže). Chobotnice patří k této skupině chobotnice, ale nemyslím si, že je chobotnice. Nicméně, to může být Loligo – druh obvykle nachází další jih (Severní moře a dokonce Portugalsko). Důvod, proč jsem si, že je Loligo je, že ocasní ploutev je připojen dlouhý způsob, jak “plášť”. V ocasní ploutve chobotnice připojen dále do minulosti a aktuální ocasní ploutve je poněkud kratší. To je jinak hledal po chobotnici dále na jih na světě, který má vyšší tržní hodnotu než chobotnice.

    #32076
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Oliheň chycená za mosten u Aure

    #32077
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    #32081
    casperko1
    Člen
    (47 odpovědí)

    kliknis napsal: casperko1 napsal: http://www.ba.no/nyheter/dyr/article5964246.ece Rekreacny rybar ulovil chobotnicu v Bjørnefjorden je to kusok od bergenu.asi uz do vody nevleziem

    Nejsem odborník, ale neni to spíš sepie?

    mozne to je ja len ze v clanku pisu ze je to chobotnica aspon tak je preklad :)ja osobne sa v tom nevyznam

    #32087
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    casperko1 napsal: kliknis napsal: casperko1 napsal: http://www.ba.no/nyheter/dyr/article5964246.ece Rekreacny rybar ulovil chobotnicu v Bjørnefjorden je to kusok od bergenu.asi uz do vody nevleziem

    Nejsem odborník, ale neni to spíš sepie?

    mozne to je ja len ze v clanku pisu ze je to chobotnica aspon tak je preklad :)ja osobne sa v tom nevyznam

    Ten překlad je taky dobrej..:-D Jinak sem z něj trochu pochopil, že to asi neni chobotnice, těžko si to domyslet..:-)

    #32097
    casperko1
    Člen
    (47 odpovědí)

    😛

    #32139
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Těžký život rybářú[yt=endscreen&NR=yt]endscreen&NR[/yt]

    #32142
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    [yt=1&feature=yt]1&feature[/yt]

    #32143
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    omlouvám se nejde to tam vložit :-E:-E

    #32144
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Dedek napsal: Těžký život rybářú

    Nějak to nemaká:-( Škoda…

    #32149
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    [yt=1&feature=yt]1&feature[/yt]

    #32151
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Prostě sem nemůžu nic vložit.8-O8-O8-O8-O

    #32154
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Podívejte se na to, jak dlouho budem ještě jezdit na ryby.

    http://clovekonline.cz/kalkulator-veku :-?:-?:-?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...