Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30064
    Jakub Svacina
    Účastník
    (23 odpovědí)

    No přece zn VODKA

    #30070
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    Vodka byla používána jako “Fridex”, ale brusle vydržely ty šílenosti….

    #30072
    monty1
    Člen
    (278 odpovědí)

    stipko napsal:

    Pridám trochu o PL cestách.

    Bývam 4 km od hranice a v Polsku som veľmi často.

    Tak ja píše Šroubek dialnica A4 paráda jak smer Nemecko tak smer Krakow.

    V januári sme jazdili Kolobrzeg, cez Wroclaw – Poznaň – Pilu a tých 560km vychádzalo vždy na 8h. Podotýkam v zime.

    Teraz, keď majú byť MS, tak poliaci pospravovali hlavné ťahy, obchvaty miest a pár km dialnic. Na cestovaní je to fakt vidieť.

    Nikdy som nešiel smer Gliwice – Lodž – Gdaňsk, ale viem, že kluci z Piešťan nechceli ísť z Kolobrzegu cez Jeseník, tak šli práve Lodž – Ostravu … a keď my sme už boli v Jesu, tak oni sa motali ešte niekde okolo Gliwic. Preto doporučujem ako alternatívu – Gliwice – Wroclaw – Poznaň …

    A tak ako Šroubek, do Nórska valíme tiež po A4 do Nemecka. Od garáže to máme pod 1h.

    špatných je však 60 km z Nemeckých hraníc do PL, to je tankodrom. Hrůza, hrůza, hrůza….

    Souhlasím s tebou. Ty poslední kilometry A4 před hranicemi nejsou příjemné. Je to test tlumičů. Snad Poláci pomalu dokončí zbývající kilometry už letos.

    #30165
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Docela mě zaujala tato hračička – v Norsku by byla určitě dobře využitelná 🙂

    AGFAPHOTO Eclipse Explorer 3D – odolná digitální Full HD videokamera, vodotěsná do 5m a nárazuvzdorná. Díky tomu se jedná o všestranně využitelný model určený i pro použití v náročních podmínkách, což využijí zejména aktivní lidé. Filmování pod vodou bude skvělým a novým zážitkem. kromě filmování je možné pořizovat i fotografie v rozlišení 5 megapixelů. Videa a fotografie se ukládají na paměťové karty (není součástí balení) až do kapacity 32GB.

    Pro natáčení slouží 2,5″ LCD TFT displej, o samotný záznam videa ve Full HD rozlišení 1920×1080 bodů při rychlosti 30 snímků za sekundu se stará CMOS senzor s fyzickým rozlišením 5 Mpx. Vestavěná úložná kapacita 26 MB se dá následně rozšířit pomocí SDHC karty až na 32 GB. Videonahrávky pak lze přenést do počítače prostřednictvím USB konektoru nebo je rovnou sledovat na Full HD televizoru díky přítomnosti HDMI výstupu.

    Nechybí ani u fotoaparátů populární vlastnosti, jako například automatická expozice, jakmile se fotografovaná osoba usměje nebo vytváření širokoúhlých fotografií spojením několika snímků prostřednictvím funkce Panorama. Kamera automaticky zaostřuje a optimalizuje expozici rozpoznané tváře. Dokáže také odstranit efekt červených očí z fotografie okamžitě při prohlížení na displeji nebo upozornit fotografa, když jsou na fotografii zavřené oči, aby bylo možné ihned pořídit nový snímek. Mezi výčtem vlastností je i automatické HDR (zvýšení dynamického rozsahu fotografie).

    Ke kameře dostanete programový balík MediaImpression 3D, který převádí fotografie a videa do trojrozměrného formátu, součástí balení jsou také dvoje 3D brýle. Protože tato třída malých, jednoduchých kamer je určena především pro sdílení videí s přáteli, v programu nechybí možnost publikování na sociálních sítích Facebook, YouTube, Vimeo, Flickr a Twitter jediným kliknutím.

    Odkaz :

    http://www.cdr-shop.cz/detail-zbozi/19210-odolna-digitalni-kamera-agfaphoto-eclipse-explorer-3d-cmos-5-08/

    #30168
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Pěkný 😉

    #30174
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Už vidím ta videa z pod lodi při vylovování :-D:-D:-D

    #30191
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Pafka- Pozri si na youtube,aké zábery sa dajú spraviť HD kamerou

    GoPro, aj pod vodou do hlbky 60m.

    #30200
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Vypadá to taky dobře, ale je to za prakticky dvojnásobnou cenu. Tamta mě zaujala proto, že je relativně malá a levná (kameru na potápění mám, ale v poudru je to podstatně větší). Tohle se vejde krásně do kapsy :-):-):-)

    #30207
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Pafka co to stojí ?

    #30215
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Kolem 2,5 tisíc, takže to není tak špatný

    🙂

    #30219
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Kolem 2,5 tisíc, takže to není tak špatný

    Cože !? Mobil mě stál 3x tolik :-D:-D:-D

    #30222
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Já to dnes objevil v CHIPu a tak jsem to jen hodil do vyhledávače a našel asi 3 prodejní místa – odkaz na stránky je na konci článku nad fotkou v mém příspěvku 🙂

    #30230
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Je to zajímavý stroj 😎

    #30264
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    A mě to nedá nepřidat jednu zajímavost která se udála během posledních 3 týdnů na Vesterålen. Z česka jsem byl zvyklej že po novém roce přichází čas zdražování jak zboží tak i služeb a energií. Tady bych očekával to samé, ale Rema 1000 překvapila a zlevnila litr mléka na 14,- NOK (o 50 øre) a nově se v jejich chladících pultech objevilo balení mléka o velikosti 1,75 L za 19,80 NOK (cca 11,32 NOK/L) Což prakticky znamená snížení nákupní ceny jednoho litru o 3,18 NOK (tedy při kurzu 3,30 CZK=1NOK o cca 10,50 CZK) Jen tak dál, pokračování prosím u benzínek 😀

    #31301
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 676. až 690. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...