Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 3,493 odpovědí. Do diskuze (275 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 3,494)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25538
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    sroubek- Len pekne píš na tomto webe,aby bolo čo čítať,lebo tie Slovenské stoja za hovno.Karol z rybarcina.sk sere na to a po celý rok skoro žiadne foto ani info.Viem,že chystá nový web,ale inak o ničom.A narybydonorska.sk katastrofa.Rok staré.Len jak zarobiť prachy.

    Takže Šimčove je na jedničku a viem,že si to tu číta aj jeho konkurencia zo Slovenska.

    Takže šroubku piš!

    #25539
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 sroubek

    myslíš tím ten web, který má v názvu jen tři písmena ?

    Ano přesně ten,chtěli mě tam sežrat,když sem tam tyto fotky dal…

    Nekeří ne,ale nekeří se do mne pustili krásně,autorské práva,že sem nenapsal čí je foto atd…

    Dneska sem si všiml,že nekeří kluci už tam píšou moje foto a né od kamaráda…no co na to říct…;-)

    Myslel sem to dobře,chtěl sem se tam jenom podělit o to co mi poslal kámoš..a to byla chyba..

    #25540
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 sroubek

    Kdyz ty jsi nekdy, na tvou skodu, az prilis moc aktivni (ja ostatne nekdy taky 🙂 ). To nemyslim zle. Ty komenty jsem tam cetl a co na to rict… proste mrk. Ne kazdemu se (a zvlaste tam) nezavdecis a nektere reakce tam jsou dost neprimerene.

    Nekdy mi to pripada, ze plno uzivatelu tam zavidi a proto tak reaguji. Ty fotky jsou jako od profika a myslim, ze jsem nektere taky uz na googlu videl, ale to je mozna kvuli tomu ze jsou to znama a fotogenicka mista. Takze podobnych fotek putuje po internetu plno.

    #25541
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 sroubek

    Kdyz ty jsi nekdy, na tvou skodu, az prilis moc aktivni (ja ostatne nekdy taky ). To nemyslim zle. Ty komenty jsem tam cetl a co na to rict… proste mrk. Ne kazdemu se (a zvlaste tam) nezavdecis a nektere reakce tam jsou dost neprimerene.

    Nekdy mi to pripada, ze plno uzivatelu tam zavidi a proto tak reaguji. Ty fotky jsou jako od profika a myslim, ze jsem nektere taky uz na googlu videl, ale to je mozna kvuli tomu ze jsou to znama a fotogenicka mista. Takze podobnych fotek putuje po internetu plno.

    :-):-)v klidu…8-)

    #25549
    Ondra Brichta
    Účastník
    (110 odpovědí)

    Včera jsem při brouzdání na Android Marketu našel mapovou aplikaci pro Norsko, včetně mořských map: Norgeskart takže kdo má telefon s Androidem, může teď po nocích tajně pod peřinou hledat v mapách 🙂

    #25577
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    VIDEO

    Muskareni s kondomem – nemluvil tady uz nekdo o necem podobnem? 😀

    #26373
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    velmi zajimavy film v clanku – ulovek halibuta

    [yt=Lb9bqUpyICY&feature=yt]Lb9bqUpyICY&feature[/yt]

    #26374
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    janka napsal:

    velmi zajimavy film v clanku – ulovek halibuta

    halibut pod vodou

    Super

    #26377
    Sim
    Správce
    (11314 odpovědí)

    Zajímavé záběry, přesně takto jsem si představoval, že to funguje.

    #26384
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    To video s halibutem je perfektní,ještě jsem nic lepšího neviděl.

    #26390
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    To je mazec – to chych chtěl zažít příští rok pod vodou

    🙂

    Budu se potápět, když nahodí JUZEK, protože největší sedlák má největší brambory

    :-D:-D:-D:-D:-D

    #26408
    David
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Opravdu moc pěkné video, má to i supr vymyšlené s upevněním kamery , vůbec nechápu jak by to mohl mít , nemá někdo zkušenostiu s tím jak by to mohl mít upevněné?

    #26409
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Pafka napsal:

    To je mazec – to chych chtěl zažít příští rok pod vodou

    Budu se potápět, když nahodí JUZEK, protože největší sedlák má největší brambory

    Máš pravdu Juzek je jistota ten ho vyvalí z vody jako prd!!!:-D

    Že ho pozdravuji.

    #26410
    lovec1
    Člen
    (39 odpovědí)

    Opravdu velmi in struktivní video. Potvrzuje to,co se o záběru halibuta říká a dotvrzuje vlastní zkušenosti.Nikdy není na škodu

    aby si to každý zopakoval.Nádhera.

    #26418
    Duke
    Správce
    (1399 odpovědí)

    Tak a Brno je zase bez orloje…

    :-D:-D:-D:-x:-E

    [yt=tNXACQe3oGU=yt]tNXACQe3oGU[/yt]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 3,494)

Téma ‚Zajimavosti’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...