Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33244
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 shark

    Ja tu narazku pochopil, ale nahodil jsem “udicku” spise na Tebe…

    Kazdej prece vi, ze u Vas v americe mate vzdycky vsechno lepsi, vetsi, mohutnejsi… s amerikou se proste zadna jina zeme srovnavat neda….

    #33245
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to MifakM

    To ja to preci o americe vim(jsem tady doma),ale proc mi to rikas?

    #33248
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    ZM asi tam půjde WFT na cívku8-)

    #33251
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    to MifakM:buď chlap,přiznej chybu a nepiš takové nesmysly…:-P

    #33252
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Taky bych potřeboval radu.na 1 cívce na přívlačáku mám pletenku na 20kg a druhou mám volnou.chtěl bych tam něco pevnějšího jedu na loppu.jakou značku preferujete a jakou nosnost tam dát.mělo by se vlézt 315m pletenky 0,35mm.stačí to nebo dát pevnější a ubrat metry?dík za názory.

    Ahoj, já vláčím s navijákem Shimano Stradic 6000 a mám tam pletenku 0,25 Spiderwire Ultracast. S vláčecím prutem se nedá prakticky utrhnout….

    Nevím, jak tvrdý prut používáš, ale super šňůra je taky Spiderwire barva Camo v průměru 0,35.

    Braunstar

    #33266
    Drahoslav Račák
    Člen
    (4 odpovědí)

    janek.su Jeníku až pojedeš do Norska tak se tam nepřežírej znáš se paštikáři.:-)

    #33267
    Drahoslav Račák
    Člen
    (4 odpovědí)

    janek.su napsal:

    Ještě se pochlubím, už dvakrát jsem zkusil v Norsku udělat paštiku z rybího masa, -móóóc vydařené, udělali jsme z veky topinky, a ochutnávali jsme do rána, a ještě jsme přivezli ve skeničkách zasterilizovanou domů. Tu jsem dělal právě z brosem zbavených červíků.

    Čau paštikáři.

    #33281
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Mne by celkem zajímalo, kolik flunder (tedy těch placatejch) chytil Shark přívlačí – pokud to lze spočítat – a taky kolik z nich bylo k tomu metru, nebo dokonce větší…

    Pro Romulura: potvrzuji že koupě navijáku Fin-Nor je návyková záležitost…Za ty peníze stejně kvalitně postavený strojek nejde koupit od žádného jiného výrobce. Rozděláš-uvidíš. Vše v solidním kovu.

    #33286
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Yetti napsal:

    Radyn napsal:

    Taky bych potřeboval radu.na 1 cívce na přívlačáku mám pletenku na 20kg a druhou mám volnou.chtěl bych tam něco pevnějšího jedu na loppu.jakou značku preferujete a jakou nosnost tam dát.mělo by se vlézt 315m pletenky 0,35mm.stačí to nebo dát pevnější a ubrat metry?dík za názory.

    Ahoj, já vláčím s navijákem Shimano Stradic 6000 a mám tam pletenku 0,25 Spiderwire Ultracast. S vláčecím prutem se nedá prakticky utrhnout….

    Nevím, jak tvrdý prut používáš, ale super šňůra je taky Spiderwire barva Camo v průměru 0,35.

    Braunstar

    Ale dá v chaluhách nebo na hraně,když ti drift jede do kopce8-)

    #33288
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    to upír-mě by zajímalo dle tebe jaké nesmysly mifakm píše,díky za odpověď,buď prosím konkrétní….

    #33290
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    upir napsal:

    to MifakM:buď chlap,přiznej chybu a nepiš takové nesmysly…

    Souhlas s Mikulcakem. Jako ????

    #33291
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Doki

    Pokud myslis flunder tak ten dorusta max 80cm,ale bezne se lovi jen kolem 40cm.Tech mam odchytano rekneme nekolik stovek(privlaci)

    Pokud te zajima halibut co dorusta i 4m tak zadneho,u nas se nevyskytujou.Je potreba jsi precist debatu jeste jednou…

    Opravdu velkejch ryb mam neco odchytano a debata byla spis o tom jake naradi je k tomu potrebne…

    Ostatne MifakM napsal ze lzu kdyz tvrdim ze ,,1 metr ma 100 cm a ze spravne ma 1000mm,,

    Pokud jde o halibuty tak dospiva nekde kolem 120cm…takze kolem metru je to porad mlada ryba ktera zije,lovi a chova se jinak nez dospelej jedinec…jen jsem chtel poukazat na to ze nelze spusob lovu a vybaveni pouzite na lov nedospele ryby automaticky pouzit na lov tehle ryby ve vseobecnosti…

    Jde o to ze pokud nekdo napise

    ,,Co se tyka pouziti zpusobu lovu, tak kikibut a drtiva vetsina z nas preferuje privlac pred trolingem, ten se pouziva malo,,

    Tak muzu jen napsat ze se mi to nezda a zeptat se na skusenosti(pocet ulovku),jen se ptam…jinak bych se nic nedozvedel.

    Takhle vim ze mam duvod nadale verit lidem ktery nachytali desitky,neli stovky opravdu velkych halibutu,lidem kteri pouzivaj jine naradi a jine techniky lovu(zejmena Trolling a Downrigger) coz je i logicke vzhledem k tomu ze halibut v dospelosti(na rozdil od mladych jedincu) zije a lovi zejmena u dna

    😉

    #33293
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    “Kazdej prece vi, ze u Vas v americe mate vzdycky vsechno lepsi, vetsi, mohutnejsi… s amerikou se proste zadna jina zeme srovnavat neda….” stačí? Trochu trapná a laciná replika,když dojdou argumenty.

    #33296
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    upir napsal:

    “Kazdej prece vi, ze u Vas v americe mate vzdycky vsechno lepsi, vetsi, mohutnejsi… s amerikou se proste zadna jina zeme srovnavat neda….” stačí? Trochu trapná a laciná replika,když dojdou argumenty.

    :-D:-D:-D:-Ddobrý nebudem se hádat:-D:-D:-D

    #33297
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Jinak jsem se stále nedozvěděl,odkud MifakM vzal,že drtivá většina v Norsku vyznává přívlač.:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 316. až 330. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...