Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

  • Toto téma obsahuje celkem 1,587 odpovědí. Do diskuze (188 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 1 rokem a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 1,588)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33362
    Dreisig
    Člen
    (82 odpovědí)

    Správa pre Sharka.

    Vieš odporučiť dobré inštruktážne DVD o chytaní pomocou downingeru ? Tiež knihu o fishing with Lures, hlavne sa mi jedná o obsah zameraný na viazanie všetkých druhov umelých nástrah a prednostne mrtvých a živých nástrah pre trolling , vrátane použitých materiálov, náradia ? Chcel by som slovenským a českým rybárom Norkom odporučiť pozrieť si dobre túto webovú stránku http://www.tournamentcable.com/pgs/video-archives.cfm , žasol som pri pozeraní 9 videí a ponúkaných systémov, úžasná prepracovanosť, jednoduchosť. Určite využijem pri viazaní mrtvých návnad na tresku a halibúta.

    #33380
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Dedek

    ,,zavist,, zajimava tema,ted jsem se zamyslel a napada mne ze tohle slovo neumim anglicky…ono jiste existuje,jen sem se s nim proste nesetkal:-D.Je pro mne prijemny cist ze i Cechoslovaci nachazeji spravnou cestu 🙂

    Ale o zavisti nebyla puvodne z me strany ani zminka… umim si predstavit partu kde lidem nevadi ze nekdo taha rybu dve hodiny a nakonec vytahne ,,neco,, co kazdej z nich vytach pred tim za 10 minut.

    Ale umim si predstavit ze to i nekomu vadit muze…a zavist to rozhodne nebude:-D.Jestli vazis takovou dalku,das do toho dost penez…tak se da chapat ze si chces i zachytat.Pokud nekdo ,,vodi,, dve hodiny to co mate v lodi jiz v 10ti exemplarech…

    Pokud si budes vodit 150kg klidne 4hodiny tak myslim ze to bude zazitek pro vsechny…pokud budes vodit 15kg dve hodiny…tak dokazu pochopit lidi kdyz se jim to libit nebude8-O

    Proste lidi se musi najit a domluvit predem.

    #33381
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    Dreisig bohuzel ti neporadim,obcas neco najdu na netu…ale ,,inštruktáž,, mam od lidi kolem sebe,k tomu tech skusenosti s timhle spusobem zas tak moc nemam.Na netu toho je hodne (taky spousta blbosti) ale myslim ze pokud si najdes princip a zaklady tak ,,detaily,, si jiz prispusobis dle lokace sam;-)

    Ps.jsem zastancem navnad ,,kus masa,, ale to je o nazoru…proste nemam rad umele nastrahy.V tom odkazu co jsi dal jsou pro to co uznavam cenne rady

    #33388
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    shark napsal:

    to Dedek

    ,,zavist,, zajimava tema,ted jsem se zamyslel a napada mne ze tohle slovo neumim anglicky…ono jiste existuje,jen sem se s nim proste nesetkal.Je pro mne prijemny cist ze i Cechoslovaci nachazeji spravnou cestu

    Ale o zavisti nebyla puvodne z me strany ani zminka… umim si predstavit partu kde lidem nevadi ze nekdo taha rybu dve hodiny a nakonec vytahne ,,neco,, co kazdej z nich vytach pred tim za 10 minut.

    Ale umim si predstavit ze to i nekomu vadit muze…a zavist to rozhodne nebude.Jestli vazis takovou dalku,das do toho dost penez…tak se da chapat ze si chces i zachytat.Pokud nekdo ,,vodi,, dve hodiny to co mate v lodi jiz v 10ti exemplarech…

    Pokud si budes vodit 150kg klidne 4hodiny tak myslim ze to bude zazitek pro vsechny…pokud budes vodit 15kg dve hodiny…tak dokazu pochopit lidi kdyz se jim to libit nebude

    Proste lidi se musi najit a domluvit predem.

    Ano lidi se musí domluvit.Prato říkám že dobrá parta musí být jinak to nemá cenu.Mám radost když se ryby berou aje mi jedno komu.Tak je to unší grupi..:-P:-P:-P:-P:-P

    #33389
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    shark napsal:

    to Dedek

    ,,zavist,, zajimava tema,ted jsem se zamyslel a napada mne ze tohle slovo neumim anglicky…ono jiste existuje,jen sem se s nim proste nesetkal.Je pro mne prijemny cist ze i Cechoslovaci nachazeji spravnou cestu

    Ale o zavisti nebyla puvodne z me strany ani zminka… umim si predstavit partu kde lidem nevadi ze nekdo taha rybu dve hodiny a nakonec vytahne ,,neco,, co kazdej z nich vytach pred tim za 10 minut.

    Ale umim si predstavit ze to i nekomu vadit muze…a zavist to rozhodne nebude.Jestli vazis takovou dalku,das do toho dost penez…tak se da chapat ze si chces i zachytat.Pokud nekdo ,,vodi,, dve hodiny to co mate v lodi jiz v 10ti exemplarech…

    Pokud si budes vodit 150kg klidne 4hodiny tak myslim ze to bude zazitek pro vsechny…pokud budes vodit 15kg dve hodiny…tak dokazu pochopit lidi kdyz se jim to libit nebude

    Proste lidi se musi najit a domluvit predem.

    Ano lidi se musí domluvit.Prato říkám že dobrá parta musí být jinak to nemá cenu.Mám radost když ryby berou a je mi jedno komu.Tak je to u naší grupi..:-P:-P:-P:-P:-P

    #33392
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Dedek to je jasny ,o tom neni ale rec…ale na maly lodi pokud nekdo ,,vodi,, rybu tak musej vsechny pruty z vody ven…nebo to delate jinak?

    Nme to jen prijde sobecky pokud mas na lodi nekoho s nacinim u ktereho je nutne zdolavat ryby dlouhe hodiny i kdyz je ryba docela mala…

    pokud maj takove nacini vsichni…nebo pokud ostatnym nevadi ze si nezachytaj…tak pak to je samozrejme v poradku:-D

    #33420
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    5h a nic se tady neděje.Kikibut se chystá do školy,MifakM nereaguje na invektivy,Shark asi bosou nohou dráždí žraloky. Zbytečné čekání,co tady.

    Jedu do Norska.Teď hned.Tromso volá.

    #33421
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    to ZM

    Tak se pak ozvi, jak si dopad s novym gafem a kolik bylo halíků, ať se daří a nefouká, čus Honza

    #33426
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    ZM napsal:

    5h a nic se tady neděje.Kikibut se chystá do školy,MifakM nereaguje na invektivy,Shark asi bosou nohou dráždí žraloky. Zbytečné čekání,co tady.

    Jedu do Norska.Teď hned.Tromso volá.

    Máš pravdu ráno jsem tam nebyl. Tak hodně štěstí a lapni něco8-)

    #33445
    Piva
    Účastník
    (788 odpovědí)

    Ahoj, všem:-) chtěl jsem se zeptat zda někdo z vás nezkoušel použít v Norsku Přenosný sonar FISCH FINDER

    #33450
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Přesně jak píše Dědek,mám požitek i z toho, když chytí rybu kolega, pokud ji vodí dýl tak si aspoň odpočneme, za těch deset dní co tam jsme si zachytají všichni , nikdy jsme nejeli domů s prázdnou.Prostě pohoda žádná honička.

    #33571
    Piva
    Účastník
    (788 odpovědí)

    Nikdo nereagoval tak to prubnu jestě jednou.

    Ahoj, všem chtěl jsem se zeptat zda někdo z vás nezkoušel použít v Norsku Přenosný sonar FISCH FINDER

    #33572
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Piva napsal:

    Nikdo nereagoval tak to prubnu jestě jednou.

    Ahoj, všem chtěl jsem se zeptat zda někdo z vás nezkoušel použít v Norsku Přenosný sonar FISCH FINDER

    http://www.youtube.com/watch?v=PdDEjqxaxQs

    Jsi nějaký nedočkavý. Myslíš, že u toho sedíme pořád ?

    Vydrž do zítra. Někdo odepíše.

    #33581
    Luboš
    Člen
    (45 odpovědí)

    Rk napsal:

    Přesně jak píše Dědek,mám požitek i z toho, když chytí rybu kolega, pokud ji vodí dýl tak si aspoň odpočneme, za těch deset dní co tam jsme si zachytají všichni , nikdy jsme nejeli domů s prázdnou.Prostě pohoda žádná honička.

    Já má tu stejnou zkušenost. Letos budu mít na lodi dva nováčky a počítám s tím, že se jim budu věnovat, aby si chytili pořádné torpédo 8-)8-)8-).

    #33596
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Yetti napsa:Já má tu stejnou zkušenost. Letos budu mít na lodi dva nováčky a počítám s tím, že se jim budu věnovat, aby si chytili pořádné torpédo.

    Já budu mít jednoho a už se na něho těším:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 376. až 390. (celkem z 1,588)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...