Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

  • Toto téma obsahuje celkem 93 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Otta a poslední změna proběhla před 9 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 94)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44247
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Je to jenom jeden kýbl a chtěl jsem tam dát kruh z nerez plechu,je to náhoda ale než jsem na tom začal dělat tak u popelnice leželo kulaté zrcadlo v rámu z nějaké lišty.Tu lištu jsem stočil na požadovaný průměr a povařil.Z nerezu jsem udělal závit a tim jsem ten kruh přes silonové válečky,gumu a podložku stahnul.Ten kdo si závit nemůže udělat,tak pět nerez šrobků,matiček a podložek určitě nebude takovej výdaj.A jak píše kliknis-to neni špatnej nápad kterej mě dříve nenapadl-je možno místo lišty vložit uřízlí vršek z jiného,menšího kýblu.Doufám že se v brzku někdo pochlubí podobnym nebo vylepšenym výrobkem.

    #44248
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ještě pro kliknis,když tam dáš celý kýbl a něco ti tam spadne tak to buděš špatně vyndavat a špatně by se to i čistilo.

    #44252
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    2 otta

    Díky, samozřejmě máš pravdu, ale jelikož dělam se zedníkama, tak bych tu vzniklou mezeru vyfoukl montážní pěnou a nemusel bych to ani šroubovat k sobě… To jen další nápad.. 😀

    Jinak ta Tvá verze nemá chybu..;-)

    #44293
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    To Otta: Krásný nápad. Mě se válí pilkříky a gumy po celé lodi. Hlavně ve vlnách je to problém. Když je pověsím na bok lodi, tak se každou chvíli zachytím. Toto je skvělý nápad!!

    Kam se v září chystáš?

    #44304
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ahoj,do Norska jedu poprve,jedu s partou která tam jede po jedenácté.Tentokrát ale jedem na novou lokalitu – Alesund – Bukkholmen -ta původní se renovuje.Snad se zadaří a Norsko mě chytne.Ahoj Otta.

    #44306
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Určitě se ti bude rybařina v Norsku líbit. A když máš s sebou někoho, kdo se vyzná, je to super. Já odjíždím do Norska již po sedmnácté a vím, že ještě dlouho toho nebudu mít dost!! :-D:-D:-D:-D

    Užij si to a ať ti jdou velké ryby. Jirka

    #45694
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    otta napsal: Ahoj,do Norska jedu poprve,jedu s partou která tam jede po jedenácté.Tentokrát ale jedem na novou lokalitu – Alesund – Bukkholmen -ta původní se renovuje.Snad se zadaří a Norsko mě chytne.Ahoj Otta.

    Ahoj, tak jak jste dopadli?? A hlavně Tvé výrobky, fungovaly??

    #45699
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ahoj,tak po rozpačitém začátku-majitel je flink-se vše v dobré obrátilo.Takové věci že neni mikrovlnka,na chatě která inzeruje 12 míst je jedenáct lžic a deset hrnků,kutr se musel 2x tahnout domu a nor se snaží norskoněmecky vysvětlit co MÁME opravit,se nemají stávat.Nakonec se vše srovnalo a rybařina na to dala brzy zapomenout.Ryby se chytali asi všech druhů,tresky oba mníci,menší kočky,žralok,chobotnice a kalmár.Makrel také poměrně dost.Počasí-dva dny pršelo,pak slunečno a na opalování,dokonce jsem se i koupal.No a pilkry jak nerezové tak olověné paráda.Kluci zvyklí z minulé lokality na málo vázek řikali že jsem blázen,nakonec v bedně ve které jsem je dovezl z těch 500gr nezůstal ani jeden.Urvalo se toho dost hlavně první týden,pak jsme věděli kde si dávat bacha.Takže moje první návštěva Norska-naprostá spokojenost na moři a o přírodě nemá cenu hovořit,to se musi vidět na vlastní oči,ani v té kameře to neni uplně ono.

    #45700
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #45701
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #45702
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #45728
    fridass
    Účastník
    (111 odpovědí)

    To OTTTA Norsko kolem 20tky dycinky je to supr

    #69403
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak po roce přípravy finišujou a tak tady jsou nějaké výrobky,snad jim bude chutnat aspoň jako minulej rok.

    #69404
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #69837
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Minulej rok 2x halibut na fosfor.pilkr,tak jsem jich letos skusil pár udělat,tady je výsledek.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 94)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...