Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

  • Toto téma obsahuje celkem 93 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Otta a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 94)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36521
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    No hlavně to musí být neskutečná pakárna s broušením a tvarováním nerezi, a smekám před tím, kdo to dělá.O to víc musí nas…. skála na dně, která si ho tam nechá navěky.Jen jsem přesně nepostřehl, kde mají těžší konec? Jinak mám obavu, že to nebude dělat vůbec hezké věci pod vodou.

    To 007: a které z těch 30 tlačítek které máš na klávesnici by jsi vyřadil?:-D

    #36541
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ahoj,pro Dorsak-posílám foto orig pilkrů,většina má taky obě půlky zhruba o stejné váze.No ale je fakt že se snažim dělat jednu stranu těžší-občas to neni tak markantní.Co budou dělat ve vodě jsem taky zvědav,jedu tam poprve a zatim poslouchám jen názory kluků co tam jezděj a podle toho se řídim.Ale znáš to 100 lidí 100 názorů.Já ani nevim jak dlouhou šnůru na vláčku-prut 210mm,30-150gr.Nevim jestli PENN 260 nebo 360.Každej řiká něco jiného.Jinak broušení neni pakárna.Všechny vyřezávám a brousim flexou,akorát ty jak jsou spolu 3 stejné ale jiné gramáže/jeden je nafocen s polotovarem/tak ty kámoš vypálil na lejzru.Udělal od každého asi 10kousků,nechci ale moc otravovat.Ta kostička je pro uchycení do svěráku,tento pilkr dobrousim,přejedu lameláčem a je připraven na barvení.To trvá tak 10minut,pokud ho vyřezávám celej tak 100gramovej mám tak za 20minut.Ty tři maj 150gr,110gr a 70gr.Pokud ale chci jen leštšnej tak to je horší,ty tři budu dohromady předlešťovat tak 90minut a leštit 30minut.To dělám taky flexou,mám držák do kterého ji upnu,nechal jsem si vytočit závit s hřídelkou na kterou vystříhávám kotouče z filcu a nebo z kůže/staré svařečské rukavice,kozačky,kabelky/prostě kutění je muj život.Že vymešlim rád,tak o tom se můžete přesvědčit na těchto stránkách.http://ottazoubek.webovastranka.cz/image/299 K výrobě forem a svíček jsem se dopracoval uplně sám.Tak už jsem se vykecal dost,tak pište názory rady a i krytizujte,krytika je nutná.Ahoj Otta.

    #36543
    Ivan
    Účastník
    (41 odpovědí)

    TO Ota :Pekné ale na moj názor ryba kašle,ked berú skočia aj na vrchnák od piva a ked neberú možeš sa aj roztrhat.Pekná precizna práca:-P:-P:-P:-P

    #36546
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Otto není jedinej důvod proč kupovat Slamer 260 místo 360. Jsou zhruba stejně těžšké, ale na 360ku se ti vleze o 50 metrů více šňůry, teda podle tloušťky, a to se ti může někdy setsakra hodin.Jinak ty pilkry jsou nádherný.

    #36556
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Ivan píše.Pekné ale na moj názor ryba kašle,ked berú skočia aj na vrchnák od piva a ked neberú možeš sa aj roztrhat. Nesouhlasím!!!Nástraha musí být tak atraktivní abych rybu dokázal vyprovokovat.Tzn.záleží na tvaru,barvě ,velikosti,materiálu a způsobu vedení nástrahy.Kdyby to tak nebylo,tak tady nemáme o čem psát a chytáme všichni na zátky od piva.pilkry jsou nádherný.

    #36558
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Ivan píše.Pekné ale na moj názor ryba kašle,ked berú skočia aj na vrchnák od piva a ked neberú možeš sa aj roztrhat. Nesouhlasím!!!Nástraha musí být tak atraktivní abych rybu dokázal vyprovokovat.Tzn.záleží na tvaru,barvě ,velikosti,materiálu a způsobu vedení nástrahy.Kdyby to tak nebylo,tak tady nemáme o čem psát a chytáme všichni na zátky od piva.pilkry jsou nádherný.

    #36716
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak další kousky.Snad si nějakej tvar vyberou.:-D

    #36717
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #36718
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #36719
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 otta

    Obdivuji tě kolik času a invence do toho dáváš. Jsou fakt moc pěkné

    #36721
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    No a tady mě kámoš měřil čas.Je to vyříznutí,obroušení na hrubo a dorovnání lameláčem.Po vyvrtání direk budu na tento povrch barvit.007 křivanek sice píše že to je škoda ale ten čas broušení je fakt krátkej a tak myslím že za ten pokus to stojí.Koupil jsem v modelářství Letoxit/laminovací pryskiřice/tak to s ní máznu a zakápnu s ní i ty oči.Pokud se podaří dám foto.Ahojte.

    #36722
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    MifakM:když koukám na tu tvou fotku s tim kocourem tak se bojim aby to napětí se mnou do září nešlehlo,holt starší kus a jedu tam poprve.Ahoj.

    #36723
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 otta

    Neboj to napětí přežiješ ještě v pohodě. Ale počkej jestli chytíš Norskou horečku… už ten návrat zpět do reality je záběr na nervovou soustavu a když si pak spočítáš že do další norské výpravy je to 350 dnů… to je i na mašlu

    😀

    #36737
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    >>>otta<<< je to perfektní práce, ale fakt bych to vůbec nebarvil,ten 320gr je moc pěkný,,,,,,,,

    #36762
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    No barvu dám jen na pár malejch do 100gr,velké nechám leštěné,akorát jsem dodělal několik kousků,ještě je přelakuju.Ty oči tomu daj zas něco navíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 94)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...