Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

  • Toto téma obsahuje celkem 93 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Otta a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 94)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36763
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #36764
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #36772
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Je to paráda,odrazem světla-třeba blesku se to :-E čertovsky :-E blejská 😀

    #36786
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    No jo, ale jak to světlo dostaneš do 70m?:-D

    Ale jinak zlatý český ručičky.

    #36789
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro Dorsak:

    Proč napsal 007krivanek ať pilkry nebarvim,vyleštěné prý budou házet odlesky-to asi myslel na břehu8-O A proč firmy dělaj origoš pilkry s leskem a holograf.nálepkami???????????????:-D

    #36790
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Otta: Je to velice jednoduché, kdo pilkry kupuje? My nebo ryby.Je to jako se vším.Vše je jen otázkou marketinu a čím hezčí, tím větší peníze jsem sto za to dát.Samozřejmě při lovu v menších hloubkách je barva důležitá, přesto že rybí oko ji vnímá jinak než naše.

    V těch věštích , v závislosti na čistotě vody atd, jde spíše o pohyb a vibrace.Ale myslím, že je tady dost vláken o barvách a tvarech pilkrů…mrkni na ně, třeba najdeš užitečné info.

    #36825
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    No jo, ale jak to světlo dostaneš do 70m?

    Ale jinak zlatý český ručičky.

    – nad pilkry se dávají blikače…;-)…počítám, že by to mělo stačit na odlesk od naleštěného nerezu…:-D

    #36830
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Otto jen je polep těma nálepkama. A nemyslím že to je nějakej reklamní trik .Určitě bude nástraha atraktivnější.Já ještě nechytil rybu která je jenom stříbrná.Vždy hází duhové odlesky,ať se na mně zlobí kdo chce,ale nikdy to není jenom stříbrnej nebo chromovej odlesk. Nevím jestli ti ta laminovací pryskyřice po zaschnutí nezmatní.Jinak pilkry bomba.:-(

    #36832
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Harty:

    Kde seženu folii,už jsem dal všechny možný názvy do vyhledavače a nic to nevyhodilo,nemáš nějakej odkaz.Ahoj.

    #36922
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Harty, nevím jak dlouho jezdíš do Norska, ale co jsi napsal je holá p…vina. Nejúspěšnější pilkr je stříbrný, v nejrůznějších gramážích a firemních provedeních. Samozřejmě se uplatní i jiné barevné varianty, ale blyštící se stříbrná je zálad a ověřená tutovka.

    #36925
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    vapno1 napsal-co jsi napsal je holá p…vina. Nenapsal jsem nic o tom že stříbrná nástraha není účinná a že to není základ taky je asi nejpoužívanější. Snažíme se o co nejlepší napodobeninu.Já jenom napsal že jsem ještě nikdy nechytil čistě stříbrnou rybu.Možná ten kdo jezdí do Norska častěji ji už ulovil. Otto zítra ti napíšu SZ .Jdu koukat na hokej.

    #36934
    Mira
    Člen
    (8 odpovědí)

    Kde se da sehnat tato folie, jak drzi na pilkru? zatim sem na ni nikde na netu nenarazil

    otta napsal:

    Harty:

    Kde seženu folii,už jsem dal všechny možný názvy do vyhledavače a nic to nevyhodilo,nemáš nějakej odkaz.Ahoj.

    #36935
    Mira
    Člen
    (8 odpovědí)

    Kde se da sehnat tato folie, jak drzi na pilkru? zatim sem na ni nikde na netu nenarazil

    Harty napsal:

    Otto jen je polep těma nálepkama. A nemyslím že to je nějakej reklamní trik .Určitě bude nástraha atraktivnější.Já ještě nechytil rybu která je jenom stříbrná.Vždy hází duhové odlesky,ať se na mně zlobí kdo chce,ale nikdy to není jenom stříbrnej nebo chromovej odlesk. Nevím jestli ti ta laminovací pryskyřice po zaschnutí nezmatní.Jinak pilkry bomba.

    #36936
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Asi myslíte tyto fólie.

    Dělají se v roli 3,5 cm x 150 cm

    Jedna role ( barva ) okolo 120,- CZK

    #36943
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    007krivanek napsal: Asi myslíte tyto fólie.

    Dělají se v roli 3,5 cm x 150 cm

    Jedna role ( barva ) okolo 120,- CZK

    …to mne taky zajímá, nemáš je na eshopu? nemáš černostříbrnou?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 94)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...