Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

  • Toto téma obsahuje celkem 93 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Otta a poslední změna proběhla před 10 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 94)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40507
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Solidní řemeslná práce, všechna čest. Ale k čemu jsou ty ” zednické olovnice” vlevo: sehnali jste snad na Soroyi melouch na komín?…:-D:-D:-D Kam se tam dá trojhák?

    #40508
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Ty olovnice používam taky, nebo alespoň něco podobného, prostě jen jako závaží na maso atd..

    #40509
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    no, Norsko je celkem drahá záležitost, tak kdyby byla možnost nějaké fušky na přístavbě, aby se to trochu rentovalo…:-D:-D:-D

    Dovolím si zde zveřejnit fotku montáží na maso- (na mníky)od H. Dufka – už ji několikrát zveřejńoval, tak mu to doufám nebude vadit – 😕

    #40510
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Systém bočního přívěsu mi dobře pracoval s plovoucí chobotnicí a masem – ,,olovnici,, máš možnost vyměnit podle síly spodních proudů…8-)

    #40512
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Moc pěkná prácička.PARÁDNÍ.:-D

    #40513
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    …díky všem za pochvalu. 😉 Potěší zvláště od lidí, kteří mají své výrobky extrovní a ví, co taková výroba na koleně obnáší…..:-P..(že, Otto ?)

    #40526
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    JIMMI napsal: ……a tohle pro celý kolektiv….

    …Soroya za 6…!

    Pěkná práce.

    #40541
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Jimmi-je to sice pakárna ale ten výsledek hrozně potěší.Tady ani nejde o prachy.Mám do září čas a tak dělám z nerezu držák na prut a dva gafy něco přes metr dlouhé.Ty gafy,to mě zaůkolovali kolegové.Znáš to-uděláš jedno a hned dostaneš další ůkol,když je ale možnost tak proč ne.Ahoj Otta.

    #40542
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    otta – mě nikdo neůkoluje (zatím), ale po loňské návštěvě Bakkanu mi dost věcí vrtalo hlavou…Na letošek jsem připravil nejen pilkry, ale taky držáky i gafy – (ty už jsou tady taky na fotce). Věřím tomu, že po příjezdu se mi začnou tlačit do hlavy zase nějaké ptákoviny :-), takže bude zase o zábavu postarané…:-D

    Ať se ti práce daří a doufám že tady brzo uvidím tvé nové výrobky na fotce.;-)

    P.S. – pokud zafungují vlastní výrobky, je potom radost dvojnásobná a zapomeneš na čas a námahu spojenou s výrobou, že jo………

    #44192
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak 13.9 tu za chvilku bude tak to dávám do kupy.Tady je kýbl na pilkry a jiné nutné věci.

    #44193
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    #44208
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    otta napsal:

    Otto ty si vážně puntičkář 🙂 ale v dobrém slova smyslu. Je nádhera se na to koukat:-D

    #44210
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Oto, to teda čumim. Samozřejmě taky v dobrém slova smyslu.

    #44215
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    otto, já nejenomže čumim jak bulík, ale i tiše závidim, co je to prosím za kýbl, tos dělal, nebo se to dá koupit:-):-):-):-):-)

    #44234
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    bulik napsal: otto, já nejenomže čumim jak bulík, ale i tiše závidim, co je to prosím za kýbl, tos dělal, nebo se to dá koupit

    Podle mne to je menší kýbl strčenej do většího a přišroubovanej, je tak??:-) Velice dobrej nápad;-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 94)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...