Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

  • Toto téma obsahuje celkem 93 odpovědí. Do diskuze (28 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Otta a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 94)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36970
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To JIMI: Blikače byly hit sezony 2008-2009, od té doby je stále vozíme v kufru, a musím říci že fakt vydrží a protože nic neváží, tak já taky..Zkoušeli jsem je mnohkrát v mnoha lokalitách v různých obdobích a nutno přiznat, že měli úplně stejný efekt jako nástrahy bez nich.Měli být určeny k lovu kapitálních mníků, ale máme pocit, že je spíše plašili než aby to mělo vábící efekt.Ale pokud vám to funguje, pak je to super.

    #36984
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    to Dorsak – v žádném případě nemůžu posuzovat jestli mají, nebo nemají nějaký efekt – teprve sbírám informace 😉

    Jedná se asi spíše o ten efekt – když se to nabízí a prodává, tak to asi bude fungovat a v tom případě to je třeba vyzkoušet…:-D

    Teď to spíše ale vypadá, že letos světýlko (byť od R. Korna)vypustím….:-D

    #37011
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Pro ty co nechytají jenom na nerez a chrom.Nejlepší nalepovací folie měla firma Jenzi. bohužel je už od roku2010 v eschopu nenabízí.Občas se dají sehnat od překupníků na ebay.de Tam vyjde cena s poštou po Německu asi na 5eur.Asi před dvěma roky jsem ji přes známí v Německu všechnu skoupil,ale občas se tam ukáže i teď.Také ji nabízí Behr,ale to už je o ničem jiným.Dá se taky koupit v lepším papírnictví a nebo v tapetách,ale už jsou to jenom náhražky.A nebo strávit hodiny na internetu a nechat si ji vyrobit na zakázku jako jsem to udělal já,ale zrovna levný to není.

    #37015
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Také jsem to řešil samolepícími tapetami, ale vydrží to pár dní. Nastřihal jsem proužky a nalepil. Docela se to osvědčilo. Měl jsem asi 3 druhy tapet. Od stříbrné až po kovově modrou. Je to asi 4 roky a od té doby nevím.

    #37016
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Noo myslím že na vláčecí :-)pilkr ty folie účinost budou?! mít,ale na těžší :-(nevím?? osvědčená barva stříbrná ??:-|při větších hloubkách je jedno jakou barvu tam máš,především záleží jestli ryby jdou nebo nejdou!! dnes půjdou na stříbro,zejtra na šedou,potom na kovovou!!??:-|je to taky na rybě,jestli je rozežraná(hladová,po vytření,?před anebo po!!:-(jestli natrefíš hejno nebo jednu:-x mentalita ryb je různá a to neovlivníš!musíš se barvou prostě trefit!!!:-)

    #37022
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Ano je pravda že se folie odlepí,proto je přetírám pryskyřicí a lakem.To platí i o nalepovacích očí.

    #37023
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    Samolepka na kovu, vydrží při norském rybolovu stěží jednu sezonu, je-li používána pravidelně. Tak tomu bylo před 15ti léty. Dnes je kvalita dále, ale i déle vydrží samolepky? Nevím, fandím, nechci kritizovat snahu. Možná dost dobrý.

    #37094
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Koupil jsem na nějakém “babském E shopu” Glitter paste, značka Viva. Napatlal jsem to na pilkry a i jigové hlavičky. Není to nic profesionálního, ale blejští se to pěkně. Uvidíme.

    #37192
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Přesně tak.Já mám doma těch glittrů hafo.Po sezoně asi začnu ženskejm dělat nehty.:-D:-D:-D

    #38739
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Tak tady je nafocena moje skoro komlet výroba.Asi deset mám ještě připravených na leštění a dvacet už kluci v hospodě zabrali.A teď ještě jestli budou chutnat.:-(

    Leštěné

    #38740
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    A barvené.

    #38747
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Step napsal:

    Koupil jsem na nějakém “babském E shopu” Glitter paste, značka Viva. Napatlal jsem to na pilkry a i jigové hlavičky. Není to nic profesionálního, ale blejští se to pěkně. Uvidíme.

    koupil sem bezbarvej lak a do nej prisipal glitr “pouziva se prej na nehty” 3g za 29 korun maj zlate stribrne medene hologram 0,2mm a 1mm namichal sem to matrel a paradaa, pristi tejde se to bude zkouset.

    #38750
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Ty barvené jsou dělané epoxidem s těma glitrama na nehty,takhle to neni moc poznat ale ty červené v jednom ůhlu proti světlu jsou uplně zelené.A třeba ty dva v prostřední řadě upřostřed vedle sebe,tak to jsou stejné glitry-zelené a ten spodní,dopadem světla vypadá jak zlatý.

    #40501
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    ……taky tady přihodím foto mojí, konečně dodělané, výbavy –

    tohle je pro jednoho……

    #40502
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    ……a tohle pro celý kolektiv….:-P

    …Soroya za 6…!:-D;-):-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 94)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu pilkery vyrobené ze železa

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...