Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Odolné (vodotěsné) kamery a fotoaparáty

  • Toto téma obsahuje celkem 115 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 10 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 116)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4334
    Duke
    Správce
    (1389 odpovědí)

    Myslím, že toto téma zde ještě chybý a tak je zakládám. Myslím si, že většina z nás si ráda natačí a fotí svoje rybolovné výpravy ať už do Norska nebo jinam.

    Já se nedávno rozhodl koupit odolný kompakt a vybíral mezi třema kouskama, nakonec jsem šáhnul tady po tom.

    [yt=JXB4zsAAUX8=yt]JXB4zsAAUX8[/yt]

    Panasonic FT3

    Pak jsem ještě přemýšlel o nějaké odolené/sportovní kameře. Jednak jezdím na motorce a druhak i do Norska by se mohla hodit. Po dlouhém čtení recenzí a různých diskuzí jsem zvolil tuhle.

    GoPro HD Hero2

    [yt=GUEZCxBcM78=yt]GUEZCxBcM78[/yt]

    Pořádně tady tyto dvě “hračky” vyzkouším až příští týden na Bakkanu a pak sem samozřejmě napíšu vlastní zkušenosti a vložím videa a fotky.

    #34440
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Kamarad tu Hero2 pouziva pri parasutingu a je maximalne spokojenej. Pokud ma nekdo zajem, tak zjistim link na jeho youtube kanal, kde si muze videa z te kamerky prohlidnout.

    #34441
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Pro Duke:

    Ten fotoaparát vypadá velice dobře. Jaká prosím byla cena? Také uvažuji o koupi. Budu ráda když po návratu dáte vědět jak jste spokojen. Květa.

    #34447
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já mám asi 5 let Olympus Miu 770 SW, jsem s ním velice spokojený. Pravda v 10 m hloubky jsem s ním nebyl, ale už toho zažil mnoho. Už není v prodeji, jeho nástupce je Mju 1030 SW a měl by umět minimálně to samé. Najdete je oba na internetu. Výhodou je Li-Ion akumulátor Li-42B, který je vyměnitelný, s náhradní baterkou vydržíte fotit a nebo kamerovat celý den. Vyzkoušeno v Chorvatsku na Kornátech.

    #34448
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Olympus Mju 1030 SW

    #34449
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    [yt=Cmn81XszvEs=yt]Cmn81XszvEs[/yt]

    tady je ukazka videa z ty kamerky

    a tady cely jeho kanal, kde je tech videi spousta: http://www.youtube.com/user/Marrty01

    #34451
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    to Qwuiddo pekne:-D

    Ale ty boty8-O,pozdrav kamarada a at neblbne…:-P

    #34452
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)

    Taky se po necem ohlizim,ale u tehle kamer mi docela vadi tvar.

    #34454
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Duke

    Ta kamera na obrazku to je ta Surf Edition ze? Mas ji primo ze statu, nebo se uz prodava i v CR?

    PS: To video z te kamery mne uchvatilo. Skvele udelane.

    2 Kveta90

    Cenu naleznete na webu, kam vede ten odkaz z nazvu kamery 😉

    #34455
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Qwuiddo: Jo, to jsou moc pěkný záběry. Dobré je nezávislé uchycení, máš volné ruce. Jen právě na použití do ruky mi připadá trochu nemotorný.

    #34456
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 Duke

    Ta kamera na obrazku to je ta Surf Edition ze? Mas ji primo ze statu, nebo se uz prodava i v CR?

    PS: To video z te kamery mne uchavtilo. Skvele udelane.

    2 Kveta90

    Cenu naleznete na webu, kam vede ten odkaz z nazvu kamery

    Jestli te tohle uchvatilo, tak mrkni na nejaky sestrihy, napr na seskok 101:

    [yt=9MKO3HZzFI8&list=yt]9MKO3HZzFI8&list[/yt]

    #34457
    Qwuiddo
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Step napsal:

    To Qwuiddo: Jo, to jsou moc pěkný záběry. Dobré je nezávislé uchycení, máš volné ruce. Jen právě na použití do ruky mi připadá trochu nemotorný.

    Nevim jestli tam neni nejaky drzacek na ruku treba pripevnovaci, mozna se mrknout na nejaky web jake k tomu je prislusenstvi 😉

    #34458
    shark
    Člen
    (486 odpovědí)
    #34461
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    už tři roky mám tento a jsem sním maximálně spokojenej.

    Po příjezdu z lovu ho vyperu ve sladké vodě a šlape jak víno.

    #34462
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Qwuiddo napsal:

    Jestli te tohle uchvatilo, tak mrkni na nejaky sestrihy, napr na seskok 101:

    No ja spise myslel to video co dava DUKE, ale to od toho kamose taky neni spatne 😉

    Uz jsem se koukal na ty jeho filmecky 🙂 Nejvic se mi asi z nich libi Czech base team – SWISS 2011

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 116)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Odolné (vodotěsné) kamery a fotoaparáty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...