Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Odolné (vodotěsné) kamery a fotoaparáty

  • Toto téma obsahuje celkem 115 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel JAKABO a poslední změna proběhla před 10 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 116)
  • Autor
    Příspěvky
  • #47018
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    Na Gopro.com store po přepnutí na Českou republiku se v košíku objeví cena 449 Eur včetně poštovného místo původních 399 Dolarů v USA

    #47021
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Což není zase až tak výhra že? 😀

    #47443
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Sice to primárně není kamera ani foťák, ale cvakat při dobrým světle se s tím zřejmě nechá, tu správnou certifikaci to má, takže já bych si od toho dovolil očekávat že se pomocí této mašinky kdykoliv na kayaku (nebo i jiné lodi v dosahu GSM signálu) podívám na aktuální proroctví místních věštců přes počasí, možná i radarová animace by se mohla dát pustit. Kromě toho s tímhle v kapse by člověk neměl být v případě problémů na moři (ve vodě) odkázán na důvěru v těsnost a neporušenost igelitového pytlíku, díky vestavěnému GPS přijímači je možné udat přesnou polohu, disponuje sloty na 2 SIM(ovy) karty 😀

    Mě se to jeví jako dost zajímavá hračka jejíž vlastnictví by mohlo mít příznivý dopad na vlastní bezpečnost na moři. Pracuje na systému Android – mě se tyhle hračky prozatím moc netýkají – tak se ptám – existuje aplikace s námořními mapami pro Android ? Používá ji někdo ? Jak je s ní spokojen ?

    Cenovka cca již od 8.600,- CZK oficiální česká distribuce. Ke koupi třeba v Electroworldu.

    #49432
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ak máte čas,tak si nájdite video na youtube- oilwind- The elektronic

    jigging mashine. Má to 10.56 min. Je tam pripevnená kamera nad papričkami pri love tresiek.Docela veľké hľbky.

    #49433
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    2 Northwolf

    Mam levnější verzi tohoto telefonu a zatim maximální spokojenost. Do vody jsem ho zatim ještě nezkoušel hodit ani místo klínu na založení auta jsem ho nepoužil, ale podle mého snese to, co žádný jiný telefon.

    #49437
    Holzby
    Účastník
    (633 odpovědí)

    Kdysi jsem měl Ericsson s takovou tou žraločí ploutví. A vodotěsný byl. Nejednou jsme volali rybičkám v akvárku, když někdo nevěřil 🙂 . Ale ty doby jsou už pryč.

    #49438
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    northwolf napsal:

    Sice to primárně není kamera ani foťák, ale cvakat při dobrým světle se s tím zřejmě nechá, tu správnou certifikaci to má, takže já bych si od toho dovolil očekávat že se pomocí této mašinky kdykoliv na kayaku (nebo i jiné lodi v dosahu GSM signálu) podívám na aktuální proroctví místních věštců přes počasí, možná i radarová animace by se mohla dát pustit. Kromě toho s tímhle v kapse by člověk neměl být v případě problémů na moři (ve vodě) odkázán na důvěru v těsnost a neporušenost igelitového pytlíku, díky vestavěnému GPS přijímači je možné udat přesnou polohu, disponuje sloty na 2 SIM(ovy) karty

    Mě se to jeví jako dost zajímavá hračka jejíž vlastnictví by mohlo mít příznivý dopad na vlastní bezpečnost na moři. Pracuje na systému Android – mě se tyhle hračky prozatím moc netýkají – tak se ptám – existuje aplikace s námořními mapami pro Android ? Používá ji někdo ? Jak je s ní spokojen ?

    Cenovka cca již od 8.600,- CZK oficiální česká distribuce. Ke koupi třeba v Electroworldu.

    ano existuje NAVIONICS http://www.navionics.com/en/ namorni mapy s profilem dna, sam mam v androidu, zatim v Norsku nezkouseno, jen je potreba mapu stahnout na wifi

    http://www.navionics.com/en/

    #50450
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Ak máte čas,pozrite si na youtube video STREAM FISHING AT NORWAY.

    Má to skoro 28min a je tam krásne vidieť druhy rýb,ich množstvo a aj kameru,ktorou to filmujú.Možno pre niekoho zaujímavú.

    #51321
    MorboX
    Člen
    (33 odpovědí)

    Zdravím všechny. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit tuto aplikaci: Viz. tento odkaz. Funguje tak že si stáhneš přes wifi mapy z podporovaných mapových serverů a 14 dní ti zůstanou uloženy na SD kartě pro použití na moři. Pak se automaticky smažou a můžeš stáhnout bez omezení znovu. Zkoušel sem to loni a funguje naprosto skvěle včetně záznamu trasy. Aplikace se stále vyvíjí, ale funguje pouze na Androidu.

    #72111
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Úžasný promo video na novou GoPro: HERO3+ Black Edition.

    [yt=3wbvpOIIBQA=yt]3wbvpOIIBQA[/yt]

    #72120
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    mam ho pul roku a pohoda spokojenost, do Norska super jen nema display ale to se da poresit pres telefon a nebo dokoupit. foti toci pod vodou

    #72221
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Nemáte někdo tento stroj? – Olympus TG-2

    Zajímalo by mě, jestli jsou z toho ucházející fotky i při běžném focení.

    #72239
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    To: JIMMI

    Mám tento a jsem sním spokojenej fotí dobře.

    #72240
    Drahoslav Chocholouš
    Účastník
    (258 odpovědí)

    #72280
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Myslím, že Olympus TG-2 je přístroj, který je na úrovni. Je dobré, že na rozdíl od předešlých typů umístili přímý objektiv uprostřed korpusu. Tedy focený objekt “prochází” přímo a nevznikají vady na okraji snímků. V tomto roce se podvodních foťáků objevilo na trhu několik od dalších výrobců. Společné je pro ně to, že mají x volitelných scén a proto je lze využít v různém prostředí. Při výběru je dobré kritérium poměru ceny a výkonu. Různé recenze na hodnocení fotoaparátů do vody se nacházejí na cestovatelském portálu Orbion.cz – Egypt vlákno foťáček do vody. Píší tam své zkušenosti i lidé, kteří se v tom velmi vyznají.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 116)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Odolné (vodotěsné) kamery a fotoaparáty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...