Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,591. až 1,605. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #93029
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Já mám koupenou velikost 1. Ryba drží perfektně, krásně pracuje, jenom váha je spíš na mělčí vody a menší nástrahy. Momentálně se dá koupit velikost 1 a 2. Velikosti 3 a 4 ještě nejsou v prodeji. Ve středomoří mají trošičku pomalejší tempo života a práce. Tak se snad jednou dočkám a pořídím větší velikost.8-)

    #93051
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Na co čekat,je to jednoduché tak si to udělej.:-P

    #93067
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Pro jirkanor:taky ty pilkry dělám,asi jsi je tady viděl,jsou v diskuzi: Domácí výroba pilkrů,pilkříků,jigových hlaviček,mám dotaz kudy nalejváš pilkry,já to původně nalejval zadkem a pak jsem to zavařil,to je ale pracné a tak dělám díru do spodku vrtákem na plech,na nalévání to je paráda a ještě jedna věc,očka máš zevnitř heftlé?Na plechu to neni poznat.Ahoj Otta.

    #93071
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    otta napsal:

    Na co čekat,je to jednoduché tak si to udělej.

    pro někoho jednoduché, pro mně nemožné, a nás takových je asi dost:-D:-D:-D

    ale tak už to chodí

    #93072
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    To bulik:Částěčně máš pravdu,né každej je zručnej a taky je důležité mít si to kde udělat.Doufám ale že nejsme ještě tak do…..ná země a že má snad každej nějakého kámoše kterej to zmákne,je fakt že ale i to kamarádství jde nějak do háje.:-(:-(:-(:-(

    #93087
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Pro otta: viděl jsem tvé nástrahy, naléval jsem to zadkem a z obavy aby se mi to v zúžení neucpalo tak jsem je trochu předehřál a šlo to docela rychle. Máš postřeh drát ok je na obou koncích ohnutý a heftlý. Pak jsou obě části svařeny. Tigem to na povrchu nepoznáš, kdyby se na to sáhlo stříbrnou pájkou s autogenem hned bys to poznal a nešlo by to vyleštit. Ale ty máš zkušeností daleko víc, mě se jen líbilo že povrch vypadá jako šupiny. Taky mě inspirovalo toto vlákno. Chtěl jsem na ně stříknou oči aby to bylo více atraktivní, ale nevím jaký typ barev se používá. Našel jsem na webu zajímavou nástrahu kraba, když se mi podaří obrázek umístit na vlákno tak by mne zajímal tvůj názor.

    #93090
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    To je ta krabí kombinace

    #93096
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Něco pro kutily.8-)

    #102527
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Zdar, zajímalo by mě, jaké používáte trojháky na pilkry?? Nejlépe co nejlevnější, aby drželi a měli mořskou úpravu.:-D:-D

    #104990
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Zkoušel někdo??

    #104991
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    #104992
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    #104993
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Těm pilkříkům bych věřil na poláky..

    😀

    #104994
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    #105003
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Zdar, zajímalo by mě, jaké používáte trojháky na pilkry?? Nejlépe co nejlevnější, aby drželi a měli mořskou úpravu.

    Super háky co jsou odzkoušený jsou Asari Triplex hooks . Záleží pak jakou velikost. Ultra ostré a pevné . Mám jich pár doma na krámě a vezu je i do Spálova .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,591. až 1,605. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...