Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #105392
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    PEN napsal:

    Ps: Honzo Dufku, taky mníkům svítíš?

    Taky mi ta otázka napadla.

    #105404
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-D:-D Sviť ty kluku:-D:-D:-D

    Pošli tam baterku…..:-D

    #105405
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Když vážu návazce na mníky, tak přidávám prvky, které svítí např. hadičky, korálky atd. a to proto, abych rybu upoutal a její zvědavost upřel k mé návnadě a tak si myslím, že blikající světýlko může být dobrá věc k upoutání pozornosti.:-|

    #105434
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    kulik napsal:

    Když vážu návazce na mníky, tak přidávám prvky, které svítí např. hadičky, korálky atd. a to proto, abych rybu upoutal a její zvědavost upřel k mé návnadě a tak si myslím, že blikající světýlko může být dobrá věc k upoutání pozornosti.

    … a nebo naopak 🙂

    #105436
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    PEN napsal:

    Ps: Honzo Dufku, taky mníkům svítíš?

    …blikat (néé blinkat), svítit, vše fluo a pořádně jim to dole rozsviťte…a velký háky 10/0 a výš, jak říká jigin, pro mně favorit je MUSTAD 10/0 Ultrapoint Catfish hook. Lepší jsem zatím neměl..

    #105438
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Honzo, bude tohle stačit?

    :-D:-D

    #105439
    Franta
    Účastník
    (358 odpovědí)

    MifakM napsal:

    Honzo, bude tohle stačit?

    Pak je možné očekávat vytahování mníků s černými brýlemi.:-D:-D

    #105445
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    To PEN:Nejde jen o ryby ale i o jiné živočichy,jednou jsem nemohl v noci spát tak jsem vylezl před boudu a vytáhl jsem klec na kraby co tam majitel měl,už při vytahování jsem pozoroval světélkování.Když jsem klec hodil opět do vody vypadalo to jako když je natřená fosvorem-metrová fosforová koule,koukal jsem jak blázen,vzbudil jsem jednoho kolegu a asi hodinu jsme tam něco házeli,vše fosforeskovalo.Druhý den kolegové řikali že už to zažili když jeli v noci člunem,ta zvířená voda fosforeskovala.Asi se rozhejbou nejací živičichové a fosforeskujou.Nevim jestli to je jen při nějaké teplotě nebo v nějakém období ale kdybych to neviděl tak nevěřim.

    #105466
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    2 Otta: velice zajímavé. To bych chtěl vidět. Asi si na ně letos posvítím:-D

    #105468
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    HEKTOR – ZOOM (Official single for Betisbaits © 2015)

    —————————————————-

    a co takhle zkusit ZOOM? Do Norska by tahle TOPKA nemela nikomu chybet! Song schválen, můžete poslechnout..8-)[yt=ZfZpeYkGKks=yt]ZfZpeYkGKks[/yt]

    #105659
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    to vapno 1:Ještě k tomu chemickému světlu,vyštrachal jsem tu hadičku,prodávaj to jako metráž,je na ní vytištěno–floraworld-6X1,5mm,na to světlo je akorát-na obrázku je ukázka možného použití.

    #105661
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    otta, takto to nemá chybu. Díky.

    #105721
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    :-)Fa. Cormoran dělá mraky kvalitních nástrah , které se dají na mníky k masu nebo celé rybě přidávat. 10-20cm a ve tmě to skvěle svítí.

    #105722
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    #105723
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    8-O[obrazek=]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...