Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

  • Toto téma obsahuje celkem 1,699 odpovědí. Do diskuze (164 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1,696. až 1,700. (celkem z 1,700)
  • Autor
    Příspěvky
  • #279875
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Druhá nástraha, která mně oslovila a plně jsem ji zařadil mezi TOP polakové nástrahy je plandavka CHUCK.Původně je určená na lov mořských pstruhů, ale potom co jsem ji vytáhl do Norska na polaky jsem byl milo překvapený jak ji polaci atakovali.Maji hmotnost 21gr a do hloubek max 20m idealni .Mají velké vyosení a dělají už při pomalém táhnutí oblouky….nerotují….Na můj vkus ji hodně atakují i kelírci což je někdy otrava…Nej bava se mi osvědčila červená  a modrá ale všech 5 barev vpohodě odchytávalo ryby.

    #279886
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    já teda takovou odvahu nemám . ale natáhnul jsem ji taky hodně,Asi to bude dobrá nástraha pro žížalkáře. Tipuji to tak , že na jedno picaro deset žížal.Ta plandavka nevím, ale to peří je tam možná navíc.

    #304535
    tonny
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Ahoj, tato nástraha je opravdu top na mělčiny. Nejen na polaky, ale je taky vynikající na pěkné kelery. Chytil jsem na ni i 17kg obecňačku ve středním Norsku. Používám ji už 4 rokem a je prostě top!

    #305930
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    NOVINKA

    #305933
    Piva
    Účastník
    (782 odpovědí)

    Už jsi to vyzkoušel ve vaně? Vypadá to dobře.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1,696. až 1,700. (celkem z 1,700)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Nástrahy, návnady, finty

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...