Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektronické mýtné v Norsku

  • Toto téma obsahuje celkem 141 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 142)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17425
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    ahoj.nikde jsem tady nenašel stranku na ktere se da registrovat karta a značka.ale možna jsem se blbě díval.Jinak jsem s takovou formou platby velmi spokojen.jezdím do anglie eurotunelem a tam to fachčí bezvadně.Přijedete před závoru.na dotykove obraz.je už vaše jmeno a přání hezkeho dne.jen zmačknete v kolik chcete jet.fše je ok.

    #17429
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Takovy binec vznika, kdyz se zalozi milion vlaken na jedno tema…

    To Radyn

    odkazy najdete v clanku o automatickem mytnem, dalsi info v diskuzi ke clanku

    registrace vašeho vozidla a kreditní karty přes internet http://www.autopass.no/Besucher/Zahlung+f%C3%BCr+Besucher

    Anglicky http://www.autopass.no/Visitors/Visitors%27+Payment

    Vyúčtování najdete opět na stránkách http://www.autopass.no https://turistportalen.csautopass.no/deutsch

    https://turistportalen.csautopass.no/english

    #17434
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Paní Janko.dekuji za vyčerpavající odpověd.jste prostě poklad.tuto formu určitě využiji.rozhodně nejsem ten co bude čekat na fakturu a doufat že třeba nepříjde.a objiždet placene useky taky nebudu to stejně k ničemu nevede.co ušetříte na mítnem projedete v phm.oni totiž nejsou hloupí a ví kam to míto umístit.a taky tak podpoříme vystavbu novích cest a bude se nám tam v budoucnu cestovat pohodlněji.

    #17438
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    To mi rikalo uz vice lidi, ze jsem poklad … jen vykopat 😀

    Dekuji!

    Pravdu dite, oni Norove casto vedi, co delaji ..

    A system je novy a neustale se vyviji, takze ty faktury budou chodit i do Cech.

    Podle me je registrace pres internet nejjednodussi a hlavne pak prujezdy jsou absolutne bez komplikaci. Vse funguje, i kdyz to trva trochu dele. Ale jsme mladi, casu mame dost, my si pockame, jinak to holt dostanou dedicove .. 😉

    A kdo se odvolava na to, ze je vse v cizim jazyku, treba se dockame vyplnovaciho formulare nekdy i v cestine. A taky – kdo chce, vzdy se najde nekdo v okoli, kdo vladne jinou reci.

    #17443
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    A kdo se odvolava na to, ze je vse v cizim jazyku, treba se dockame vyplnovaciho formulare nekdy i v cestine. A taky – kdo chce, vzdy se najde nekdo v okoli, kdo vladne jinou reci.

    CHtěl bych reagovat na článek.Když máte Google překladač není problém se tam registrovat v češtině já to už rok používám.Co se týká registrace tak funguje na ten danej termín co si zvolíte. Pak je registrace zrušena pokut to nemáte na 3 měsíce to je maximum.Čas oni mají to je pravda ale vše sedělo do puntíku tak se toho nebojte. :-D:-D:-D:-D:-D

    #17445
    milan
    Člen
    (36 odpovědí)

    dedek-maš plnu pravdu

    #17468
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Hledal jsem do své navigace POI body a speed kamery a našel jsem tam i odkaz na mapu s elektronickými bránami v Norsku. Nevím jak moc je aktuální, ale je jich už tam celkem dost :

    Mapa s elektronickými bránami

    POI body do navigace

    Samosebou se na té adrese dají nalést i další body zájmu do navigace, včetně dalších zemí (kempy, muzea, hotely, benzinky, lékárny…) a to i bez nutnosti registrace. A všechny se dají i zobrazit na Googlemap.

    #306318
    jms
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Pro informaci: Dnes mi došla faktura za silniční poplatky. Minulý rok jsem jel do středního Norska (Averoya)z Osla a zpět. Faktura od Euro Parking Collection na 1 808.26 Kč. Výše poplatků za jednu cestu mě nemile překvapila. Cesta byla hrozná, dálnice je rozestavěná a na mnoha místech se jede po polní cestě krokem v koloně. Není lepší platit jinak ?

    • Odpověď byla upravena před 5 roky uživatelem jms.
    #306325
    SKRKUN
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Faktura přišla po pulroku i mi, konečně můžu uzavřít finančně loňské Norsko.

    #306349
    Bohumil
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Pro informaci: Dnes mi došla faktura za silniční poplatky. Minulý rok jsem jel do středního Norska (Averoya)z Osla a zpět. Faktura od Euro Parking Collection na 1 808.26 Kč. Výše poplatků za jednu cestu mě nemile překvapila. Cesta byla hrozná, dálnice je rozestavěná a na mnoha místech se jede po polní cestě krokem v koloně. Není lepší platit jinak ?

     

    Ahoj,nám přišla faktura od Europark hned za měsíc na částku 1.168 Kč.Byli jsme v květnu.Na rozdíl od Vás jsme ale jeli za Oslem po 3,která je dle mého názoru na pohodu.Asi toho měli přes léto moc a nestíhali zasílat.Vysoká cena?Co je v Norsku levné :).

    #306350
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Neregistrujem se,ale ani žádné brány neobjíždíme.Za rok 2016 nám faktura přišla za 2017 a 18 nic nepřišlo. Nevidím žádnou výhodu se předem registrovat.Jinak na tu silnici č.6 mám stejný názor jak JMS zlatá trojka.

    #306352
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Pokud se zaregistrujete, urychlite a zjednodusite cely proces uctovani. Hlavne vam bude uctovano auto v te kategorii, kam patri.

    V pripade, ze nejste zaregistrovani a tedy neni dolozeno, jaky vliv ma vase auto na zivotni prostredi, bude vam vse vyuctovano v te nejdrazsi kategorii.

    #333346
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj,trochu opráším staré a věčné téma – chystám se po dvou letech do Norska a nějak se nemůžu zorientovat na stránkách Autopassu. Nevidím tam možnost registrace SPZ a přidání platební karty…… Můžete mě někdo nasměrovat co dělám blbě??

    Ty stránky jsou úplně jinačí než dřív. Nebo tato možnost už není?

    Díky

    #333347
    fiske
    Účastník
    (38 odpovědí)

    Ahoj, my sa registrujeme na Euro Parking Collection plc (EPC)  http://www.epcplc.com  – vyberajú pre Auto Pass Norway ako zmluvný partner,  funguje to bez problémov , na mail ti  príde faktúra  po návrate , stačí zaplatiť  🙂

    • Odpověď byla upravena před 2 roky a 7 měsíci uživatelem fiske.
    #333349
    Karavela
    Účastník
    (59 odpovědí)

    Taky se přidám s dotazem, registraci na EPC (jako kolega výše) už mám několik let, ale letos se mi nepodařilo najít, kam přidat kartu – dříve se zaregistrovala karta a automaticky se poplatky odečítaly, teď to vypadá, že se platí až dodatečně a s uvedením reference? Tzn. že bych musela jednotlivě zadávat každou částku? To snad ne? Určitě jsem něco přehlédla, třeba je najký problém po brexitu?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 142)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektronické mýtné v Norsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...