Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektronické mýtné v Norsku

  • Toto téma obsahuje celkem 141 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 11 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 142)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15754
    Karavela
    Účastník
    (59 odpovědí)

    Hellstar, registrace kreditky je absolutně bez problémů, minulý měsíc mi vrátili zbývající nevyčerpanou částku na kartový účet, trvalo to zhruba ty tři měsíce, jak píšou na stránkách.

    Registrovala jsem až v Norsku, druhý den po projetí mýtných bran, odečetlo se vše

    Taky mi přišel od nich nějaký elektronický dotazník ve smyslu, jak jsem s tímhle způsobem úhrady spokojená, jak jsem se o něm dozvěděla a tak – asi chtějí mít zpětnou vazbu, tak jsem jim jí poskytla:- )

    #15755
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    TO Janka, i já jsem letos nezaplatil v květnu, ten nový úsek při cestě Ze smoly a také čekám fakturu,zatím nic…

    #15757
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Janka, Karavela: Díky za informace, vládnu dost slušně jak angličtinou tak němčinou, takže absence češtiny není problém. Jen jsem to nějak nevěděl a dneska člověku posílají na zaplacení kde co….

    Fajn, příště v pohodě zaregistruju kreditku a SPZku. Teď si jen ověřím, že Anglánům platba na udaný účet dorazila (dokonce tam mají někoho, kdo komunikuje po mailu česky) a bude po ptákách.

    #15758
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Gruvearbeider:

    🙂 ja taky projela tenhle usek a nechtelo se nam uz vracet… 🙂

    Predtim tvrdili nekteri Norove ze Smoly dokonce, ze to mytne je rozpocitane nejak do ceny trajektu. Na listku opravdu stalo, ze jizdne je vcetne vsech poplatku. Pak tam postavili tu automatickou mytnici a ted jsem schvalne znovu koukla do vyuctovani a je to strzeno.

    #15761
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    janka napsal: To Hellstar

    Ja vim, jak to vypada. Bohuzel to neni uplne vsude stejne kdyz tech plne automatickych stale pribyva.

    To s temi jinymi mytnymi stanicemi bylo pro pana Kormorana, on vi o co jde, jen se k tomu uz nevyjadruje … a stacilo by jen napsat, ano je to to, co jsem myslel. Bohuzel tu par lidi zmatl a tak vzniklo “mnoho povyku pro nic”.

    Take jsem se snazila i pro ostatni najit fotky ruznych mytnic, aby vedeli, jak takove mytnice muzou vypadat. Davala jsem je do te diskuze k clanku. Clovek musi jen koukat po dopravnich znackach a pak se nic nedeje. Myslim si, ze vse je docela prehledne znaceno, vcetne servisnich stanic, kde se da zaplatit v hotovosti.

    Kdo si zaregistruje auto a kreditku se nemusi o nic starat. Podle me je to stale nejjednodussi, i kdyz konecne vyuctovani muze trvat dlouho. Mne doslo konecne vuctovani 1.12. 2010 a posledni prujezd byl nekdy kolem 14. 9. 2010. Ale nejedna se o nejake velke sumy, aby clovek na tom zbankrotoval, kdyz pocka 3 mesice na vraceni penez.

    Vloni se mi podarilo projet pres most bez zaplaceni a fakturu jsem nedostala. Myslela jsem, ze to treba dodatecne priradi ted k tomu vyuctovani, ale nic tam nebylo.

    Co se tyce tech 14 dni – na vyuctovani se muzete registrovat do 14 dni po projeti prvni mytne stanice, tedy muzete platit 14 dni dozadu.

    To janka:

    Já vím, paní janko, vždy ten zlý Kormoran!

    (příště budu mlčet až píšete zase nějaký příspěvěk a vše bude ok!)

    Pozdrav, Kormoran:-D

    #15762
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    To Kormoran

    ale ja nechci, abyste mlcel, naopak!!

    Na neco se vas konkretne ptam a vy se vyhybate odpovedi! myslela jsem, ze jste si toho nejdriv nevsiml, ptala jsem se podruhe a zase jen nejake reci kolem a zadna konkretni odpoved.

    Nejdriv vnesete nejake vzruso a pak delate mrtveho brouka. A nemuzete se na me zlobit, kdyz na sobe nenecham sedet nejake reci o blbinach. A i kdyby tam byly, tak mi je mate konkretne vyvratit. A kdyz uz to neudelate a ja najdu, o cem jste asi mluvil, tak mi to muzete srucne a jasne potvrdit a nebo nopak opet konkretnim odkazem vyvratit.

    Ale tohle je uz nase soukroma diskuze, odpovedi se jak videt nedockam a ostatni to snad pochopili …

    #15764
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Vše je v pořádku paní janko, ale s dovolením budu stejně už mlčet k tématu “Elektronické mýtné v Norsku”.

    Děkuji Vám za pochopení … jdu koupit vánoční strom!

    S pozdravem, Kormoran

    😀

    #15765
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    .. a zase nic ..

    😀

    #15767
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    To není pravda paní janko, že “zase nic”.

    Mám ho! Je krásný! Můj vánoční strom!!!

    Pozdrav, Kormoran:-D:-D:-D

    #15769
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Paní janko, co je? Míč je u Vás … žádná reakce???

    Pozdrav, Kormoran:-D

    #15772
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    ja uz nemam, co bych vam rekla, cekam na odpoved na mou otazku, ale ta neprijde, jak vidim, jen nejake pri…… komentare .. a abych si tu s vami jen tak pinkala, to me ted prave nejak nebavi. Neprinese to nic mne a nikomu jinemu. Tedy asi krome vas ..

    #15776
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    Pani Janka je u mňa brilantne presvedčivá dáma. [

    #15806
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Se hlásím s dotazem na ty co už jim přišla faktura: Jak poznám na první pohled, že jde o placení mýta?. Jsem totiž neznalý cizích jazyků (snad bych si vzpomněl na povinný jazyk do r.1989). Chodí mi kvanta obchodních ptákovin,některé i z různých exotických zahraničních lokalit a řeším je tak, že je dám k recyklaci přes Sběrné suroviny, aniž vím co mě nabízeli. Začínám mít obavu, abych tak nesešrotoval i fakturu za mýtné a Noři mě pak nezatkli jako notorického neplatiče mýta hned u Svinesundu za mostem. Zatím si blaze žiju v domnění, že mi nic neposlali

    #15808
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    janka napsal:

    ja uz nemam, co bych vam rekla, cekam na odpoved na mou otazku, ale ta neprijde, jak vidim, jen nejake pri…… komentare .. a abych si tu s vami jen tak pinkala, to me ted prave nejak nebavi. Neprinese to nic mne a nikomu jinemu. Tedy asi krome vas ..

    Plně s Tebou souhlasím, diskuze s Kormoranem nebere konce ani nemá žádný přínos pro ostatní. Koupil si stromeček, to je fakt info k věci!

    #15814
    hellstar
    Člen
    (77 odpovědí)

    Jisto: Pokud dorazí faktura, budou na ní jak SPZ a tovární značka vozidla (např. Ford), tak i inkriminované úseky s datem a přesným časem průjezdu i přesnou částkou mýtného v EUR. Stejně tak tam bude i bankovní spojení a účet, na který se má zaplatit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 142)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektronické mýtné v Norsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(109)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...