Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektronické mýtné v Norsku

  • Toto téma obsahuje celkem 141 odpovědí. Do diskuze (47 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 11 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 136. až 142. (celkem z 142)
  • Autor
    Příspěvky
  • #343537
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Dnes som sa tiež preregistroval na EPASS24 a boli tam 3 nezaplatené faktúry z roku 2021 a 2022. Obratom som ich uhradil.  Tiež som sa spoliehal na predchádzajúcu registráciu, že mi to strhnú z účtu a nestrhli.

    #343563
    David
    Účastník
    (303 odpovědí)

    Ahojte,

    taky sem se přeregistroval z autopas na epas a hned mi vyskočily dvě faktury , které jsme taky zaplatil 🙂 ., Takže stejná zkušenost autopas už nefunguje a epass jede 🙂

     

    D

    #345271
    chaticka
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Dobrý den, mám dotaz na EPASS24, přišla mi faktura, to není problém, jen jsem nechtěl dávat kartu, a zaplatil převodem. Doted stále píšou, že mám neuhrazeno, a na mail kde jim zasílám potvrzení ani nereagujou. Jak ted postupovat? děkuji

    #345278
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Po zaplatení kartou je faktura vyobrazená červenou farbou,ale keď sa do nej dostaneš,otvoríš si ju,tak sa vyobrazí zelenou-uhradená.

    #348439
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    Zdravím. Již to tady proběhlo hodně často ale chtěl bych zeptat kde registrujete auto na průjezdy mýtných bran v Norsku. Registroval jsem to dříve na EPC ale již to nelze. Našel jsem Epas24.

    Díky za info

    #348464
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Také používám Epass24.  Minulý rok jsem si zaregistroval zapůjčené auto na určité období a vše bylo ok.

    #348465
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    podivejte se sem: https://www.rybolov-cestovani-norsko.cz/burza-dotazu.html  na spodni strane stranky to mate napsano i s odkazy. Kdo by si chtel poridit krabicku Probizz, tak ta uz v Norsku pro soukrome osoby nefunguje.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 136. až 142. (celkem z 142)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Elektronické mýtné v Norsku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...