Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 188)
  • Autor
    Příspěvky
  • #355727
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Už nevím co mám komentovat. Všechno je na jedničku,ryby koušou, nálada v kempu vynikající, počasí super, večery veselé a to je jen začátek sezóny. Já mám teď více práce v přístavu, protože při plně obsazeném kempu stojí hodně úsilí udržet vše na požadované úrovni.
    Zítra si snad trochu oddychnu, protože nám trochu zafouká.
    #355742
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Dnes trochu chudobnější report. Celý den foukalo a tak všichni vyjížděli až navečer. Já jsem vyjel s moravskou partou na Melstein a konečně jsme měli zážitek z pořádné kelerovačky. Kousky 75+ braly na každé nahození. Pilkry byly minusové, všechno se chytalo na gumu, 80g jig,a vláčkové pruty jen tak zpívaly. Díky Mira Sta a Honzák za super kopýtka.
    Ostatní ještě filetují a tak snad dostanu nějaké foto zítra.
    Ráno vyrážíme s Borečáky tak rychle šup do postýlky
    #355771
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)

    Výjezd s Borečáky přesáhl hranice snů každého Norka. Kelery se konečně usadily na svých stanovištích a i po noční jízdě jsem nelitoval ranního vstávání. Hned na první nahození jsem vytáhnul kelera 95 cm a umíte si představit,co to na vlačáku je za cirkus. Bedny jsme naplnili za 4 hodinky a se sílejícím severním větrem v zádech jsme se na poledne vraceli domů.

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #355790
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Od rána nám dost foukalo a všichni oddychovali,nakupovali nebo jezdili po výletech. Navečer se však moře uklidnilo a tak jsem s boskovickou partou vyjel na vodu. Vzali jsme to na Asen a vyzkoušeli kelery. Nebylo jich moc,ale pár pěkných kousků jsme ulovili. Potom jsme vyzkoušeli severní hranu a tam zase přišli pěkní polaci. Bedničku jsme na každé lodi naplnili a vraceli se úplně klidným mořem do přístavu. Benešov zabodoval devíti kilovym halikem a ostatní přivezli pěkné polaky.
    Ráno výjezd s nováčky,tak uvidíme jak to zvládnou
    #355810
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Tak nováčci už nejsou nováčci. Za 4.5 hodiny naplnili bedny na obou lodích. Super rybařina. Na jihu Melsteinu se ryby vůbec neměly k činu,tak jsme přejeli na západní hranu a nastal zase sen každého Norka. Na každé nahození záběr a kelery od 70 do 90 cm nám trhaly pruty z rukou.Mezi nimi spousta polaků od 60 do 80 cm. Prostě nádhera. Borečáci přivezli také plné bedny a Květa si udělala osobáček s mnikem 155 cm.
    Odpoledne jsem vyjel ještě jednou s moravskou partou a za 3 hodinky jsme nachytali dvě plné bedny polaků a doršů
    Druhá plzeňská parta je už také podruhé na vodě a uvidíme ráno jak si po úspěšném dopoledni vedla.
    Večer jsem ještě rozdal halibutí polévku, dokončil další dávku pepřenek a jdu to zabalit, protože ráno zase vyrážím s nováčky na vodu
    #355823
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)
    Krásný den až do 16.00. Potom se nám to rozfoukalo a zítra si dáme od moře oddych.
    Vyjel jsem s Třebíč partou na zácvik a kluci se docela rychle učili.
    Plzeňští borci už mají nachytáno,tak dnes to bylo jen chyť a pusť a pár kousků na večeři. Borečáci po včerejším úspěšném lovu už sbalili nářadí a obě plzeňské party si zkrátí pobyt.
    Vystřídaly se mi 3chaty a ráno hlásí příjezd Jakabo.
    Už se konečně vyspím,i když na zítra mám plánováno uzení mniků a halibuta.
    #355847
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Nazdar Norci. Cesta Trnava/SK/, Dolní Radechová/CZ/, Rostock-trajekt-Trelleborg a Bakkan bez problémov, 2200km. Cena nafty Trnava 1,50.- eur, Rostock-1,57.-, Švédsko-1,59.-eur, Nórsko 1,48.-eur. Nafasovali sme Kvaerno,benzín a prší a fúka 8m/s. Zajtra to dáme.

    #355849
    vostrmar
    Účastník
    (147 odpovědí)

    Jakabo, pozdravuj Jardu z Radechové ! Ať se daří pořádné ryby, čekáme na foto.  Martin

    #355859
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Jardo pozdravuje a info podáme.  Rozfúkaný deň sme vyplnili nákupom marmelád/24kg/ a korením na ryby.

    #355867
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)

    Fouká a moře je nesjízdné. Konečně jsem se trochu vyspal. Protože všichni mají už nachytáno,tak si zkrátili pobyty a odjíždějí domů. Rozloučili jsme se s několika partami a zítra mí najíždí nové.

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci uživatelem Dedo145.
    #355882
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)

    Jen drsňáci dnes vyjeli. Prudký nárazový vítr hnal lodě 2,5-3 km rychlostí po vodě. Benešováci ukořistili pěkné polaky, já s německou lodí bedničku polaků a Švédové v plavební dráze před přístavem halibuta 49 kg. Zítra má celý den pršet a foukat, takže plánuji oddychový den

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci uživatelem Dedo145.
    #355912
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Včera sme sa vydali na Melstein a začali sme s kelermi do 50cm,potom sa objavili aj nejaké cez 65cm a následne sme museli do prístavu späť,lebo jeden člen posádky Láďo vyklopil obsah svojich útrob niekoľkokeát do mora a farba jeho tváre sa zmenila na nepoznanie.

    Dnes prší neskutočne,tak sa venujeme obžerstvu.

    #355929
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Nazdar Norci. Tí,ktorí sa chystajú na Bakkan,zoberte si isto nejakú jiginu/100g/ a pár gúm k tomu. Tie ryby absolutne ignorujú pilker a papričky. Dnes na Melsteine za dokonalého počasia na rybolov ame nachytali pár kelerov-naj bol 85cm a pozor-chytili sme aj tresku obyčajnú. Nejak sa nám vyhýbajú a preto je to vzácnosť.

    Jardo,jeden z našej trojčlennej partie naliehal,aby som dal foto jeho výrobku na net,s názvom Pič.vina tretej generácie. Je to taká machrovina,že pri vázke urve skalu,ale vytiahne ju. Tak dáme foto.

    #355933
    Dedo145
    Účastník
    (2535 odpovědí)

    Změna počasí nám vůbec nepomohla. Po rozfoukaném dnu se ryby rozjely a aktivita byla mizerná. Měl jsem dnes možnost vyjet sám a tak jsem testoval keleroviště na Melsteinu. V prvním driftu na černou gumu jen jeden kus cca 75 cm a potom nic a na echolotu čisto. Posléze jsem zkusil pár mělčin a tam bylo taky mrtvo. Až na 10 m za Melsteinem se začali polaci aktivizovat. Za hodinku jsem nachytal skoro plnou bednu a největší měl 85 cm. Večer ještě fishcake z čerstvých polaků a polévka z halibuta.

    • Odpověď byla upravena před 3 měsíci uživatelem Dedo145.
    #355948
    JAKABO
    Účastník
    (3005 odpovědí)

    Bohovský zážitok sme mali dnes pri rybačke. Láďo,člen našej party, zaťal pilker pri dne do niečoho,čo sa nepodobalo na rybu. Bola krásna,modro-žltá šnúra.Dostali sme ju do lode a ťahali.Vytiahli sme prut Abh Garcia GT30-180cm a mulťák Penn 20LC. Prut musel byť vo vode deň,možno dva-bol ako nový.Potom sme navýjali šnúru a na konci “vázka” s pilkrom a papričkami.Dostali sme to do lode. Paráda a hodina rybačky so zážitkom.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 188)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...