Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 181)
  • Autor
    Příspěvky
  • #355955
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)
    Bláznivý den. Střídání hostů, úklid filetarny, počasí rozfoukané a rybáři se toulali jen po fjordech a u pobřeží.
    Zítra nás nečeká nic lepšího
    #355956
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    To JAKABO

    mě se podařil také zázračný kousek, byli jsme cca před 5 lety s kamarády na Halse, lovíme, najednou rána, a doktorovi uletěl prut do vody. Zkoušeli jsme jen nějak zachytit, ale smůla. To bylo myslím druhý den rybolovu. Předposlední den, tj cca za 6 dnů jdeme na stejné místo ( vyhýbali jsme se mu, špatná karma) a říkáme si, že snad už bude lépe, že ty štokozubce zase nachytáme.

    No a mě asi při druhém driftu něco uválo, ryba to nebyla, říkám, žase nějaká vázka, ale mrtvola, říkám si, že by ďas, ten je taky jak pytel h…n, no a …nebudu Vás natahovat, chytil jsem doktorův prut za druhé nejmenší očko!!!!!!! To vše na place 1/1 km. Věřili by jste tomu, já ne, dokud se mi to nestalo.

    Ale ten týden se na prutu i navijáku nemilosrdně podepsal, takže je vystaven na chatě v Halse.

    #355959
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)

    Rozfoukaný den,pár lodí to zkusilo ,ale vítr je zahnal nazpět. Rozloučili jsme se se třemi partami a už čekám na nové návštěvníky

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 3 týdny uživatelem Dedo145.
    #355979
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)
    Rozhádané vlny po včerejší bouřce nám cestu na Melstein značně znepříjemnily. Probojovávali jsme se tam téměř hodinu a než se moře trochu zklidnilo,tak jsme zůstali v závětří ostrovů.
    V nepříjemných vlnách se ale docela příjemně lovilo.
    Keleři brali náramně a na vláčecích prutech to byla super zábava.
    Večer ještě rozloučení s další partou a zítra zase najíždí další.
    #355981
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    přátelé,nezlobte se,vím že to sem nepatří,ale musím reagovat na ´´zázrak ´´.od Radka.Na Vranovské přehradě jsem upálil u břehu amura 80.Za 5 minut jsem ho vytáhl znovu,ale na háčku bylo klasické krmítko  za jedno žebírko,s celým návazcem a s upáleným amurem.Čtyři svědci byli u toho. Děda Z.

    #356001
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)

    Na všech stranách krásná rybařina. Všichni se dnes vraceli s plnými bednami. Počasí výborné,ryby aktivní a nálada vynikající. Melstein i Husoya ukázali , že když je ryba aktivní,je jedno kam se vyjede

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #356029
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)
    Po včerejším oddychu se nám to zase rozjelo. Krásný slunečný den, pěkné úlovky a dlouhé filetování.
    Party se střídají jako na běžícím pásu a konečně dostal tričko i Benn
    #356038
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)
    A zase na moři. Projel jsem se se slovenskou partou na Asen a vyzkoušeli jsme polaky. Dopoledne brali docela příjemně,ale s klesající vodou se aktivita vytratila. Tak jsme přešli na hlubší místa a nalovili slušné kelery.
    Ostatní už mají nachytáno, takže loví chyť a pusť a všichni si užíváme slunečného počasí.
    Zítra má trochu zafoukat, takže si dáme asi oddych
    #356042
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan.

    Tak jsme doma. Cesta bez problémů. Jeli jsme po E6 do Trelleborgu.  Trajekt Trelleborg – Rostock.

    Díky ze vše DEDO 145 .  Tak zase rok čekání.

    #356058
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)
    Sváteční den využili naši hosté k oddychu, výletu na Fort Austrat a opoledne, když se vítr trochu zklidnil, tak ještě vyzkoušeli pár driftú v okolních vodách. Všechno jen chyť a pusť . Rakušané jsou ještě na vodě,tak uvidím ráno jak se jim zadařilo
    Ráno jedu s novými slovenskými loděmi na výjezd tak nám držte palce.
    Dnes jsem vyuzil trochu volneho casu a vyrobil salatek pro cely kemp.
    #356069
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)

    Východní vítr nám moc šancí na úspěch při polakování nedal. Pár slušných polaků se chytilo,ale aktivita byla mizerná. Noční jezdci z rakouské party dostali pár pěkných doršů, největší měl 15 kg. Zítra zase výjezd s českou partou

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #356106
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)

    Halibutí den. Keleři brali průměrně,polaci minimálně,ale halibuti nadprůměrně. Chebáci dostali jednoho a mně se poštěstilo během půl hodinky dostat dva. Díky Miro sta a Honzákovi za super gumičky. Oba na vláčecí prut a měli 12 a 17 kg. Zítra to vypadá na oddychový den

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 2 týdny uživatelem Dedo145.
    #356127
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)

    Pršelo jen se lilo ,foukalo a na moře se nedalo. Protože zítra nás čeká ještě větší kalamita, tak se 3 party rozhodly zkrátit o den pobyt. Dnes jsme se rozloučili s rakouskou a slovenskou a zítra odjíždí další. Na rozloučenou dostali všichni polévku z halibuta.

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #356129
    Mino
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Dedo, polievku s halibuta som tento rok ochutnal, chutila mi, dali by ste stručný recept?

    #356143
    Dedo145
    Účastník
    (2528 odpovědí)
    Tak takto by to asi nešlo. Vítr do 25 m/ s a rackové lítají na zpátečku. Už odjela další parta a na rozloučenou dostali všichni uzeného halibuta.
    Navečer už zase noví přijeli a kolotoč pokračuje
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 181)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...