Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 47)
  • Autor
    Příspěvky
  • #354610
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Zatím dost mizerné počasí. Víceméně se věnujeme přípravě dalších lodí. Zprovoznili jsme stroj na opravu oček na udice a zkušební oprava dopadla na jedničku. Pražská parta nám dnes skončila a přijeli Vávrovci. Dnes bojovali s pravým aprílovým počasím. Chvilku sluníčko,za chvíli déšť,pak sněžení a to všechno se silným nárazovým větrem. Na první jízdu a ke všemu ještě v takovém počasí, vytěžili ve fjordech pěkné ryby.

    • Odpověď byla upravena před 2 týdny a 1 dnem uživatelem Dedo145.
    #354612
    Spacir
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ahoj Dědo, mám dotaz ohledně platby kartou u Bena za pobyt. V ČR je docela problém koupit NOK prý Norové nechtějí dodávat hotové peníze do zahraničí . Děkuji za info jak to řešíte.

    Rybáři z Benešova.

    #354619
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Ahoj Dědo, mám dotaz ohledně platby kartou u Bena za pobyt. V ČR je docela problém koupit NOK prý Norové nechtějí dodávat hotové peníze do zahraničí . Děkuji za info jak to řešíte. Rybáři z Benešova.

    Absolutne neniproblem.Zitra upresnim vsechny moznosti platby

    #354622
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Moji pomocníci dnes odjeli a už to zůstává jen na mě. Připravil jsem dvě další lodě na spuštění a pověnoval se dalším pracím v přístavu. Vávrovci opět bodovali. Takového mníčka z 25 m se nepodaří každému.

    • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 6 dny uživatelem Dedo145.
    #354634
    Hanes K
    Účastník
    (14 odpovědí)

    Ahoj Dědo, mám dotaz ohledně platby kartou u Bena za pobyt. V ČR je docela problém koupit NOK prý Norové nechtějí dodávat hotové peníze do zahraničí . Děkuji za info jak to řešíte. Rybáři z Benešova.

    Absolutne neniproblem.Zitra upresnim vsechny moznosti platby

    Akorát řeším to samé, za 2 týdny odjezd. Buď možnost platba EUR nebo udělat bankovní převod v NOK na místě by bylo super. Díky Dědo!

    #354637
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Ahoj, Eura určitě nevozit Benn je nemá, kde udat. Doplatek bude bankovním převodem na místě.

    #354639
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Da se platit predem na bankovni ucet :

    cislo uctu:   4295 0605973

    IBAN:  NO 06 4295 0605 973

    SWIFT :     BIC BJUGNO21

    Zaplatite si pobyt a benzin a ostatni sluzby se daji platit v hotovosti v NOK,Eur nebo kartou

     

    #354640
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Ahoj, Eura určitě nevozit Benn je nemá, kde udat. Doplatek bude bankovním převodem na místě.

     

    Da se platit i v EUR

    #354646
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)
    Dnes výjezd s Vávrovskou partou. Zkusili jsme polaky za Asenem,ale počasí nás vyhnalo dříve než rybky začaly kousat. Pár polaků a slušných doršů se chytilo,ale byla to dřina. Pavlovi na 20 m zabral metrový mníček.
    Další lodě šly večer na vodu a zapracoval i naviják, který jsme s Marečkem zabudovali na Bennův traktor.
    #354649
    Spacir
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ahoj Dědo, děkuji za vyčerpávající informaci ohledně platby za bezvadné služby u Bena.

    Petrův zdar.

    #354704
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)
    Dva dny krásného počasí jsem využil k přípravě dalších lodí. Bohužel nám odjeli Vávrovci a nová parta Švédů ,se kterými se dorozumivam hlavně arabsky zatím jen paběrkuje při pobřeží. Už byla i první záchranná akce, když švédské posádce praskla benzínová hadice,ale všechno dobře dopadlo. Dnes mi přijela i velká posila z východu Slovenska. Vavrekovci dnes jen naplnili úlohu prvního dne,tedy nachytat večeři a ryby na salát.
    Zítra ještě bude hrozné počasí, ale potom to začne
    #354757
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Včera jsme spustili další tři lodě a na ostatních tvrdě pracujeme. Benn je ve svém živlu a těší se z nově narozených telátek. Dnes ráno jsem dokončil další loď a protože se konečně vyčasilo,tak jsme všichni vyrazili na vodu. Aktivita ryb byla slabší ale pár pěkných kousků se podařilo.

    • Odpověď byla upravena před 5 dny a 21 hodinami uživatelem Dedo145.
    #354769
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Po ranní rozcvičce při natírání lodi jsme vyjeli s Vavrekovskou družinou na ryby. Konečně se nám zaplnila lovná místa malými a salátovými kelery. Na prvních dvou pointech se ani pod kelery žádná velká ryba nechytila. Pod melsteinským majákem to už bylo jinak. Nováček Igor si vybojoval svou první metrovku v Norsku a zahanbit se nenechal ani Vlado. Pak přišlo ještě pár kelerů a tak jsme to zkusili na západní hraně Melsteinu s vláčkou. Vytáhli jsme asi 7 slušných polaků a pak jako když utne. Rybky se ztratily

    • Odpověď byla upravena před 4 dny a 21 hodinami uživatelem Dedo145.
    #354771
    Domasa
    Účastník
    (77 odpovědí)

    Blahoželám. Len tak ďalej nech sa darí.

    #354785
    Dedo145
    Účastník
    (2419 odpovědí)

    Konečně se nám rybky probraly. Vavrekovci zabojovali u majáku a přivezli krásné úlovky. Další metrovka padla a za odměnu dostali čerstvý fishcake.

    • Odpověď byla upravena před 3 dny a 19 hodinami uživatelem Dedo145.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 47)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...