Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 62 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Dedo145 a poslední změna proběhla před 2 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 62)
  • Autor
    Příspěvky
  • #354791
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Další těžce pracovní den za mnou. Mimo přípravy lodí jsem uvítal dvě nové party a večer mi přijela další. Vavrekovci zase zabodovali a stoly ve filetarně byly plné. Zítra se snad dostanu na ryby i já.

    • Odpověď byla upravena před 2 týdny a 3 dny uživatelem Dedo145.
    #354823
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Včerejší den byl docela výživný. Kluci Karlovarský nachytali docela pěkně a dnes byl fučák jako hrom a tak jsme si dali po měsíci konečně klid na lůžku. Zítra výjezd s německými a českými loděmi,tak doufám, že se něco pěkného chytí

    • Odpověď byla upravena před 2 týdny a 1 dnem uživatelem Dedo145.
    #354861
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Krásný, slunečný den a téměř bezvětří. Vyjeli jsme s českou i německou partou před jedenáctou hodinou a dost jsme se natrápili. Jen pár bedničkových doršů a menší kelery. Odpoledne jsme zkusili zavláčit a to už bylo jiné kafe. Polaci brali krásně a bedny se vesele plnily.
    Zítra čekám další partu z Čech a pak zase na ryby
    #354873
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Zase někdo zapomněl, že nádrž není bezedná. Jinak nádherný den, sluníčko svítilo a drift minimální. Parta Kanických jela naši včerejší trasu v obráceném gardu, Němci přivezli halika 90 cm/ bohužel bez fotky/ a polská družina jen paběrkuje u břehu.
    Včera jsme stihnuli i krabovačku a dnes jsme se rozloučili s vychodňarskou partou, která už tu slaví 20. výročí.
    Přijeli mi 2 nové party a s úplnými nováčky zítra vyrážíme na seznámení s lovišti.Sojkovci už jsou staří Norci a doufám, že dodají nějaké fotečky.
    #354901
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Další slunečný den za námi. Rybaření jako přes kopírák se včerejškem. Dopoledne na pilkry jen pár bedničkových doršů a pár kelerů, pěkná brosma a okouník,ale žádná paráda. Odpoledne při vláčení se to krásně rozjelo. Stačilo jedno lovné místo na Melsteinu a bedna byla plná pěkných polaků a tresek. Nováčci z Moravy se chytili velmi dobře a vydrželi se mnou na vodě téměř 10 hodin

    • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 5 dny uživatelem Dedo145.
    #354929
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Slunečno, místy mlhy. Na moři to značně foukalo a tak se naše party věnovaly pobřežním vodám. Že se dají pěkné ryby nachytat i u břehu dokazují dnešní fotky. Já jsem zase makal na lodích a přitom se podařilo vyudit mníčky, udělat večeři z polaka na másle a že po krabech zůstala jen hromádka rozbitých skořápek,dokazuje, že chutnalo. S krásným západem nad Bakkanem jsme se rozloučili s dnešním krásným dnem.

    • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 4 dny uživatelem Dedo145.
    #354969
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Zase jenom maják a fjordy. U nás příjemné počasí,trenýrková teplota,ale na moři vítr 9 m/s +.
    Přesto se zase chytily krásné ryby.
    Zítra ještě obdobné počasí
    #354975
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Dnes velké střídání, dvě party odjely a tři dorazily. Mezi vydáváním lodí se mi podařilo připravit další plasťák na vodu. Sojkovci zatím moc nebodují,ale naši moravští nováčci loví krásné kousky. Počasí zatím nic moc. Slunečno,ale větrno.

    • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 2 dny uživatelem Dedo145.
    #355031
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Parádní polakovačka na Husoya s nováčkovskými loděmi. Přidali se i Sojkovci. Konečně se začínají objevovat slušní keleři. Parta Kopeckých dnes ulovila svého prvního letošního halíka. A byly i slušné tresky obecné. Jak říká Honzák, všechno do metru

    • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 1 dnem uživatelem Dedo145.
    #354964
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Zase jenom maják a fjordy. U nás příjemné počasí,trenýrková teplota,ale na moři vítr 9 m/s +.
    Přesto se zase chytily krásné ryby.
    Zítra ještě obdobné počasí
    #355081
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)

    Trochu se nám zamračilo a vítr zesílil. Ale nic nebránilo tomu,aby se party rozjely do lovišť. Kopeckých lodě vsadili na Husoya a i přes nepříznivé počasí nachytali. Já jsem vyjel se Sojkovci na Asen a užili jsme si krásnou polakovačku. Večer ještě fishcake a zítra uvidíme co nás čeká

    • Odpověď byla upravena před 1 týdnem uživatelem Dedo145.
    #355115
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Úžasný den na Bakkanu. Ráno ještě foukalo,ale před obědem se vítr zklidnil a všichni vyjeli na ryby. Já jsem doprovázel partu z Maristua. Začátek nebyl moc slibný,ale na třetí zastávce už začali útočit keleři a v úplně klidné vodě jsme si na vláčecích prutech pěkně zabojovali. Později jsme začali pokoušet polaky a ti nám brali téměř na každé nahození. Bylo mezi nimi i několik kousků nad 80 cm.
    Parta Kopeckých taky zachytala parádně a třešničkou na dortu byli dva halibuti.
    Sojkovci na předposlední den pobytu mimo pěkných polaků a tresek přivezla taky metrového halika. Nováčci z Moravy dnes jen chyť a pusť, protože už měli naplněné limity.
    Krásný první den zažili Boškovci s 15-ti kilovym halibutem.
    Prostě den na parádu. Zítra fouká a prší,tak se snad i vyspím
    #355163
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Včera jsme se rozloučili se dvěma partami a dnes mi najely tři nové. Po včerejším upršeném a rozfoukaném dnu se dnes vyjasnilo a rybáři si to užívali na Melsteinu.
    Já jsem byl pro dobrého kamaráda Doda, který přiletěl letadlem, v Brekstadu a ještě večer v deset hodin jsme vyjeli na první vyjížďku.
    Cílem bylo nalovit zítřejší oběd. U červené tyčky jsme chytali polaka za Polákem. Všechno bylo okolo 60 cm a tak dostávali svobodu. Celkem jich bylo cca 20 kousků.Tři rybky jsme si nechali na konzumaci a po 1,5 hodině jsme se vraceli do přístavu.
    #355190
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Tak nám skončila parta Kopeckých. Super rybáři a pohoďáci. Najelo mi už úplně všechno a kemp je plný. Dnešek jsem věnoval vydávání lodí a opravám udic hostů po krásných soubojích s rybami. Zítra vystřídají Kopeckých partu němečtí rybáři.
    Plán na zítřek je okružní cesta s Pardubáky
    #355214
    Dedo145
    Účastník
    (2434 odpovědí)
    Výjezd s Pardubáky se dá zhodnotit čistě českým výrazem “volej”. Hladina jako zrcadlo,drift nulový a do 15,00 mimo pár sedumdesátek kelerů žádná aktivita. Potom jsme přejeli na Honzákovu dvanáctku a začaly se dít věci. Polaci skákali
    na zoomy jako diví. Na dvou pointech jsme měli s mým spolujezdcem Dodom dvě plné bedny krásných polaků . Na půlnoční večeři ještě polak v těstíčku a teď hajdy do postele
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 62)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...